Altın biriktirmeye başlıyoruzz

@tobosoludulcinea daha iyiyim canım sağol. semizotunu normalde pişirim fırınına göndeririz orada börek yaparlar odun ateşinde. ama ben götüremediğim için evde yaptım. içi için semizotu ve soğan doğranır, biraz salça, yağ, baharat konulur. hatta istersen peynir de ekleyebilirsin. hamuru içinse maya olmadığı için kabartma tozu kullandım. 1 bardak su, 2 yk yoğurt, biraz tuz, aldığı kadar un.

Allah rahmet eylesin canım. Mekanı cennet olsun.

Ölüm her yaşta zor ama böyle genç ve ani olunca, insan çok daha kötü hissediyor kendini.

Ödemeleriniz de, dediğin gibi vardı ki verdiniz. Buna da şükür. Olmayıp da sıkıntıya düşebilirdiniz.

En kısa zamanda, giden fazlasıyla yerine gelsin inşallah :)

Bende asaf ın tüm giderlerini KK ile yapıyorum. Biz aslında hemen hemen tüm alışverişi KK ile yapıyoruz.

ohh ne güzel devlette çalışıyorsun sanırım. Havacılık sektöründeyim eğitim departmanında memurluk yapıyorum. Fazla kilolarım var bebekte düşünüyoruz doğumdan sonra diyetisyene gitmek istiyorum İstanbul'daysan sana gelebilirim

Günaydın kızlar
Hepinize bol bereketli bir gün diliyorum.

Yanıklarım cok kötü durumda hala dışarı adım atamıyorum. İlaclarım degişmisti. Yeni ilaçların 2. Günü bugün.
3. Gun bittiginde azicikta olsa bir düzelme yoksa farklı bir doktora gidecegim

Annem pazardan patlıcan ve biber almiştı 2şer kilo kızartıp buzluğa atmam icin.
Ama yapabikecek durumda degilim.

Eve hala tüp almamıştım. Bugün sipariş vericem.
Bir arkadasim afyondan gelirken 1 kangal sucuk getirmis. 1 kgdan azıcık daha fazla.Onu dilimleyip buzluğa atarim.

Akşam icin yemege davetliymisiz. Ama bir yere gidebilecek durumda degilim. Annem tek gidecek.
Gelirken banada yemek gönderirler kesin. Bu sayede yarinda yemek yapma derdim olmaz.
Zaten 3-4 gündür hicbir sey yapamıyorum

Başınız sağolsun Allah ailesine sabırlar versin
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

canım sarı kantaron yağı deneyebilirsin

Adet sonrası gitmiştim canim. Dedigin gibi cildimin hassa bir dönemi sanırim. Ama cektigim acıyı bir ben biliyorum. Her krem sürüşümde her yatağa girişimde dua ediyorum. Dinsin artık bu acı diye. Gittigim yer bir klinkti zaten doktor ilac verdi bakalım insallah gecer.
Babannemin bir sözü vardı. "Neren ağrırsa, canın orda." derdi. Cok dogruymuş.

Bizim evi katinca bastıginda evi silerken suya cansil ekliyordum ben. Ne hikmetse gidiyorlardı. Yuvalarını hic bulamadim zaten. Ama sanırim camsil kokusundan hoslanmiyorlar. Eskiden kullandigimiz mavi camsiller varya onlar işte.

Birde tablet seklinde karinca ilaclari oluyor. Evin belirli bolgelerine koy. Ona da gelmiyorlar

canım sarı kantaron yağı deneyebilirsin
Notmalde 2 saate bir kremler falan süruyordum canim. Ama yanik biraz arttigi icin kortizonlu bir krem kullaniyorum. Onu kullanirken baska birsey surme dedi. 3. Gunun sonunda bir degisiklik olmazsa kantaron yaginada devam edecegim. Saf olarak köyden gelmis yagım var zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…