Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayyy hiç sorma önce günlük bakım, tonikleme, nemlendirici vs, sonra full makyaj, saç baş offf kolay mı evden çıkmak. İtiraf ediyorum pek süslüyümdür ..
Maşallah sana canım ben de öyle olmak isterdim kendimizin kıymetini bilmemiz lazım :KK66:

Yalnız değilsin canım bende senin gibiyim.
Yalnız olmadığıma sevindim valla :))

Bide eşim markaya BAKIYOR sepete atıyor dedim dur fiyatına bak öyle al
Bikaç kez aynı senaryo tekrarlanınca kızdı
Bi tripler bi tripler
Az kalsın kavga edecektik milletin içinde
Kate yi izleteyim de görsün nasıl kadınlar var :KK48:
Çöpten yedirmediğime şükret dersin canım izlet de :KK66:

günaydın kızlar.. iş yerinden yazıyorum. cumartesi çalışanlara selam olsun :KK66: yarın ankaraya uçuyorum iş seyehati için.. bi gün erkende gidiyorum biraz gezerimm bundan önce gitmiştim Ankaraya ama gezme fırsatım olmadı.. havalar çok sıcak değildir umarım orda..
birikime gelince eşimin sgk dan alacağı yatmadan birşey yapamıyoruz.. bu ay gün sırası da bende ayın 15 inde gelecek.. dün akşam kv lere gittik bekar kayınım mangal yapmıştı davet etti bizi içecekleri falan aldık geldik. bugün kızkardeşim ve nişanlısı misafirimiz akşam onları dışarı yemeğe götürecez.. bi piknik alanı var orda yeriz.. 100 tl civarı bi hesap öderiz.. olsun yeni damadımızla ilk programımız:)

kızlar buarada kızkardeşim nişanlandı geçen ay Allah kısmet ederse seneye yaz başında falan düğün planlıyorlar.. ona güzel bi bilezik yapmayı düşünüyrum.. ben de evlendiğimde o bekar olmasına rağmen daha doğrusu nişanlı olmamasına rağmen bana 22 grlık kaburga bilezikten taktı (mesleği hemşire ) . ben de ona güzel ve sürekli takacağı bi bilezik takmayı planlıyorum.. diyorum ki beni bi anda sarsmasın parası şimdiden bilezik için azar azar atsam mı bi yere. eşimle de konuşurum o da ekler ara ara. böylece sıkışmadan alabiliriz..

Günaydın kızlar Bugun pek tadım tuzum neşem yok.
Eşimle 3 gündür bozuğuz,farkındayım çok uzatıyor
Ben yaklaşıyorum ona da izin vermiyor.
Kendimi kötü değersiz hissettiriyor bana.
Çok uzatıyor birşeyleri,yıllardır böyle.
Ortada uzatılacak sorun falan yok.
2 tane yere davetliydim gitmeyeceksin dedi,inatlaşmak istemediğim için gitmedim bende.

kızlar buarada kızkardeşim nişanlandı geçen ay Allah kısmet ederse seneye yaz başında falan düğün planlıyorlar.. ona güzel bi bilezik yapmayı düşünüyrum.. ben de evlendiğimde o bekar olmasına rağmen daha doğrusu nişanlı olmamasına rağmen bana 22 grlık kaburga bilezikten taktı (mesleği hemşire ) . ben de ona güzel ve sürekli takacağı bi bilezik takmayı planlıyorum.. diyorum ki beni bi anda sarsmasın parası şimdiden bilezik için azar azar atsam mı bi yere. eşimle de konuşurum o da ekler ara ara. böylece sıkışmadan alabiliriz..
O sana takmış sende ona takmasan olmaz
Gerçi takmasaydı bile takılır sonuçta kardeş
Benim düşüncem böyle
Sen en iyisi yavaştan hazır et bilezik Parasını

2 tane yere davetliydim gitmeyeceksin dedi,inatlaşmak istemediğim için gitmedim bende.
İnşallah en kısa zamanda çözersiniz problemlerinizi canım

Hayatta küslükten nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden etmem..çok şükür ki eşim de sevmez ..tartışsak da en fazla 1o dk surat asariz..bu konuda annem fecidir, aylarca küs kalabilir, çocukken delirtirdi bu huyu beni.ayni evde küskünlük berbat bir şey..Allah kolaylık versin tatlim..

Günaaayydııınnnnn :)

Biz de bugün kipa ya alışverişe gideceğiz ve ardından da kasap.

Sanırım 300 ü bulacak. Bu ay ki kredi kartı 2500 e çıktı maalesef :S
Kolay gelsin size de canim..ben daha kasap masrafını yapmadım bu hafta gerekmez gibi sanki 500 Gr civarı kusbasim var, biraz kıyma, birazda köftem var buzlukta.tavuk aldım sadece bugün..

Hayatta küslükten nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden etmem..çok şükür ki eşim de sevmez ..tartışsak da en fazla 1o dk surat asariz..bu konuda annem fecidir, aylarca küs kalabilir, çocukken delirtirdi bu huyu beni.ayni evde küskünlük berbat bir şey..Allah kolaylık versin tatlim..

Ay ben de nefret ederim küslükten. Maalesef eşim de bayılır küsmelere. Yavaş yavaş törpüledim ama hala küsmeleri oluyor.

nora2010 nora2010 canım seni çok iyi anlıyorum. Benim eşim de aynı öyle. İnsanın hevesini kursağında bırakıyorlar. Umarım bir an önce düzelir.

Bende de var maalesef o masraf, eşim bıraktı yıllar önce, ben bırakmadım bi türlü

Valla canına mı üzüleyim paraya mı bilemiyorum. Akciğerlerinde de problem var üstelik eşimin.

Bak yeni bir sigara bulduk, belki biliyorsundur. Şimdi ona geçecek eşim.
Iques sigara. Verdiği zarar daha az. %95 daha az zararlı madde alıyorsun.

Elektronik sigara alalım dedim, istemedi. Şimdi bu iques u beğenmiş. Bakalım, deneyeceğiz.

X