Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bugün oğlumu hastaneye götürdüm.

55 lira dr muayene.
10 tl tahlil fark.
40 tl hametan ( 6 tane aldım )
30 tl dr reçetesi
50 tl lazer epilasyon seans ücreti

Yine harcamalı bir gün oldu. Oğluşum iyi olsun da, varsın para gitsin.

İşlerini bitirip eve dönenlere iyi yolculuklar.

Ev işlerinde boğulan yoldaşlarıma da selamlar olsun :)

Eşime, her ay yarım alır mıyız dedim. O da bana, sen işe başlayıncaya kadar birikimi bitirmesek iyi. Yarım alamayız yani dedi.

Hevesimi kırdı ama yılmıyorum. 50-100-150 her neyse biriktirmeye çalışacağım inşallah.

Bu arada, kv, oğlumun doğum gününde bana altın bilezik almış. Sanıyorum ki 1500-2000 tl arası bir şey. Allah razı olsun :) oğlumun birikime ekledim onu da.

Dedesi de hesap açmış torununa, her ay yatırıyor. Sanırım şuan 8 bin civarı birikmiş.

Ben de ayrıca biriktiriyorum oğluma. Benimki de Şuan 650 TL :)

Kendim için ayırdığım sıkışık gün param ise; 20 TL :KK70:
Şaka gibi :))))

Oğlunuz kaç yaşında ?
Çok iyiymiş oğlunuz adına dededen hesap :)
Size bilezik de ne iyi.
Babaanne toruna ne aldı doğum gününde ?

Oğlunuz kaç yaşında ?
Çok iyiymiş oğlunuz adına dededen hesap :)
Size bilezik de ne iyi.
Babaanne toruna ne aldı doğum gününde ?

Oğlum 1 yaşına yeni girdi.

Babannesi torununa niyetle bana bilezik aldı.

Daha önce kıyafet alıyorlardı, kıyafet almayın giydirmiyorum, uymuyor çoğu zaman, Yerine o parayı Asaf a birikim yapalım dedim. Şimdi her Hediyeleri altın oluyor sağolsunlar :)

Daha önce kıyafet alıyorlardı, kıyafet almayın giydirmiyorum, uymuyor çoğu zaman, Yerine o parayı Asaf a birikim yapalım dedim. Şimdi her Hediyeleri altın oluyor sağolsunlar :)
çok akıllıca :) peki oğluna biriktirdiğin parayı altına mı çevireceksin napmayı düşünüyorsun?

çok akıllıca :) peki oğluna biriktirdiğin parayı altına mı çevireceksin napmayı düşünüyorsun?

Evet canım, Zaten ben para şeklinde biriktiriyorum, o da şimdilik 650 tl :) altınları biriktikçe birleştirip bilezik yapıyorum. Dedesinin hesabındaki de hesapta duruyor onun idaresi dedesinden Zaten.

Biz orta okulda yurt dışına göndermeyi planlıyoruz belli eğitimler için. Birikimleri o zamana kadar saklayacağız. O zaman ve sonrasındaki eğitimleri için inşallah.

Evet canım, Zaten ben para şeklinde biriktiriyorum, o da şimdilik 650 tl :) altınları biriktikçe birleştirip bilezik yapıyorum. Dedesinin hesabındaki de hesapta duruyor onun idaresi dedesinden Zaten.

Biz orta okulda yurt dışına göndermeyi planlıyoruz belli eğitimler için. Birikimleri o zamana kadar saklayacağız. O zaman ve sonrasındaki eğitimleri için inşallah.
bereketli olsun o günleri göresiniz inşallah:)

Asaf çok sanşlı desene :))
Kıyafet gerçekten uymuyor çoğu zaman
Bende geçen anneme dedim bişey alma koy Parasını kenara beraber alırız :)

Asaf çok sanşlı desene :))
Kıyafet gerçekten uymuyor çoğu zaman
Bende geçen anneme dedim bişey alma koy Parasını kenara beraber alırız :)

Aynen bir de uzakta olunca hiç olmuyor :)

Bir de Asaf her iki tarafın ilk torunu. O yüzden bütün ilgi sadece Asaf ta :)

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım :KK54: ben dün akşamı zor ettim işte eve yorgun argın vardım giderkende yemek için hazır şeyler aldım 30 tl kadar tuttu 9bucuk gibide yattım bu sabah zor kalktım her yerim ağrıyo et kırığı olnuşum sanki birde tutulmuşum elim belimde kalktım yüzüm gözüm şişmiş parmaklarım şişmiş yüzüğüm olmadı nasıl ödem yaptıysa vücudum :KK43: eşim yorgunluktan vücut ödem yapar dedi ayrıyetten adet dönemimde yaklaştı sanırım herşey üst üste gelmiş oldu :işsiz: dün fazla yazamadım kusura bakmayın yorgunluktan h sonuna kadar kendime zor gelirim heralde :olamaz: hepinizi öpüyorum birikimleriniz bol olsun herkes afiyettedir inşallah :KK52:

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım :KK54: ben dün akşamı zor ettim işte eve yorgun argın vardım giderkende yemek için hazır şeyler aldım 30 tl kadar tuttu 9bucuk gibide yattım bu sabah zor kalktım her yerim ağrıyo et kırığı olnuşum sanki birde tutulmuşum elim belimde kalktım yüzüm gözüm şişmiş parmaklarım şişmiş yüzüğüm olmadı nasıl ödem yaptıysa vücudum :KK43: eşim yorgunluktan vücut ödem yapar dedi ayrıyetten adet dönemimde yaklaştı sanırım herşey üst üste gelmiş oldu :işsiz: dün fazla yazamadım kusura bakmayın yorgunluktan h sonuna kadar kendime zor gelirim heralde :olamaz: hepinizi öpüyorum birikimleriniz bol olsun herkes afiyettedir inşallah :KK52:

Geçmiş olsun canım. Yolculukta hareketsiz kalınca, ödem oluyor genelde. Bir de adet eklenince epey fazla olmuş.

Bugün daha iyi misin?

X