Altın biriktirmeye başlıyoruzz

E Eifnaz seni görmek mutlu etti beni yokluğun belli oluyor. Ne yaptın araba almayı istiyordun aldınmı, direksiyon eğitimin kolay ve başarılı olsun.
cok tesekkur ederim ablacigim
cok mutlu ettin beni
genelde cok farkedilmem öyle

ewet abla inşallah haftaya baslicam
araba olarsk ford fiestaya karar verdik Allah izin verirse onu alacagiz

Ben kullanmamayı tercih ediyorum, mantık şu bankanın faiz gelirini paylaşması, ben haksız kazanç olarak görüyorum, biz ailece kullanmadık.
Canım olay şu ki
Şirket maaş aldığımız bankayı değiştirecek miş
Vazgeçmesinler diye verdikleri bir para bu
Yani sırf müşteri si kaçmasın diye.
Yinede araştırmak lazım

cok mutlu ettin beni

canım ne güzel karar vermişsiniz de arabaya :) bana da eşim bir araba gösterdi bugün bundan alabiliriz dedi ama biraz daha vakti var tabi birikime devam bence 20 saat yeterli bunun 5-6 saati arabayı tanımakla geçse boş arazi gibi yerde diğer saatleri trafik olsa çok güzel olur çünkü boş yerde sürdüğün gibi değil trafik. ben kursa gittiğimde hoca sen biliyorsun ya ileri geri ne yaptırayım ben sana deyip trafiğe çıkarmıştı bol bol iyi de oldu kamyon yanımdan geçse çok korkan ben o korkumu orda yendim. yokuştan çıkma korkumun da üstüne eşimle gittik filan derken aştım baya inşallah kendi arabalarımız olunca daha iyi olacağız

ya benim evimde çok eksiğim var:

*yatak odama halı
*halı yıkama mak.
*mutfağa yemek masası
*çekmeceli derin dondurucu
bunların hepsi kaç bin lira tutar
benim de eksiklerim var canım ama acelem yok aklımda sürekli kate ve diğer cimriler mobilyaya para verme diyorlar
şaka bir yana öncelik sırası yaptım yavaş yavaş alacağım ilk sırada kızıma odasını yapmak var bakalım kısmet

bunlar mobilya değil ki:)) ben de sıraya koymalıyım. önce halı alırım. 300-500 lira tutar zaten. derin dondurucu da şart aslında. ay bilemedim.
hadi inşallah kızına çok güzel bir oda yaparsın annesi:) kaç yaşındaydı minik?

Canım olay şu ki
Şirket maaş aldığımız bankayı değiştirecek miş
Vazgeçmesinler diye verdikleri bir para bu
Yani sırf müşteri si kaçmasın diye.
Yinede araştırmak lazım

her sözleşme yenilendiğinde banka karını maaş müşterileri ile paylaşıyor.
Bunuda faizden elde ettiği için,bana haksız kazanç gibi geliyor biz hiç kullanmadık, içimize sinmedi. Araştırıp öyle karar vermek istersin diye yazmak istedim.

Anladim canim ama iste ha diyince olmuyor alinmiyor insan iyice dusunup tasinip oyle karar vermek gerekiyor.sizinde insallah en iyi zamanda en faydali yerden yatirimlik bir arsa ev kismet etsin Allah
sagol durkan abla

Evet aynen öyle
Ben önümdeki masraflı dönemi atlatıp duruma göre karar vereceğim. Baktım harcıyorum birikmiyor o zmn ısrarcı olurum.

cok mutlu ettin beni

Çok sevindim canım
Hadi şimdi hayırlı olsun allah iyi günlerde sevdiklerinle kullanmayı nasip etsin.

İnşallah olur canım, gün doğmadan neler doğar derler.

cok mutlu ettin beni

hayırlısı olsun canım... bizde bakıyoruz araba ama hersey bır anda zor oluyor

ya benim evimde çok eksiğim var:

*yatak odama halı
*halı yıkama mak.
*mutfağa yemek masası
*çekmeceli derin dondurucu
bunların hepsi kaç bin lira tutar
Ne kadar tutar bilmemde öncelikle acil olandan başlamak gerek.
Benim de halı yıkama var ama hiç kullanmadım Halıları yıkamaya gönderiyorum daha kolaya geliyor.

bence öncelikle dondurucuyu al canım kışlık hazırlıklarına yetiştir. halı da eylül ekim gibi alırsın. halı yıkamaya durkana katılıyorum bence de yıkamaya vermek daha iyi yemek masası da içine sinen birşey bulursan bi ara hallediverirsin :))
miniğim 15 aylık güzel kullanışlı bir oda hayalimdeki bakalım şu kanepelerden kurtulabilirsem odasındaki.. ya hakkaten pek kullanmadık baya temiz yani ama şuan kızımın odasını boşaltmak için elden çıkarmam gereken iki çekyatım var ne yapabilirm bi fikriniz var mı ?

biz oturma odamiza oval köşe takimi aldik iki kanepemizi de balkonlara koyduk
ve balkona konunca çok kullanışlı oldu
benimkinler cok eski ve yıpranmışti ama

Ben yeni eve geçerken kızıma oda yaptırdım ama mobilyaları ben çizdim. Amacım Montessori' ye uygun bir çocuk odası yapmaktı. Akşam fotoğraf çeker atarım.

ayy ne zor ilaç kullanmayı düşünüyor musun? deliklerine böcek ilacı sık istersen

Sıktım, hatta bütün deliklere domestos boşalttım. Bu sefer de farklı delik açıyorlar

Yazlık bir sitedeyiz. Kocaman yemyeşil bahçesi var. Bu da dezavantajı işte. Böcek eksik olmuyor

Evet canım devletteyim. Ama malesef İstanbul değil Mersin deyim :)

Diyetisyene gittikten sonra, diyetin doğrultusunda, aklına takılan yerlerde yardımcı olurum canım :)

Deliklerine bebek pudrası dök canım

Deniyeceğim canım, sağol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…