Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın canlar, hayırlı pazarlar dilerim..dün akşam nihayet geldi reglim , ama çok sancim oldu.esim tutturdu acile gidelim diye ama acilde kadın doğum uzmanı olmuyor serum verip gönderirler diye gitmedim, inat ettim..bugün daha iyiyim çok şükür..yarın akşamüstü kendi doktoruma gideceğim zaten.simdilik iyiyim yani, merak edip yazanlardan Allah razı olsun :KK66:

sempatik_kiz sempatik_kiz geçmiş olsun canım, üzüldüm..hemen iyilesirsin inşallah..

Kahvaltımizi yaptık az sonra biraz gezmeye çıkacağız...hava değişimi olsun bana da..

Canım iyi olmana sevindim :)))

Umarım kendi doktorundan da olumlu sonuçlar alırsın :)

Kızlar otele geldim şimdi. Ayy ankara havası ne güzelmiş yaa. Cok serin :) simdi sırt cantami düzenleyeceğim. odada ütü ve ütü masası olmasina.cok sevindim. Yarin klasik giyinecegimden kıyafetlerim ütülü olmasi gerekliydi.. şimdi bi.kahve içeyim önce. Sonra işlerimi hallederim.. cok.sessizsiniz amabirgül nerelerdesiniz. no_name_ no_name_ canım cok geçmiş olsun , daha iyisin dimi.. dikkat et.kendine..

Selam kızlar nasılsınız
Bizim piknik işi iptal oldu.
Evdeydik tüm gün
Toparlama Vs yaptım
Kitap okudum
Akşam parka çıktık
Harcamamız 2tl çekirdek okadar

Yarın için taze fasulye pirinç pilav ı yaptım yeterli.
Sabah vardiyasına gideceğim enn sevdiğim.
Sizler nasılsınız? Neler yaptınız.
20 sayfa kadar okuyamadım.

Selam kızlar nasılsınız
Bizim piknik işi iptal oldu.
Evdeydik tüm gün
Toparlama Vs yaptım
Kitap okudum
Akşam parka çıktık
Harcamamız 2tl çekirdek okadar

Yarın için taze fasulye pirinç pilav ı yaptım yeterli.
Sabah vardiyasına gideceğim enn sevdiğim.
Sizler nasılsınız? Neler yaptınız.
20 sayfa kadar okuyamadım.

Evde de iyi vakit geçirmişsin hem de 2 tl gitmiş :)))

Bugün herkes birşeylerle meşgul sanırım. Sessizlik hakim :)

Bende bugün pert oldum. Evi temizledim, bir bölümünü. Eşim, oğlum derken ayyy şuan ayaklarımı uzatınca anladım yorgunluğu.

Bugün 1 kg kuşbaşı, yarım kilo kuzu incik, yarım kilo da kasap köfte aldık. Toplam 92 tl :bicak:

2 damacana da su, 18 tl.

Günün maliyeti 110 tl yani...

İyi akşamlar akşamlar güzeller
Dün klimalara bakım yaptırdık 100 lira ödedik
Kahvaltılık aldık 90 lira
Arkadaşın torunu vefat etmiş oraya çay şeker götürdüm 30 lira
Bugün bir arkadaşın çocuğu sünnet oldu 50 lira
Taksi ücreti 25 lira
Bu hafta sonu harcamalı geçti hayat pahalı
İki gün toplam harcanan para 295 tl.
Evlerini temizleyen arkadaşlar ellerinize sağlık kızlar,
Burada et 51 lira kg. Benim eşimde etli yemekleri sever.

Dediklerin de haklısın
Ama bir usta gördüğümde aklıma tek gelen şey o.
Hatta eve de bir kaç kez yardımcı almıştım onlara da kıyafet vermiştim , diğer gittikleri evlerin pisliğini benimkine bulaştırmasın diye :)
O dediğim programı izledin mi
Birkaçına baktım benim düşündüklerimi söylüyorlar
Video parçalamayı bilseydim onları kesip eklerdim , beni daha iyi anlardın
Mesela birinde bir bayan "kirli bardaktan içmek beni öldürmez ama kirli bardaktan da içmek istemem " demişti , o misal
Cnm ben seni anliyorm çünkü bende senin gibiyim çok takıntılıyim temizlik konusunda esimde titizdir ama bazen bana seninle yaşamak çok zor diyor elimde değil misafirim geldiğinde koltukların hemen silinmesi gerektiği gibi dışarıda giyilen elbise ile asla evde bir yere oturmam okadar çok şey var ki sürekli hic bir yerin temiz olmadığını hissi , burada herkese iyi geceler

Selam canlar...
Yoğun bir pazar nihayet evimde ve dinleniyorum..
Bugün fazla mesai vardı çalıştım.
Sonra yakın bir arkadaşımın sünnet mevlüdü vardı ona gittim, haftaya da düğünü var pazar gündüz.
Mevlüttan geldim duş alıp düğüne gittim dönüşte kuzenler ile dondurma yedik.
50 tl düğün takısı verdim.

no_name_ no_name_ Canım çok geçmiş olsun Umarım şimdi daha iyisindir...
Dikkat et kendine cnm
durkan durkan ablacım hayat gerçekten çok pahalı hiçbişey almadan 80 tl harcadım bugün.

Günaydın canlarrrrr,

Musmutlu, keyifli, sağlıklı , bol tasarruflu bir gün ve hafta olsun insallahhhh..

Bugün çamaşır ütü ve temizlik günüm.basladim sabah sabah..öptüm hepinizi, uğrarım yine :KK66:

Geçmiş olsun canım
Muradına en kısa zamanda kavuşursun inşallah

Canım iyi olmana sevindim :)))

Umarım kendi doktorundan da olumlu sonuçlar alırsın :)

Kızlar otele geldim şimdi. Ayy ankara havası ne güzelmiş yaa. Cok serin :) simdi sırt cantami düzenleyeceğim. odada ütü ve ütü masası olmasina.cok sevindim. Yarin klasik giyinecegimden kıyafetlerim ütülü olmasi gerekliydi.. şimdi bi.kahve içeyim önce. Sonra işlerimi hallederim.. cok.sessizsiniz amabirgül nerelerdesiniz. no_name_ no_name_ canım cok geçmiş olsun , daha iyisin dimi.. dikkat et.kendine..

Selam canlar...
Yoğun bir pazar nihayet evimde ve dinleniyorum..
Bugün fazla mesai vardı çalıştım.
Sonra yakın bir arkadaşımın sünnet mevlüdü vardı ona gittim, haftaya da düğünü var pazar gündüz.
Mevlüttan geldim duş alıp düğüne gittim dönüşte kuzenler ile dondurma yedik.
50 tl düğün takısı verdim.

no_name_ no_name_ Canım çok geçmiş olsun Umarım şimdi daha iyisindir...
Dikkat et kendine cnm
durkan durkan ablacım hayat gerçekten çok pahalı hiçbişey almadan 80 tl harcadım bugün.

Çok saolun kizlarrrr, Allah razı olsun.daha iyiyim çok şükür..

zelalke zelalke ohh canım ne güzel, sevindim Ankara'dan keyif almana..fırsat buldukça gez bol bol..

Aslında kıs gelmeden günü birlik İstanbul'a salı pazarına, Kadıköy'e gidip bol bol indirimli alış veriş yapmayı çok istiyorum..3 ayda biraz kilo verirsem Ekim sonu Kasım başı gidip yeni ciciler alabilirim aslında..

X