Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın altınların sultanları..... :KK200::KK200:ne demişler kıskananlar haklılarr.. :KK9:
Hepinize kocaman kucak dolusu sevgiler :KK68::KK68: hayırlı cumalar olsun....

no_name_ no_name_ teşekkür ederim Canım kavuştum beybilerime sonunda.
Maaş erken gelmiş tatlım hayırlı olsun hemen kuyumcuya daha sabredeydi kimyom ama dediğin gibi duramadı olsun şekerim çok yüksek değildir yine de...
Şimdiden hayırlı olsun atacıkların... :KK73:
Çok da süslenme beybisi nazara gelme sen bana çok çok lazımsın, topiği üzerine zimmetliyecem :süslü:
:KK15:

Günaydın canımmm , nasılsınn

Günaydın herkeseeee.

Dün o kadar yoruldum ki, akşam oğlumu uyuturken bende uyuyakalmışım. Gözümü imdaaaat kurtarın beni çığlıklarıyla açtım.
Üst kattan ama hangi kat olduğunu anlayamadım, bir bayan çığlık atıyordu. Daha sonra da polis geldi. Umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır.

no_name_ no_name_ canım altın çok yüksek. Çeyrek parasını uç beş gün daha saklasan mı acaba? Ama harcanma ihtimali de tabi çok yüksek :)

Neyse hadi hayırlı olsun çeyreğin diyelim :)

3 3gunlukdunya canım senin de pastan afiyet olsun :)
Bana çıksaydı, garsonu çağırıp parçayı gösterip da şikayet ederdim.
Daha sonra da il tarım müdürlüğünü arayıp şikayet ederdim.
Belki mesleğim sebebiyle, bu konuda çok hassasım.
Gerçi hassasım diyorum ama dışarıda da löpür löpür yiyorum, pisliğini bile bile :) ama işte gözüm görünce de çok sinirleniyorum.

Yapım aşamasında da gözden kaçmış olabilir. Hepimiz kendi evimizde bile yapabiliyoruz. Çıkan parçanın durumu önemli. Fotoğrafını çekseydin keşke. Daha güzel yorum yapardık :)

Son düzenleme:
Günaydın güzeller
Hayırlı cumalar dilerim
no_name_ no_name_ hadi altıncıklar hayırlı olsun
karamelli_turta karamelli_turta gözünüz aydın olsun
3 3gunlukdunya senin temizlik konusunda hassas olduğunu biliyorum, ben işletme sahibine söylerdim çok geçmiş olsun inşallah hiç birimiz böyle şeylerle karşılaşmayız umarım.

.
Kızlar sanalda da olsa sizleri görmeden tanıyıp seviyorum.

Günaydın altınların sultanları..... :KK200::KK200:ne demişler kıskananlar haklılarr.. :KK9:
Hepinize kocaman kucak dolusu sevgiler :KK68::KK68: hayırlı cumalar olsun....

no_name_ no_name_ teşekkür ederim Canım kavuştum beybilerime sonunda.
Maaş erken gelmiş tatlım hayırlı olsun hemen kuyumcuya daha sabredeydi kimyom ama dediğin gibi duramadı olsun şekerim çok yüksek değildir yine de...
Şimdiden hayırlı olsun altınların... :KK73:
Çok da süslenme beybisi nazara gelme sen bana çok çok lazımsın, topiği üzerine zimmetliyecem :süslü:
:KK15:

ehiii, azucuk süsleneyim şekerim bi şeycik olmaz...oyy sakın bana zimmetleme, bu sefer gece gündüz yazarım sorumluluk hisseder, kimse hiç bir şey okuyamaz :KK66:

günaydın canımmmm ne alcaksın altınn :)
günaydın tatlımmm, kısmetse ATA düşünüyorum ama şu an tv de 986 tl gördüm kalbim zonkladı, kuyumcuda kesin 1000 dir o... :KK43:

günaydın kızlar..
günaydın canım, kolay gelsin iyi çalışmalar

Günaydın herkeseeee.

Dün o kadar yoruldum ki, akşam oğlumu uyuturken bende uyuyakalmışım. Gözümü imdaaaat kurtarın beni çığlıklarıyla açtım.
Üst kattan ama hangi kat olduğunu anlayamadım, bir bayan çığlık atıyordu. Daha sonra da polis geldi. Umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır.

no_name_ no_name_ canım altın çok yüksek. Çeyrek parasını uç beş gün daha saklasan mı acaba? Ama harcanma ihtimali de tabi çok yüksek :)

Neyse hadi hayırlı olsun çeyreğin diyelim :)

3 3gunlukdunya canım senin de pastan afiyet olsun :)
Bana çıksaydı, garsonu çağırıp parçayı da şikayet ederdim.
Daha sonra da il tarım müdürlüğünü arayıp şikayet ederdim.
Belki mesleğim sebebiyle, bu konuda çok hassasım.
Gerçi hassasım diyorum ama dışarıda da löpür löpür yiyorum, pisliğini bile bile :) ama işte gözüm görünce de çok sinirleniyorum.

Yapım aşamasında da gözden kaçmış olabilir. Hepimiz kendi evimizde bile yapabiliyoruz. Çıkan parçanın durumu önemli. Fotoğrafını çekseydin keşke. Daha güzel yorum yapardık :)
hiç sorma çok yüksek ama gözümü karartıp alacağım sanırım yoksa paranın gideceği yer çok..Rabbim darda kalıp bozmak zorunda bırakmasın inşallah...inşallah komşuda sıkıntılı bi durum yoktur, çok can sıkıcı...Allah yardımcısı olsun darda kalanların

msf2407 msf2407 günaydın canım...
Bebiş uyutmaya çalışırken ondan önce uyuyakaldığım çok olmuştur benim :anne:
Olay neydi acaba Umarım kötü bişey olmamıştır :KK43:

Dışarıdan hazır gıda, pasta biz de yiyoruz bile bile bana denk gelse tabi hoş değil bende şikayet ederdim :mapus:

Çoğu zaman kemal sunal ın filmi gibi hissediyorum :) tabi orada anne var adile naşit, bizde de Asaf bebek :KK70:eşim diyor ki bu çocuk kardeş istemiyor, ondan böyle yapıyor :olamaz:

Günaydınnn:KK76::KK76::KK76:
Bugün Cuma yaşasın:halay::halay::halay:

Hayırlı Cumalar
günaydın tatlım, hayırlı cumalar olsunnn

Günaydın güzeller
Hayırlı cumalar dilerim
3 3gunlukdunya senin temizlik konusunda hassas olduğunu biliyorum, ben işletme sahibine söylerdim çok geçmiş olsun inşallah hiç birimiz böyle şeylerle karşılaşmayız umarım.

.

günaydın kuzucum, Allah razı olsun gidip bi bakayım piyasa ne durumda...

sempatik_kiz sempatik_kiz ne durumda acaba, inşallah dün gittiği doktıordan güzel cevaplar almış ve tedavisi iyi gidiyordur , aklım onda kaldı..

@tobosoludulcinea tatlım yoksun bu sabah, gözlerim seni arıyor canım benim, gel artık, gidecem ben, çıkmadan bi göreydim gül yüzünü..

ayiciklijelibom ayiciklijelibom şekerim gidip geri mi yattın ne yaptın, nerdesinnn?

Günaydın güzeller
Hayırlı cumalar dilerim

.

Biz de seni seviyoruz ablacım :)

Günaydınnn:KK76::KK76::KK76:
Bugün Cuma yaşasın:halay::halay::halay:

Hayırlı Cumalar

Günaydın yaşasınnn cumaaa.. Haftasonu geliyor :spor:

Günaydın güzeller
Hayırlı cumalar dilerim

.
durkan durkan cım günaydın :KK37:
Biz birbirimizden o sıcaklığı aldık önemli olan bu cnm bende hepinizi seviyorum :KK15:

buzmavileylak buzmavileylak Canım Birikim iyi gidiyor ay başında aldıklarım şu an sadece bereket versin. . Senin nasıl gidiyor?

Bugün birikim sırası no_name_ no_name_ mda ona altın alacağız altın günü onun :KK200:
aiyyyy ne güzel oldu böyle, gün sırası gelmiş gibi hissettim kendimi, canım arkadaşlarımmm, siz olmasanız o para şu an çoktaaannn harcanıp gitmişti, Allah razı olsun hepinizden, hepinize misli misli altınlar versin inşallahhhhh

şu an ntv izliyorum altın 1284 seviyesindeymiş, 1300 ün üzerine çıktığında yürür gider, şu an tam altın zamanı dedi adam... direkt alın diyemiyorlar yasak olduğu için ama çok daha fazla yükseleceğini düşündüklerini hissettim
deme ya
hiç param yok dün borcamımı aldım 25 tl verdim
ayın 15ine kadar 15 tlm var günde 1 tl harcıycam:-)
neyse akşam kocamın ceplerini kurcalayım:cool:

eylülün sonu ekimin başı gibi bi yerden para gelir gibi 500 tl falan ama hediye çeyrek almam lazım 2 tane oda ona gider off fakirliğin gözü kör olsun:mad:

şu an ntv izliyorum altın 1284 seviyesindeymiş, 1300 ün üzerine çıktığında yürür gider, şu an tam altın zamanı dedi adam... direkt alın diyemiyorlar yasak olduğu için ama çok daha fazla yükseleceğini düşündüklerini hissettim
Yükselmeye başlamış yine ya...
Uzun zamandır aynı Seyirdeydi yükseleceği belliydi... Hayırlısı olsun canım...

aiyyyy ne güzel oldu böyle, gün sırası gelmiş gibi hissettim kendimi, canım arkadaşlarımmm, siz olmasanız o para şu an çoktaaannn harcanıp gitmişti, Allah razı olsun hepinizden, hepinize misli misli altınlar versin inşallahhhhh
Canım benim ben çok Mutlu oluyorum siz aldıkça kat kat alın inşallah.... Alınmış alınmıştır yükselmeye başlasa da..

buzmavileylak buzmavileylak Canım Birikim iyi gidiyor ay başında aldıklarım şu an sadece bereket versin. . Senin nasıl gidiyor?

Bugün birikim sırası no_name_ no_name_ mda ona altın alacağız altın günü onun :KK200:

ben daha bu ayki altınımı almadım canım, alacagım inşallah bu ay bayada giderimiz var bakalım, haftasnu almayı dusunuyorum bende

X