Altın biriktirmeye başlıyoruzz

E Esila09 canım tekrar sanada geçmiş olsun
Ne yaptın. Arsa işini?

Sesimi çıkarmadım, açıkçası bir arada yapacak o kdr çok iş vardıki sıra gelmedi sanırım biraz daha beklicem ekim ayında hiç bişey kalmıyor, bir kaç ay yarım altın alabilirsem sesimi çıkarmam altın biriktiririm.
Çok teşekkür ederim., o günler bitti geçti

merhaba durkan ablacigim
ben takip ediyorum sürekli ama yorgunluktan yogunluk yazamiyorum
ama hayatımda kendim icin aldigim kararlar var
araba surmesini bilmiyordum haftaya pazartesi insallah ozel ders alarak baslicam

sifirdan başlayacak birisi olarak sürücü kursu 20 saat almami tavsiye etti
800 tl ye anlastik

kizlar aranizda varmi sifirdan baslayip hemen trafige cikabilen yada 20 saat yeterli olurmu

tamam öyle yapayım ben, her doktor elini taşın altına sokmak istemiyor benim durumumda çünkü..uzun soluklu ve sabırlı bi sürece ihtiyaç var..gerçi o sabır bizde kalmadı artık sanırım :KK66:

Ne deseniz haklısınız. Ama inanın herkes öyle degil, biraz dinlenin uzaklasın herşeyden en önemlisi psikoloji

Selam kızlar nasılsınız
Durkan ablam teşekkür ederim merak etmişsin iyim
Dün mesai yazmış lar 19 30 da çıktım.
Çıkılta çay bahçesinde oturduk birşeyler içtik
Sonra dondurma yemeğe gittik
Geç geldik bakamadım
Eşim banyoya duş almış çok güzel
Dün toplamda 110 tl harcadık
142.65 ten gram altın aldım 1 gr
338 tl kredi kartı borcumu ödedim

Bugun banka promosyon olarak biz maaş müşteri lerine 800 er tl yatırmış
Çokk sevindim sevindik kadrolu çalışanlar olarak.
Oğlum un bakıcıda ilk gün ü
İnşallah herşey güzel olacak
Eşim çok sevmiş bakıcı teyze yi
Çorba falan yaparım ben ona demiş
Oğlum için :KK66:

Sizler nasılsınız
Hepinizi özledim ve de molamız bitti :KK66:

nora dini hassasiyetlerin olduğunu biliyorum, promosyon bankanın faiz gelirini bizlerle paylaşması demek, ben hiç kullanmadım o parayı,tamamen haksız kazanç oluyor, başkalarına verdim, istersen sende araştırıp düşünüp ona göre ne yapacağına karar ver

sıcakken şekeri anlaşılıyor mu? nasıl olması gerek?
ben ekşi tadi seviyorum birde çok şeker zararlı olduğu için endişe az şekerli yaparim. Anlaşılıyor tadı yani senin seveceğim bir ta olmalı bakarsın iki üç kaşık içersin tadiazsa sekerilavesi yaparsın ama birden şekeri oda etme bı kepceyle basla sonra istersen eklersin

kaç günlük ki? dünden kaldıysa yiyin bence araya gitmesin.
biri dünden kaldı diğerleri önceki gunden

Sesimi çıkarmadım, açıkçası bir arada yapacak o kdr çok iş vardıki sıra gelmedi sanırım biraz daha beklicem ekim ayında hiç bişey kalmıyor, bir kaç ay yarım altın alabilirsem sesimi çıkarmam altın biriktiririm.
Çok teşekkür ederim., o günler bitti geçti
eşinin parasi tlde diye değerlendirmek açısındandi bu arsa isteğin ben bişey kacirmamisim değil mi? Hayırlısı olsun demek ki seni bekleyen daha güzel fırsatlar var :KK66:

ben ekşi tadi seviyorum birde çok şeker zararlı olduğu için endişe az şekerli yaparim. Anlaşılıyor tadı yani senin seveceğim bir ta olmalı bakarsın iki üç kaşık içersin tadiazsa sekerilavesi yaparsın ama birden şekeri oda etme bı kepceyle basla sonra istersen eklersin

biri dünden kaldı diğerleri önceki gunden

eşinin parasi tlde diye değerlendirmek açısındandi bu arsa isteğin ben bişey kacirmamisim değil mi? Hayırlısı olsun demek ki seni bekleyen daha güzel fırsatlar var :KK66:

Evet tl de ama beklemiyor, ticaret ile al sat yapıyor, ben ortağına zerre kadar güvenmediğim için parayı kurtarmanın derdindeyim, 9 ayda ara ara da olsa para geldi. Allaha havale ettim, eşimin emeği ziyan olmasın diye telaşım

Evet tl de ama beklemiyor, ticaret ile al sat yapıyor, ben ortağına zerre kadar güvenmediğim için parayı kurtarmanın derdindeyim, 9 ayda ara ara da olsa para geldi. Allaha havale ettim, eşimin emeği ziyan olmasın diye telaşım
Anladim canim ama iste ha diyince olmuyor alinmiyor insan iyice dusunup tasinip oyle karar vermek gerekiyor.sizinde insallah en iyi zamanda en faydali yerden yatirimlik bir arsa ev kismet etsin Allah
Beth18 Beth18 paran bereketli olsun,
nora2010 nora2010 bakıcınız hayırlı olsun.
sagol durkan abla :KK66:

X