Altın biriktirmeye başlıyoruzz

sorarsanız yazarım öbür türlü canı çekenler oluyor. yoksa herşeyi paylaşıyor olmamız güzel gerçekten.
paylaş tatlım, paylaş... canımız çekip ne olacak, tv de her yerde bi milyon tane yiyecek içecek görüyoruz gün içinde, espri bizim ki , takılıyorum ben sana...

merhaba, canım, hoşgeldin...
haklısın çocuklarla kalabalıkta uzun yol zor olacak gibi ama bütçenizi de zorlayacaksa diş sıkılabilir biraz...nasılsa arabadakiler yabancı değiller...uyuya uyuya gidilir bence de...
sağol canım zor da olsa yardımcı olurlar benim kız alışık halasına
arabayla gidilecek dimi? bence de git onlarla, yardımcı olurlar nasılsa. uçağa dönüşte hep beraber binersiniz. çok masraf..
aynen canım öyle düşünüyorum dönüşte bineriz uçağa çünkü onlar daha kalabilir

:KK200::KK200::KK200: ayyy keşke gelip yiyebilseydim, ama merak ettim o böreği inşallah yapacağım bi ara, düşünmen yeter birtanem:KK60::KK60::KK60: közlenmiş patlıcanı çok yapıyorum ben, şimdi 2 kilodan 3 yemeklik çıktı, 2 parçası doooğru buzluğa, elimin altında hazır oluyor, iyi oluyor..

kabaklı pilav hep aklımda ama 1 eşim kabağı pek sevmiyor, 2 alış verişi marketten yaptığım için güzel kabak bulamadım, aslında diyetim için de uygun, unutmuş değilim canım...

patates fikrini beğenmene sevindim tatlım, ne çıkacaksın bu sıcakta, evde ne varsa o, en güzeli:21::21::21:
bir seferde 3 yemek, ne kadar pratik eline sağlık:)
aynen ne varsa o:)

Üç aylık
Anne sütü alıyor sadece
Çok kilolu bi bebek değil
2950 doğdu şimdi 6 kg
Bu ay 900 gr almış acaba mama da mı versem
Off burdki doktorlar Allah a emanet tavsiyede bulunacak kimsem yok

Canım 900 gr çok iyi bir artış. Gayet güzel, kilosu da çok iyi.

Bebeğin daha çok küçük. O yüzden diyet yapman uygun değil. Bol bol su iç. Tatlılardan, aşırı yağdan uzak dur.

Bebeğin için de mama takviyesine gerek yok. İlk 6 ay 800 gr, 6-12 ayda da ayda 500 gr artış istiyoruz biz. Senin bebiş 900 gr almış. Gayet yerinde.
Sıkıntı yapma annesi. Emzirmeye devam :)

Üç aylık
Anne sütü alıyor sadece
Çok kilolu bi bebek değil
2950 doğdu şimdi 6 kg
Bu ay 900 gr almış acaba mama da mı versem
Off burdki doktorlar Allah a emanet tavsiyede bulunacak kimsem yok

Canım 900 gr çok iyi bir artış. Gayet güzel, kilosu da çok iyi.

Bebeğin daha çok küçük. O yüzden diyet yapman uygun değil. Bol bol su iç. Tatlılardan, aşırı yağdan uzak dur.

Bebeğin için de mama takviyesine gerek yok. İlk 6 ay 800 gr, 6-12 ayda da ayda 500 gr artış istiyoruz biz. Senin bebiş 900 gr almış. Gayet yerinde.
Sıkıntı yapma annesi. Emzirmeye devam :)

hint filmi izliyorum. adamla kız birbirine sevdiğini söyleyemedi 2 saattir. kız şöyle: "ben seni, şey ben.. ben.. seni ben.."
ben fıtık oldum burda ayy
hahahahahahahahah, en duygusal anda bile çıkıp oynamaları yok muuuu, ay hiç tahammül edemem bollywood filmlerine :KK66: iyi sabırlısın, izliyorsun vallahi...

bi hint filmleri bide iran filmleri :olamaz:
iran filmleri beni çok kasıyor yaaa, mecid mecidi ye sarmıştım bi dönem, tüm filmlerini izledim... amannnn ağla ağla içim çıkmıştı...

iran demişken tek keyif aldığım film kertenkele-marmoulak olmuştu, öneririm kızlar :KK66:

iran filmleri beni çok kasıyor yaaa, mecid mecidi ye sarmıştım bi dönem, tüm filmlerini izledim... amannnn ağla ağla içim çıkmıştı...

iran demişken tek keyif aldığım film kertenkele-marmoulak olmuştu, öneririm kızlar :KK66:
ya ben bikaç tane izledim filmin giriş gelişmesi zaten yok bari sonuç olsun o da yok mal gibi 3 saat izledim denize girip çıktılar filan :KK70: not aldım canım izleyeceğim ilk fırsatta :KK66:

bayramda bir tek bakkallar açıktı :KK66: bu sene öncesinde muhtara gidip bilgi alacağım inşallah...

canımsın yahu, ne yapalım eğleniyoruz eşimle, hayat surat asmak ve üzülmek için fazla kısa, biz de gülüp geçmeye çalışıyoruz be kuzu...

evet tatlım kendim ettim kendim buldum, şimdi de gül gibi kararıp soluyorum :işsiz::işsiz:

canım benim bebişim yok ama maşallah iyi gibi geldi kilosu, doyuyordur o, merak etme sen, aç kalsa hissederdin mutlaka...

evet canım kuzey kore mevzusunu yakından takipteyim, zaten gıcığım kuzey koreye ve lideri kimyon'a :KK66: bu füzelerini atana kadar trump ile atışmaları yüzünden altın hararetini koruyacak bence...lakin sonrasında düşse bile 140 ın altına ineceğini ben de hiç sanmıyorum..

canım Allah şifa versin inşallah eşine bir an önce...
bence tatile gidin ya da gitmeseniz bile günü birlik kaçamaklar yapın, özellikle bu talihsiz kazadan sonra moral olarak iyi gelecektir...

aşkolsun yahu klimada uyunur mu? ben yıllar önce bi uyumuştum da 3 gün hastanede yatmıştım :KK43:

ayyy hemen izleyeceğimmmmmm

vallahi ne kadar beklersek bekleyelim yine de bunun çok altına düşmeyecektir canım...

olsun hiç sıkma canını, sen daha öğrencisin, maşallah sana ne güzel bu bilince erken yaşta ulaşmak... inan bana çok şanslısın.. üniversitede harcadığım parayı biriktirseydim son model bi araba alırdım sanırım..o zamanlar kimse biriktir kızım demedi ki...yenilen içilenin haddi hesabı yoktu :KK43: bi de aile yok, uzaktasın, arayan soran yok, ohhhh tam serserilik yıllarıydı :KK66:

canımmm, dün aklımdan geçtin ameliyat dün olacaktı sanırım, sağsalim haberlerini alırız diye içimden geçirmiştim, hayırlısı olsun vardır bunda da bi hayır..en azından bi güzel gezmişsin çocuklarla :KK66:
Liseden beri biriktiren bir tipim abla.. tabi simdi okulda bitti harclikta yok :KK70: :KK70: iste simdi sira bayramdan sonra is arama sirasinda.. simdi finsiklar var onlari bi toplayalim da :)

ya ben bikaç tane izledim filmin giriş gelişmesi zaten yok bari sonuç olsun o da yok mal gibi 3 saat izledim denize girip çıktılar filan :KK70: not aldım canım izleyeceğim ilk fırsatta :KK66:
izle tatlım eğlenceli bi film... :KK66:

Liseden beri biriktiren bir tipim abla.. tabi simdi okulda bitti harclikta yok :KK70: :KK70: iste simdi sira bayramdan sonra is arama sirasinda.. simdi finsiklar var onlari bi toplayalim da :)

helal olsun kuzum sana, inşallah en kısa zamanda gönlüne göre sevebileceğin bir iş bulursun, yolun başındasın ama maşallah ayakların yere çok sağlam basıyor...bu çok önemli..tebrik ederim seni:KK200::KK200::KK200:

izle tatlım eğlenceli bi film... :KK66:

helal olsun kuzum sana, inşallah en kısa zamanda gönlüne göre sevebileceğin bir iş bulursun, yolun başındasın ama maşallah ayakların yere çok sağlam basıyor...bu çok önemli..tebrik ederim seni:KK200::KK200::KK200:
Sagol ablacim... bizimkilere de diyoeum ki ise basladigim zaman hemen paea istemeyr baslamayin kendimi bi toplamam laxim diyoeum... ama tabi oyle bisey yok :KK70: :KK70: sirf bizimkiler benden para isticek diye oyle dedim ilk bikac ay kendime bbi butce ayarlarim ona göre yapabilecegim ne var diye bakarim zaten.. :)

hiç iran filmi izlemedim. tv'ye vermiyorlar galiba?
ben de tv de hiç denk gelmedim aman vermesinler zaten millet olarak gamlı baykuş modunda depresyondayız, bi de iran dramatizmini yüklenirsek toplu intihara falan sürükleniriz Allah muhafaza....

yemeği yeni bitirdim ocağa koyacam. öküzcanlık yapıp 2 kişilik yapmam gereken yemeği 10 kişilik yaptım :işsiz: elimin ayarı yok ya. canım çıktı.
ben de bugün pintilik yapıp az yapmışım ya da açım ya, çok az göründü yemekler gözüme.. beni doyurmaz bunlar, nasıl yetecek diye dertlendim bi de...

X