Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın canım bende seninle aynı fikirdeyim bu rakamlarda uzun bi süre seyretsin nasılsa bozdurma planımız yok yakın zamanda alım yaparken düsuk seyretsin demi ama :KK48::KK52: @Diyet Canavari ydı galiba canım diyen şu kuzey kore meselesi diye bende aynı fikirdeyim dünya biraz gerildi bu da hemen altına yansıdı :KK43:
Bende qltin alacaktım.. Beklesem mi

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea günaydın canım hoşgeldin... Seni gördüğüme sevindim :KK25:
Sen gel ben salçalı ekmek hazırlarım canım sana Diyet şöyle azıcık kenarda bekler :confused:
Altın yükselişe başladı trumpin kore ile olan durumundan dolayı yükseldiği yazıyor. Ben yükselmeye devam etse de almaya devam etmek istiyorum canım :KK37:
Bensendetutuklukaldim Bensendetutuklukaldim
elecda elecda
@zelalke
Günaydın canlar... :KK200:

Bu arada elecda elecda herkesin kendi tarafına takı alma olayına bayıldım. Biz yarı yarıya alıyoruz, aldıklarını güle güle kullan cnm..
@zelalke bazen oluyor öyle sıkışık dönemlerimiz sağlık olsun sen yine toparlarsın.. . :KK200:
Herkesin kendi tarafına takacacağı takıyı almasının şöyle bir avantajı da var. Gönlünden geçeni yapabiliyorsun ve hesap vermek zorunda hissetmiyorsun. Geçen yıl benim amcamın kızı evlendi. Annem ve babam yeni vefat ettiği ve benim nikahımda amcamlar ailecek bilezik taktığı için ailemi temsilen benim de kuzenime bilezik takmam gerekiyordu ve taktım. Eşimle bunun pazarlığı olmadı aramızda. Sadece bilezik takacağım dedim.

kızlar bildiğiniz gibi eşimin kolu yandı geçen ay, elektrikten çıkar bi ateş sebebiyle 20 gün raporlu evde kaldı.. şuan çok şükür toparlıyor ama cildi yanık ve hala kremler sürüyor. işe başladı tekrar fakat gündüz sarıyor ki güneşe maruz kalmasın. bu kaza sebebiyle ben de tatile gitmeyi iptal ettim.. o ısrarla kurban bayramında gidelim diyor ama doktor çok dikkat etmesi gerekli güneşten korumalı dedi.. o ne kadar ısrar ederse de gitmem engel oluyorum tatile.. varsın gitmeyelim iyi olsun da seneye inşallah :) bu sebeble tatil paramız da bize kalır hem dimi ama, krizleri fırsata çevirmek bu demekmiş :) yılbaşına kadar hedefim 5 tam altın :)
Insallah canım sana başarılar diliyorum hedefine ulaşma konusunda ve de bol şanslar :KK52: tatile gitmeme konusunda kesinlikle seninle aynı fikirdeyim eşinin sağlıgı herseyden daha onemli hem ilerleyen zamanlarda h sonu tatiline de çıkabilirsiniz yakın yerlere mesela biz eşimle fırsat buldukça yaparız kafa dağıtmak icin cok iyi gelir :super:
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea günaydın canım hoşgeldin... Seni gördüğüme sevindim :KK25:
Sen gel ben salçalı ekmek hazırlarım canım sana Diyet şöyle azıcık kenarda bekler :confused:
Altın yükselişe başladı trumpin kore ile olan durumundan dolayı yükseldiği yazıyor. Ben yükselmeye devam etse de almaya devam etmek istiyorum canım :KK37:
Bensendetutuklukaldim Bensendetutuklukaldim
elecda elecda
@zelalke
Günaydın canlar... :KK200:

Bu arada elecda elecda herkesin kendi tarafına takı alma olayına bayıldım. Biz yarı yarıya alıyoruz, aldıklarını güle güle kullan cnm..
@zelalke bazen oluyor öyle sıkışık dönemlerimiz sağlık olsun sen yine toparlarsın.. . :KK200:
Sağolasın canım benim gönlü zengin arkadaşım :KK52: allah razı olsun hic kıyamazmışda diyet yapiyo diye arkadaşına :KK66:

Küçük bi yerde yaşıyorum doktor sıkıntımız var
Çok detaylı bilgi alamıyorum
Anlıyorum canım öylede çok zor tabi :KK43: eşimde tayin isteyelim diyo ama bu tip sebeplerden tayine bikaç yıl sıcak bakmıyorum ustelikde hiçde memnun degilim yaşadıgım şehirden bulundugum ortamdan ama büyük bi sehir ve anlaşmalı oldugumuz büyük hastaneler ve çok fazla dr bulundugu icin bikac sene erteleme taraftariyim :KK52: yakınlarda başka bir şehre ya da il merkezine gitme imkanınız yok mu peki canım

Bende qltin alacaktım.. Beklesem mi
Sen bilezik alcaktın demi canım karıştırmiyorum demi :KK64: eğer öyleyse ben olsam biraz ortamın durulmasını beklerdim ama garantiside yok tabi ki kuyumcunla bi konuş canım istedigin gr daki bi bilezik icin ne fiyat cıkarıyo ama söylede bisey var ortam sakinleşip durulsada çok fazla bi düşüs beklemiyorum ben açıkcası 140 ın altını bir daha biraz zor görürüz :KK43: elindeki para varken bi an evvel alım yapmakda gayet mantıklı canım :KK52:

Günaydın canım bende seninle aynı fikirdeyim bu rakamlarda uzun bi süre seyretsin nasılsa bozdurma planımız yok yakın zamanda alım yaparken düsuk seyretsin demi ama :KK48::KK52: @Diyet Canavari ydı galiba canım diyen şu kuzey kore meselesi diye bende aynı fikirdeyim dünya biraz gerildi bu da hemen altına yansıdı :KK43:
aynen canım katılıyorum sana :) ayın 15 inde filan birden düşsün :KK70:
Evet canım bence de kuzey kore meselesinden oldu geçici olabilir gerilim çok sürmezse :KK66:

Bu arada biraz önce Kateyi aratırken aşırı pintilerde 5. Bölüm yayınlanmış yeni onu da izledim.. Çok kOmikti adam diyorki biryere gittiğim zaman konaklama için asla para ödemem merak edip izledim. Kalacağı aileye akşam yemeği yapma sözü ile gitti somon balığı kafası pişirdi akşam yemeği için.. Ay ne güldüm. :halay:
Ayrıca evdeki çocuklara hediye hazırladı, süt kutusundan çanta ile bisiklet lastiğinden cüzdan :confused::confused:
ben de izleaedim geçen hafta ama oraya neden gitti anlamadım ucuz yemek yaptı hediye götürdü yattı kalktı evine döndü deli mi ne :KK70:

ben de izleaedim geçen hafta ama oraya neden gitti anlamadım ucuz yemek yaptı hediye götürdü yattı kalktı evine döndü deli mi ne :KK70:
Tatil amaçlı gitti ama konaklama için asla para vermem onun yerine onlara akşam yemeği hazırkayacağım dedi :KK70::KK70::KK70:
Nasıl çatlak insanlar var tövbe.... :confused:
Kendi kendini yordu çocuklara hediye de hazırlarım dedi yaptı da.:rolleyes:
Çocuklar ne yemeği ne hediyeleri beğenmedi :-)

Ha bir de evin çöp kutusunu karıştırdı :KK48:

Tutuy Tutuy canım çok iyi kilosu maşallah benim kızım 6 aylıkken 6.5 kiloydu ilk 3 ay iyiydi kilo alımı iyi dediğim de 800-900 gr civarı alıyordu sonraki aylrda 500 gr aldı.persantil değerlerine bak netten. ve gereksiz yere mama verme.ayrıca ankaranın göbeğinde de öyle doktorlar var ki memeden kesip mama verdirir yani..

Merhaba Canım sen öğrenci halinle bile birikim bilincinin farkındasın daha ne olsun... İlerde bu konularda çok faydasını göreceksin cnm, birikimin hayırlı olsun....

Merhaba Canım bebeğinin kilo alımı bana çok normal geldi. Büyük oğlum her ay 1 kilo almıyordu bile bebekken ama dr gelişimi için normal diyordu üzme kendini. Çok tedirgin oluyorsan başka dra da git...
Sagol ablacim... iste gecen seneki aktifligim bu sene yok iste... biraz o yonden uzgunum... simdi telefonum bozuldu telefon masrafi cikti basima birde... simdilik arkadqsimin telefonunu aldim bayeama kadar idare etsin de beni bayramdan sonra para grlicek bi yerden.. onu orqya baglicam mecbur

Soğan kurunun tarifini alabilir miyim.. Benimki de gecikiyor hrp
canım kuru soğanı kabuklarıyla beraber iyice yıkayıp 4e bölüyosun 2 bardak klorsuz suyun içine koyup 5 dk kaynatıp suyunu içiyosun

Hayatta küslükten nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden etmem..çok şükür ki eşim de sevmez ..tartışsak da en fazla 1o dk surat asariz..bu konuda annem fecidir, aylarca küs kalabilir, çocukken delirtirdi bu huyu beni.ayni evde küskünlük berbat bir şey..Allah kolaylık versin tatlim..

bende kolay küsen bir insan değilim ama küstümmü tam küserim. öğrenciyken aynı odada kaldığım kardeşimle 6*7 ay küs kalmıştım inadımdan. birde eşime çok küsüyorum suratsız nemrut bir kadın oluyorum küsünce ya ben. ama napıyım verdiği sözleri tutmaz birde bazen ne dediğini bilmeden konuşunca ister istemez küsme moduna geçiyorum

3 günlük iznimde çocukları sinemaya götürdüm 35 tl oraya verdim 10 tl de dondurma parası
doğum günleri yakın birbirine kuzularımın eşimin kartıyla netten oyuncak aldım 90 lira tuttu
dikdörtgen borcamımı kırdım tuzla buz oldu o kırılmaz dediğimiz borcam
yeni almam lazım 20-30da oraya gider herhalde bakalım çarşıya ne zaman inebilirim

3 günlük iznimde çocukları sinemaya götürdüm 35 tl oraya verdim 10 tl de dondurma parası
doğum günleri yakın birbirine kuzularımın eşimin kartıyla netten oyuncak aldım 90 lira tuttu
dikdörtgen borcamımı kırdım tuzla buz oldu o kırılmaz dediğimiz borcam
yeni almam lazım 20-30da oraya gider herhalde bakalım çarşıya ne zaman inebilirim
Hoşgeldin cnm ne zamandır yoktun çocukları eğlendirmen çok iyi olmuş hediyeleri de eminim çok beğeneceklerdir. Bizde cam olan birşeyin kırılmasına nazar derler bilemiyorum yine de...

canım kuru soğanı kabuklarıyla beraber iyice yıkayıp 4e bölüyosun 2 bardak klorsuz suyun içine koyup 5 dk kaynatıp suyunu içiyosun

bende kolay küsen bir insan değilim ama küstümmü tam küserim. öğrenciyken aynı odada kaldığım kardeşimle 6*7 ay küs kalmıştım inadımdan. birde eşime çok küsüyorum suratsız nemrut bir kadın oluyorum küsünce ya ben. ama napıyım verdiği sözleri tutmaz birde bazen ne dediğini bilmeden konuşunca ister istemez küsme moduna geçiyorum
kulkedisi30 kulkedisi30 canım bende senin tam aksine küs hiç kalamam çok kızıyorum aslında bazen bu huyuma.
Asla kin tutamam.. Hemen unuturum küslüğümü eşim özellikle bu konuda şanslı sayılır.

X