Altın biriktirmeye başlıyoruzz

İl merkezindeyim
Terör bölgesi ne olur olmaz insan korkuyor işte çok zaruri bi durum olmadıkça şehir dışına çıkmıyoruz
Kara yolunu kullanmamız beş senede toplasan beş parmağı geçmez

Sürekli emmek için aranıyormu?
Tüm bebekler doymadığı için ağlamaz gazı olabilir, senin kokunu isteyebilir yani kucak, karnı ağrıyabilir...
Gaz sorunumuz yoktu
Önceden uyandığı gibi meme için ağlıyordu
Bu ay hiç ağlamadı
Uyanınca çağırıyor ağlamıyor
Gün içerisinde de uykusu gelince mızmızlanıyor
Ben ortalama üç saatte bi emzirmeye çalışıyorum
Çoğu kez memeden ayrılmak istemiyor keyif için emmek istiyor gibi geliyor
Dura dura uyuklaya uyuklaya emmek istiyor

Anlattığına bakarsak canım bence bebeğin doyuyor ama anne kokusunu istiyor çünkü anne kokusu onlara güvende hissettiriyor.
Ama dediğim gibi cnm dra götürebilirsin için rahat etsin...

Ne güzel dusunmussunuz oyle.. bakkallara girip kim kesmedi diye :)
bayramda bir tek bakkallar açıktı bu sene öncesinde muhtara gidip bilgi alacağım inşallah...

canımsın yahu, ne yapalım eğleniyoruz eşimle, hayat surat asmak ve üzülmek için fazla kısa, biz de gülüp geçmeye çalışıyoruz be kuzu...

evet tatlım kendim ettim kendim buldum, şimdi de gül gibi kararıp soluyorum

Üç aylık
Anne sütü alıyor sadece
Çok kilolu bi bebek değil
2950 doğdu şimdi 6 kg
Bu ay 900 gr almış acaba mama da mı versem
Off burdki doktorlar Allah a emanet tavsiyede bulunacak kimsem yok

canım benim bebişim yok ama maşallah iyi gibi geldi kilosu, doyuyordur o, merak etme sen, aç kalsa hissederdin mutlaka...

evet canım kuzey kore mevzusunu yakından takipteyim, zaten gıcığım kuzey koreye ve lideri kimyon'a bu füzelerini atana kadar trump ile atışmaları yüzünden altın hararetini koruyacak bence...lakin sonrasında düşse bile 140 ın altına ineceğini ben de hiç sanmıyorum..

canım Allah şifa versin inşallah eşine bir an önce...
bence tatile gidin ya da gitmeseniz bile günü birlik kaçamaklar yapın, özellikle bu talihsiz kazadan sonra moral olarak iyi gelecektir...

Iyiyim caniim klimada uyudum heryerim agriyo sen nasilsin

aşkolsun yahu klimada uyunur mu? ben yıllar önce bi uyumuştum da 3 gün hastanede yatmıştım

ayyy hemen izleyeceğimmmmmm

Bende qltin alacaktım.. Beklesem mi

vallahi ne kadar beklersek bekleyelim yine de bunun çok altına düşmeyecektir canım...

olsun hiç sıkma canını, sen daha öğrencisin, maşallah sana ne güzel bu bilince erken yaşta ulaşmak... inan bana çok şanslısın.. üniversitede harcadığım parayı biriktirseydim son model bi araba alırdım sanırım..o zamanlar kimse biriktir kızım demedi ki...yenilen içilenin haddi hesabı yoktu bi de aile yok, uzaktasın, arayan soran yok, ohhhh tam serserilik yıllarıydı

canımmm, dün aklımdan geçtin ameliyat dün olacaktı sanırım, sağsalim haberlerini alırız diye içimden geçirmiştim, hayırlısı olsun vardır bunda da bi hayır..en azından bi güzel gezmişsin çocuklarla

geçende bahsettiğim misafirlerim bugün geliyorlar. yemeğe başladım şimdiden akşama kalmasın diye. sonra pastalara girişecem.
dün 75 lira markete harcadık bu arada.
cumartesi iptal edenler mi? kolay gelsin tatlışım, börek de vardı buzlukta zaten, ön hazırlığı yapmıştın neyseki...

cumartesi iptal edenler mi? kolay gelsin tatlışım, börek de vardı buzlukta zaten, ön hazırlığı yapmıştın neyseki...
evet kuzu onlar. buzluktaki börek bitti ama. ben de dün milföy aldım 2 dk da yaparım pratik. yalnız peynir almam lazım çok üşeniyorum yaa.
sen napıyosun bugün?

evet kuzu onlar. buzluktaki börek bitti ama. ben de dün milföy aldım 2 dk da yaparım pratik. yalnız peynir almam lazım çok üşeniyorum yaa.
sen napıyosun bugün?
ayyy bitti mi domatesli soğanlı börekler, aklım onlardaydı benim

oy kuzum yaaa, markete gittim ben de çıkmışken...ama gitti 50 tl..patlıcan aldım 2 kilo, şu an fırında közleniyor, zeytin yağlı patlıcan közlemesi yemeği ile bulgur pilavı yapacağım yanına da cacık.. menü şaşırdı bu hafta biraz..

faturaları ödedim geldim çok şükür, fakat çoook sıcak hava

sen napıyosun bugün?
patatesli yap? olmaz mı ki? bizde çok yenir patatesli börek ama milföyü hiç denemedim

ay kıyamam valla keşke yedirebilseydim sana da. marketten yarım kiloluk yufka alıp yapsaydın keşke. oh mis gibi yemek patlıcana bayılırım. afiyetle yiyin:) hani kabaklı pilav deneyecektin?
iyi bari faturalar da çıkmış aradan.
evet hava o kadar sıcak ki burnumu dışarı çıkarmak istemiyorum:/
aaa patatesli çok iyi fikir:) kurtardın beni sağol ya:))

ayyy keşke gelip yiyebilseydim, ama merak ettim o böreği inşallah yapacağım bi ara, düşünmen yeter birtanem közlenmiş patlıcanı çok yapıyorum ben, şimdi 2 kilodan 3 yemeklik çıktı, 2 parçası doooğru buzluğa, elimin altında hazır oluyor, iyi oluyor..

kabaklı pilav hep aklımda ama 1 eşim kabağı pek sevmiyor, 2 alış verişi marketten yaptığım için güzel kabak bulamadım, aslında diyetim için de uygun, unutmuş değilim canım...

patates fikrini beğenmene sevindim tatlım, ne çıkacaksın bu sıcakta, evde ne varsa o, en güzeli

Üç aylık
Anne sütü alıyor sadece
Çok kilolu bi bebek değil
2950 doğdu şimdi 6 kg
Bu ay 900 gr almış acaba mama da mı versem
Off burdki doktorlar Allah a emanet tavsiyede bulunacak kimsem yok
kilo alımı çok güzel canım sütun de varsa neden mama veriyorsun mumkunse ilk 6 ay anne sütü dışında bişey verme. biz yarın 6 aylık oluyoruz keşke hep sütle beslesek ek gıda işi zor

Bence bekleme canım daha ne kadar düşebilir ki bence çok düşüş olmaz artık...
@elecda yönteminize hayran kaldım
tobosolu_dulcinea tabi kıyamam ben sana hiç kıyar mıyım cnm
Teşekkür ederim benim tatliş arkadaşım
aynen canım katılıyorum sana :) ayın 15 inde filan birden düşsün
Evet canım bence de kuzey kore meselesinden oldu geçici olabilir gerilim çok sürmezse
Kesinlikle canım ayin 15 gibi birdenbire düsüversin altın fiyatları

Merhaba kızlar çocuklardan fırsat bulup yazamıyorum
Görümcemin kızının doğumgünü haftaya ona hediye aldım lc den,almışken oğluma da mevimlik eşofman üstü aldım mont tarzı üstüne alıvermeye.kargoyla 40 tl ikisi.
Bayramda eşimin memlekete gidicez nasipse.İki ufaklıkla otobüsle gitmek mümkün değil,uçak biletleri de yaklaşık 2000 tutuyor bu bütçemizi epey sarsacak,görümcemler 25 inde gidiyorlar sende gel bizle çocuklarla eşin otobüsle gelir sonra diyorlar,en azından gidişte ücret ödemezsin diyorlar.Arkada 3 kişi ve kucakta 2 çocuk ve eşim yanımda olmadan bu şekilde geçecek 12 saat yolculuktan korkuyorum açıkcası.Bir yandan uyurlar diyorum gece yolculuğu yapılcak.Masrafta olsun istemiyorum sanırım gidicem onlarla.

Teşekkür ederim benim tatliş arkadaşım

Kesinlikle canım ayin 15 gibi birdenbire düsüversin altın fiyatları
evet evet evettttt, inşallah dilek kapın açıktır da, gerçekleşir dileğin güzel yürekli arkadaşımmmm, düşsün, topikteki herkes alsın alacağını inşallah, sonra azıcık artabilir

merhaba, canım, hoşgeldin...
haklısın çocuklarla kalabalıkta uzun yol zor olacak gibi ama bütçenizi de zorlayacaksa diş sıkılabilir biraz...nasılsa arabadakiler yabancı değiller...uyuya uyuya gidilir bence de...

@sempatik_kiz kliniğin suçu mu oluyor bu? yani onların hatasıysa bi yaptırımı olmalı. bir an önce iyileşirsin inşallah..

tobosolu_dulcinea canım nasılsın. bidaha yazmam yemek falan tamamdır:)
Yok canim benim takıldım ben öylesine biraz yoksa sen icinden ne geliyosa yaz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz hepimizi topigimizin amacı evet altın birikimi ama başka şeylerede vesile oluyo dost biriktiriyoruz bilgi tecrübe paylaşıp biriktiriyoruz sen gonlünce yaz tatlım icin rahat olsun hem bu diyet ömur boyu surmüycek ki arada bende yazarım yemeklerle ilgili biseyler

arabayla gidilecek dimi? bence de git onlarla, yardımcı olurlar nasılsa. uçağa dönüşte hep beraber binersiniz. çok masraf..

sorarsanız yazarım öbür türlü canı çekenler oluyor. yoksa herşeyi paylaşıyor olmamız güzel gerçekten.

İl merkezindeyim
Terör bölgesi ne olur olmaz insan korkuyor işte çok zaruri bi durum olmadıkça şehir dışına çıkmıyoruz
Kara yolunu kullanmamız beş senede toplasan beş parmağı geçmez
Anladım canım haklısın terör bölgesi olunca güvenlik sorun olacaktır ne desem bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…