Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın Canım hoşgeldin
Iyiyiz sen nasılsın nasıl geçti yolculuk, annenin yanına gidecektin döndün mü evine tekrar?

Günaydın Canım hoşgeldin
Iyiyiz sen nasılsın nasıl geçti yolculuk, annenin yanına gidecektin döndün mü evine tekrar?
Çok şükür canım yolculuk çok yorucuydu bel fıtıgım var agrım arttı yolculuktan sonra hiç dinlenebilme firsatım olmadı sabah geldim eve uğradım 1 saat kadar kaldım eşyaları bırakıp kahvaltı yapabildim şuan işyerindeyim çok yorucu oldu olucaginı da tahmin ediyodum açıkcası ama iyi oldu gitmem annemin üzerinden büyük bi yük stres kalkmış oldu onu mutlu rahatlamış gorünce bende mutlu oldum çok şükür bu sorumluluğuda hakkiyla atlatmış oldum sen nasılsın canım neler yaptın h sonu maşallah güzel laflamışsınız

iyi haftalar canım, bende bugun hem sabah kahvaltımı hem ogle yemegımı getırdım :) 0 tl ile guunu bitirmek istiyorum

Amin canım sıkma canını 1 haftamız kaldı 15 ine bende 1 günlük gidiş geliş ve aradaki harcamalar için yaklaşık 180 tl harcadım benim içinde çok zor olucak şu son 1 hafta

Son düzenleme:

Günaydın canimmm, bu ay ben de aynı durumdayım, ayın 15 i gelir mi ki

Hoşgeldin tatlim, dinlenirsin artık hafta içi..iyi oldu gitmen, sevindim senin adına canım benim..

Az sendromla çabuk geçer inş az paran kalmış aman kk na dayanma da cnm fazla gerisi olur zaten. Idare edersin sen..

Geçmiş olsun canım anne babayı memnun ve mutlu görmek bana da çok çok iyi geliyor herşeye değer. Onlar bizden maddiyat beklemiyor zaten ysnlarında olalım istiyor.gitmekle çok iyi ettin...
Ben dün çalışanlardandım mevlüttü düğünde yoğun geçti canım...

Hoşgeldin tatlim, dinlenirsin artık hafta içi..iyi oldu gitmen, sevindim senin adına canım benim..
Sağol canım benim benim içinde iyi oldu annemi gördüm babamın kabrini ziyaret ettim dua ettim canım babam için bugünde tekrar işteyim tek sorun o kadar yol günüvirlik gidilcek gibi değil h icide calışırkwn dinlenemiyorum canım nasipse h sonuna artık ama en azından kendi rahat yatağımda yatıcam otobüs koltuklarında uyumaya çalışmıycam

Haklısın canım, Allah kabul etsin dualarını, yerine varsın insallah..
Ben yolculukta hiç uyuyamam, o sebeple anlayabiliyorum seni, yavaş yavaş atarsın yorgunluğu..

Kesinlikle canım annem mutlu oldu ben onu gördüm babamı ziyaret ettim ya bunun maddi değeri yok hicbir seyle ölüçülemez sende koşuşuşturmuşsun yoğunmuşsun canım h sonu çocuklar gelmedi demi daha hala halalarında miydı tatlım

herkese merhaba hayırlı haftalar hanımlar haftasonları malum cocuk coluk temizlik giremiyorum. neler yaptıgğımı kısaca anlatayım cts pikniğe gittik normalde mangalcıya gier yerdik en az 100 tl öderdik bu sefer eşime dedim evde yapaım dolaptaki kanatları sebzeleri cıkardım pişirdim güzelce yanına içecek karpuz falan aldık kilimimizi termosumuzu aldık gittik yedik içtik akşama kadr eglendik sulak yerdi cocuklar da biz de mutlu olduk normalde 200 tl harcardık en az tuttum kendimi. size de tesvik etsin diye yazıyorum siz de yazın ben etkileniyorum cünkü hosuma gidiyor   pazar günü kuaöfe gittim eşimden 100 aldım 65 tuttu 7 tl bozuk kızın kumbaraya attım kalanı da zulaladım. akşam da pazara gittik 50 tl baya şey aldım en az 10 gün sebze meyveye para vermicez. eşime de bulaştı kız sürekli bir şeyler iştedi hayır babacım evde cok oyuncagın var ancak maaşımı alınca dedi normalde kredi kartıyla olsa alırdı kendimi cok iyi hissediyorum. bol birikimli günler dilerim bu haftayı da cıkarırsak haftaya maaş geliyor inşallah

iyi haftalar canım, bende bugun hem sabah kahvaltımı hem ogle yemegımı getırdım :) 0 tl ile guunu bitirmek istiyorum
afiyet olsun inşallah başarabilirsin canım :)

Amin canım sıkma canını 1 haftamız kaldı 15 ine bende 1 günlük gidiş geliş ve aradaki harcamalar için yaklaşık 180 tl harcadım benim içinde çok zor olucak şu son 1 hafta
en iyi amaca harcadığın 180 tl idi canım o çok iyi yaptın annenin yanında olarak birlikte gün sayalım ozmn memur arkadaşım :))

Gel ayın 15i gell :) ben hafta sonu harcama yapmıyorum genelde eşim yapıyor hafta içi idare ettim mi tamamdır

Az sendromla çabuk geçer inş az paran kalmış aman kk na dayanma da cnm fazla gerisi olur zaten. Idare edersin sen..
İnşallah canım :)) evet param az kaldı ama otobüs kartımda para var iş yerine de yemek parası vermiyorum en fazla eve giderken eksikleri ve ekmek filan alıyorum yetireceğime inanıyorum başkanım

Evet Canım çocuklar gelmedi daha görümcem biZde kalabilirdi aslında kayınvalidem tatil süresince ama eniştemde kalp var ve çalışıyor onu yalnız bırakmayayım dedi.
Kv çarşamba dönecekmiş, perşembe de istanbula gidip alırız çocuklarımı inşallah.

çok güzel maşallah size biz de eşimle cimrileştik baya şurdan şu kadar tasarruf etsek filan diye düşünüp hesap yapıyoruz
dün annem geldi eşim hemen evde şu yemeği yapabiliriz filan diye önerilerde bulundu normalde dışarıdan alırdık birşeyler ya da en olmadı tatlı alırdı onu da yapmadı. tabi ben bazı zevklerimizden vazgeçmek istemiyorum tasarruf yapmak için sonuçta kazanıyoruz yemeliyiz de ama aşırıya kaçmadan
karamelli_turta ay canımsın ben bu gazla direnirim 15 ine kadar

aynen öyle canım yok yine hiç harcamadık desem de dondurması park parası osu busu gitmiştir bi 50 ama haftasonları en az 300-400 harcayan aile içn bu cok cok iyi :) maşallah hepimize son 7 kızlar sıkın kemerleri

Haklısın canım, Allah kabul etsin dualarını, yerine varsın insallah..
Ben yolculukta hiç uyuyamam, o sebeple anlayabiliyorum seni, yavaş yavaş atarsın yorgunluğu..
Amin canım amin allah razı olsun senden de tüm dostlardan da
Aynen canım bende uyuyamam giderjen uyuyamadım mesela ama gelirken artık uykusuzluk ve yorgunluk hat safhaya çıkınca yarım yamalak uyumuşum her 3-5 dk da gozlerimi açarak tabi

Kısa sürede uzun mesafeye gidip dönmek çok yorucu oluyor.
Dinlenmiş ve zinde yola çıkıp uzun mesafeli yolculukları çok seviyorum ben mesela güneye doğru....
Hadi artık gelsin tatil dört bekliyoruz...

Günaydın sevgili durkan ablam
TOPUK TIKIRTISI merhaba canım tebrik ederim sizi az masrafla iyi eğelnemişsiniz ne güzel maşallah eşinde senden bişeyler kapiyo hepimiz illa bişeyler öğreniyoruz birbirimizden birikim tasarruf konularinda
sinirliportakal cok güzel dedin canım kesinlikle cok guzel bi amaç icindı gidende de hiç gözüm yok annem mutlu oldu ya benim içim huzur doldu allaha binlerce kez şukürler olsun bende azimliyim canım 1 hafta sıkıcam dişimi olmadı eşimden biraz destek alırım
karamelli_turta inşallah canım perşembeye bisey kalmadı allah kavuştursun inşallah tatlım kesinlikle canım benimde çok ihtiyacım var tatile bakalım nasipse önce bayram sonrada yıllık iznim var ama eşimi bekliyorum bunun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…