Altın biriktirmeye başlıyoruzz

amin canım Allah razı olsun hepimizin kayıplarına allah rahmet eylesin bu vesileyle dua edelim.

Sağol canım aynen öyle hazır olmuyor insan genç ölüme.
çok şükür var da veriyoruz canım :) amin inşallah canım benim hepimizin birikimleri bereketlensin..
biz gıdayı geçen aylarda nakit yapmaya başladık bu da marketteki ıvır zıvır harcamalrımızı yok etti canım kk ile olunca insan dolduruyor sepeti. sonra 2 aydır kk geçtik tekrar ama markettiki o gereksiz şey alma alışkanlığımız gitmiş geçen gün kızıma bez almaya gittik hakkaten sadece bez alıp çıktık

sinirliportakal Allah geride kalanlara sabır versin çok üzüldüm genç ölümü yakıştıramıyoruz
Amin canım geride 12 yaşında çocuğu kaldı onu düşüne düşüne mahvoldum

no_name_ dünden beri yok.. hayırdır inşallah..
benim de aklımda nerde diye..
benim de evimde çok canım kızım gezerek yiyor ondan galiba ama kıyamıyorum karıncalara da birlikte yaşıyoruz

anneme kahve içmeye gidiyorum. sonra marketten bikaç bişey alıp eve dönecem.
erik suyu yapicim bugün. hoşaf tarifi verebilecek olan var mı? az şekerli orta yoğunlukta seviyorum. 2 kilodan biraz fazla erik.
ben geçen evde bekleyen eriklerimle yaptım canım ama hoşaf içmeyi sevmediğimden suyunu yaptım. erikleri koydum üzerini geçecek kadar da su koydum biraz karanfil ve bir tane çubuk tarçın da ekledim çatlamaya başlayınca şeker ilave etttim göz kararı tadına bakarak karar verdim sonra biraz da limon suyu ekledim bi yemek kaşığı kadar. soğuyunca elekte ezerek parçacıklı meyve suyu yaptım :))

Başınız sağolsun Allah ailesine sabırlar versin
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
amin ablacım..

kızlar günaydın herkese ayiciklijelibom karamelli_turta durkan canlar iyiyim merak etmeyin, anca okudum geçmişi, bugün annemde teyzeler ve kuzenler buluşması vardı unutmuşum akşam hatırlatınca annem sabah erkenden kalktım geldim yardım ediyorum...annem tepemde, kaytaramıyorum

msf2407 canımm Asaf'ının yeni yaşı kutlu olsun, nice güzel,sağlıklı,huzurlu yılları olsun inşallah

sinirliportakal tatlım başınız sağolsun, gerçekten zor bi durum, Rabbim ailesine sevenlerine sabır versin

sempatik_kiz canım tekrardan geçmiş olsun dikkat et kendine, bir an önce iyileşirsin inşallah...

kızlar fırsat buldukça kaçar gelirim, bu ara para yok,masraf yok,birikim yok, canım sıkılmıyor değil bu duruma...

kolay gelsin canım:) doktora gitmedin mi hala?
sıkma canını düzelir inşallah. birikim olmasın bu aralar boşver, telafi edilir.
günün güzel geçsin eğlenmene bak:)

kolay gelsin canım:) doktora gitmedin mi hala?
sıkma canını düzelir inşallah. birikim olmasın bu aralar boşver, telafi edilir.
günün güzel geçsin eğlenmene bak:)
aah kuzum sorma hiç gitmez miyim nefret geldi ondan da, dün tövbe ettim bi daha profesörmüş doçentmiş diye hiç bi doktorun muh.sine gitmeyeceğim...Adamın ağzından zorla laf çıkıyor...takibe devam edelim haftaya yine görüşelim diyecek diye 350 tl bayıldım yine, özel olduğu için istediği testleri de özelde yaptırmak zorunda kalıyorum, normalde özel hastane doktoru yazsa testi, 10 tl ödeyeceğim şeye doktor yazmadığı için 44 tl ödüyorum...nefret geldi, gitmeyeceğim bi daha diye çemkirdim eşime...yazık onun ne suçu varsa, ben ettim ben buldum..sonuç itibariyle son durum ne ben de bilmiyorum..

ay çok para ya. 10 kere gitsen 3500 lira.. aynı testi başka yerde de yapabilirsin aslında doğru. güzel bi özel hastane yok mu, muayenehaneye gitme?
allah yardımcın olsun canım benim

annem çemkiriyor kaçtım kızlar ben, gelirim fırsat buldukça...

merhaba size özel msj atacaktım, ama buraya yazmakta da sıkıntı görmedim.

Eğer istanbul ise bir dr tavsiye edeceğim.
Her şeyden öte para düşkünü değil, enerjisi muhteşem ve benim yaşadığım durumu çok kolay atlatmamı sağlamış kendine özgü bir dr.
20 bin liralık tedavi varken bana 4 bin liraya tedavi sağlayan, onu tavsiye eden ve üzerinden 9 ay geçmesine rağmen ismimle telefonumu açan bir dr
Süleyman Engin AKHAN, Nişantaşı Teşvikiyede netten iletişim bilgilerini bulabilirsiniz

Herşeyden önce insan Mış
Ne mutlu

ay çok para ya. 10 kere gitsen 3500 lira.. aynı testi başka yerde de yapabilirsin aslında doğru. güzel bi özel hastane yok mu, muayenehaneye gitme?
allah yardımcın olsun canım benim

canım gitmediğim özel hastane doktor kalmadı ki...bi de bunu deneyeyim demiştim..sırf geçen sene 1 yılda testi doktoru 4 gebelik, operasyonu, rahim filmi, kromozom testi, fetal dna testi,amniyosentezi , bebek kaybı(ölü doğum) vs vs vs derken 15 bin tl harcamışım...hem de tüp bebek tedavisi falan da değil, kendiliğinden oluşan gebelikler için...yok ama bunaldım artık ..1,5-2 yılda 5 gebelik bünyemi çok yordu..hayırlısı bundan sonrası....

çok çok teşekkür ederim, Allah razı olsun...istanbul'da değilim maalesef, hatta oldukça da uzağım...benim geliş gidiş konaklama vs derken daha pahalıya mal olur bana, bu ara biraz dinlenme kararı aldım hele bi atlatayım içinde bulunduğum durumu..ama notumu aldım, çok çok teşekkürler...

amin canım hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…