Altın biriktirmeye başlıyoruzz

baya arttı ya

deme öyle canım benim yaa, dünyadaki en büyük servet bizi seven yakınlarımız, ve de evlatlarınız ..bak kaç bin tl paralar harcadım 2 yıldır bi bebek sahibi olamadım..her şeyin başı sağlık, hamdolsun bu günümüze..
bu arada sizin çocuklar var çok kasamıyorsunuz haklı olarak ben inanılmaz kasıyorum son 2 aydır, yoksa zenginlikten ya da kenarda boş duran parayı değerlendireyim hevesinden değil inan...yaş olmuş 39, kenara acil bir şeyler koymam lazım

ben daha bu ayki altınımı almadım canım, alacagım inşallah bu ay bayada giderimiz var bakalım, haftasnu almayı dusunuyorum bende
Alırsın Canım sende inşallah...
Alacağın miktarı ayrı bir yere koyarsan elin Ona gitmez o zaman hafta sonu altın günü sende tatlım

Alırsın Canım sende inşallah...
Alacağın miktarı ayrı bir yere koyarsan elin Ona gitmez o zaman hafta sonu altın günü sende tatlım

tamam tatlım oyle olsun :)

Altın kızlar ben cumartesimi pazarmı test yapayım

Bazen öyle oluyor maaşa kadar az kalıyor olsun Canım beklediğin bir para olmasa çeyrekleri borçla almak zorunda kalacaktın...

amanın kızlar saat 10 olmuş, ben hemen çıkıyorum, erken gidip siftah yapacak bi esnaf bulayım, o zaman indirim koparabiliyorum azıcık...dönünce hemen gelirim, öptüm hepinizi, Allaha emanet olun
Hadi canım selametle...
Inş indirim yapar da alırsın

buzmavileylak bat hangi gün? Hayırlısı olur inşallah Canım bence yarın sabah erkenden yap

burdayımm:) evet geri uyudum yazdıktan sonra. dün çok yoruldum.
altınların şimdiden hayırlı olsun allah ödeme kolaylığı versin.
harcama direnci hee:)) şu kimyonun da kulaklarını çekmek lazım:))

Günaydın canım,,,iyiy gidiyor, maaşım erken yattı bu ay altın parası ayrımadım nakit koydum kenarıya alcam ınsallh senın nasıl gıdıyor.

İyi yapmışsın canım, biraz düşer umarım da alırsın.

Benim simdilik birşey yok 15 inde yatıyor maaş, malum memur olunca :) giderlerden sonra bakacağız ama hedefim 1 çeyrek almak, bakalım :)

İyi yapmışsın canım, biraz düşer umarım da alırsın.

Benim simdilik birşey yok 15 inde yatıyor maaş, malum memur olunca :) giderlerden sonra bakacağız ama hedefim 1 çeyrek almak, bakalım :)

valla canım bu aydan sonra sanırım benımde hedefım 1 ceyrek olacak elıme bısey kalmıyor. bu ay bes geldı dye toplu alım yapacagm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…