Altın biriktirmeye başlıyoruzz

sağol canım. moralim bozuk, bu yüzden de hasta gibiyim.
Canım bugün nasıl oldun daha iyisin inşallah
buzmavileylak elecda ve lalli menüleriniz çok güzel kızlar ben tek başımayken doğaçlama takılıyorum sizinki kadar zengin menü oluşturamıyorum fazla çeşit yiyemiyorum kalıyo çünkü ama sizin menülerinizden fikir alabilirim ayiciklijelibom güzel fikirler verdin canım özelliklede kıymalı kozlenmiş patlican bunu deniycem canım mutlaka

Günaydınlarrr işe geldim henüz işe başlamadım yavas yavas başlamam lazım gün paramı verdim 100 tl , arkadaştan taşköprü sarımsağı aldım babam için 10 kg 150 tl vericem. Sabah sabah bol harcamalı güne başladım
akşamki menümü eşimin abisi gelmeyince kahvaltılığa çevirdim. Bu akşam gelecek akşamdan etli kuru fasülye yemeğimi pişirdim. Eve gidince de pilavımı yaparım. artık yemeklerimi geceden yapıcam eve gidince çok acıkıyorum hazır almak zorunda kalıyoruz.

msf2407 oğluşunun doğum günü kutlu olsun. Bencede hediye olarak kıyafet yerine para veya altın daha iyi oluyor.

Hoşbulduk canım bebek bezi cok pahali zaten düşününce eşin fazlada harcamamış inşallah bugün daha da harcamasız bi gün olur tatlım
sempatik_kiz çok geçmiş olsun canım bazı seanslarda benimde yaniyodu sanırim o dönemki vücudun hassasiyetiyle ilgili adet dönemi yakınsa bu tip rikler artiyo diye biliyorum çok geçmiş olcanım tekrardan yanık kremlerini ihmal etme ama kanaması kötü olmuş gerçekten istersen bi dr a git ya da lazer yaptırdığin yere bi danış kuzum ihmal etme iz kalmasın
ayiciklijelibom semizotlu böreğini merak ettim canım hiç yememiştim denememiştim hatta duymamıstım tarifini ve hatta foto sunu paylaşabilir misin canım

Teşekkür ederiz :)

Sana da işinde kolaylıklar diliyorum.

Yemekleri aslında akşamdan pişirmek çalışan bir insan için çok iyi oluyor.
Ben izne ayrılmadan önce bir kaç gün deneyeyim dedim, eşim yemedi

Baban hasta mı canım, ne için kullanıyorsun siyah sarımsağı?

Tebrik ederim canım seni stres karşısındaki mücadelen için tedavinde inşallah hersey yolunda gider ve güzel haberlerini alırız tez zamanda
Kötü bi anın var canım şahit olduğun durumda bilinçaltına yerleşmiş haklı olarak allah kolaylık versin
joeyfun hayırlı olsun canım kazanclı bi alışveris olmuş
zelalke geçmis olsun canım egitimi tamamlayıp memleketine dönmüssün yorgunluğuda tez zamanda atlatırsın inşallah
Cok şükür canım verimli bir gün geçirmişsın bugünde hersey istedigin gibi gider inşallah
Sakın yılma canım ayda 1 gr altın bile yapsan kardır asaf ın bi ihtiyacını karşılarsın ilerleyen zamanlarda bu arada asaf çok sanslı ne güzel şimdiden bi sürü birikim yapan bi ailesi var bereketli olsun canım herşey gönlünüzce olsun

Son düzenleme:

sağolasın

Sulu yemekleri öyle yapacağım, eşim anlayışlıdır yer. Ama pilavı,makarnayı ya da sıcak olacak şeyleri iş çıkışı yaparım.

Taşköprü sarımsağı cnm siyah sarımsak değil. Babam çok sever sarımsak bahçemizde var orayada ekecek

Doğum iznine ayrıldın demi, ne işle uğraşıyorsun

Günaydın canlar....
Bende geldim nasılsınız neler yapıyorsunuz?

msf2407 babane ve dede ne güzel adımlar atmış evladının geleceği için bayıldım... Benimkiler anca 50 ser tl verir o kadar... Bilezik almak hesap açmak çok düşünceli davranışlar...
tobosolu_dulcinea Canım seyehatte sabit durmak ödem yapnıştır adet de yakınsa...

Aaa evet canım karıştırdım :)) ben de çok severim. Tazesi çıktığında, salatada falan kullanıyorum hep :)

Doğum iznim bitti, şimdi 2 yıl ücretsiz izin aldım. Onun da 1 yılını bitirdim :) kaldı 1 yılımız.

Diyetisyenim ben canım. Sen ne iş yapıyorsun?

Geçmiş olsun canım. Yolculukta hareketsiz kalınca, ödem oluyor genelde. Bir de adet eklenince epey fazla olmuş.

Bugün daha iyi misin?
Şağol canım çok teşekkür ederim yok tatlım hala cok yorgunum sanırım h sonu gelmeden de yorgunluğumu atmam çok zor olucak napalım sıkıcaz biraz dişimizi bu arada asaf ında doğum günü kutlu olsun canım hayırlı bi evlat hayırlı bir birey olsun uzun hayırlı bir ömrü olsun inşallah

ilk ben geldim ben geldim
günaydııın
Günaydın Canım ayiciklijelibom

kızlar 400 liram var, 150 lira da kumbara da var (80 lirası 24 dolar şeklinde). yarım altın mı alsam nakit mi tutsam
yarım altın da çok yükselmiş ya
Altın al derim nakit durmasın...
Günaydın.. havaalanındayım bi saat bekleyeceğim daha. Direkt iş yerine uğrarım sonra eve geçerim herhalde. Ya da eve gecer önlüğümu falan alır dönerim. Bilmiyorum duruma bakarim artik..
Günaydın Canım zelalke ..
Günaydın hayırlı sabahlar olsun.
durkan ablacım günaydın hayırlı sabahlar olsun...
Günaydın kızlarr
buzmavileylak günaydın cnm...

Evet canım sağolsunlar.

Herkes bütçesine göre yapıyor canım. sizinkilerin de o kadardır belki.

Allah çocuklarının nasibini, rızkını; bol, bereketli, helal kılsın inşallah

10 kg sarımsak baban nerde kullanacak canım

Sağol canım benim.

Hafta sonuna kadar sık dişini o zaman :)

Hem maaş günü hem dinlenme, haftaya güzel günler bekliyor :))

Sağol canım benim hoşgeldin evet kuzum üst üste uzun yol gidiş geliş yaptım ustüne de adet dönemim cok yaklaştı h sonu çok daha iyi olurum inşallah bikaç gün akşamları erken yatar uykumuda alirsam tamamdır

Anlıyorum canım seni bünyeye ağır geldi tabi kısa bir zaman dilimi içinde böyle olması..

günaydın kızlar dün iş yerinden birisinin eşi trafik kazasında vefat etmiş ve sürekli konuştuğum birinin eşi genç yaşta ölüm çok zor. beynim durdu dün tüm günüm kötü geçti bugün de biraz etkisindeyim hala..
onun dışında eşimin bir ödemesi oldu 380 tl dün ona verdik onunla ilgili bugün yine biraz harcamamız olacak olsun ama güzel şeyler.. bu paralar da hep acil durum parası diye kenara koyduğumuz paradan gidiyor acil durum sayılır mı acaba kişisel gelişim
msf2407 asaf şanslıymış gerçekten bizim aileler de kıyafet alıyor ama benim ailem onu bile çok yapmıyor galiba pek harcamayı sevmiyorlar ilk torunları olmasına rağmen.
ben de birkaç işim var onları halledeyim sonra kızıma birşeyler bakacağım netten bezi az kaldı hem onu hem de oyuncak vs bulursam gelişimine destek onları alırım. kk kullanıyorum böyle harcamalar için

Günaydın hayırlı sabahlar olsun.
Günaydın abla haýırlı sabahlar mutlu huzurlu bol bereketli bir günün olsun
Sağol canım benim.

Hafta sonuna kadar sık dişini o zaman :)

Hem maaş günü hem dinlenme, haftaya güzel günler bekliyor :))
Inşallah canım güzel motive ediyosun sen beni maaş aklımdan çıkmıştı hatırlattığın iyi oldu

Arkadaşınında senin de başın sağolsun canım allah rahmet eylesin nur içinde yatsın inan cok üzüldüm böyle bi haberi duyduğuma üstelikte gencmiş rabbim geride kalanlarına sevenlerine sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…