Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok geçmiş olsun cnm,ins en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız Allah yardımcın olsun,sen olmayınca benimde gözüm arıyor valla:)) dün bende kötüydm hastaneye gittik serum takıldı taş düşürmusum çok kötüydü bugün iyiyim bütün hastalara Allah şifa versin.

Bende dünaksam eşime izlettim bunlar kafayı yemis hasta kişiler midem bulandı izlemicem dedi zorla izlettim:))

Allahım şifa versin canım
Çok geçmiş olsun.
İyimisin şimdi?

Bende gece çok kötüledim
Eve gaz sıkışmasından kendimi zor attım
Sonra ishal olmuştum
Gece taksi ile hastane ye gidecektim ama
Yavrum Uyuyordu ne yapacağımı bilemedim
Kimsesizlik bazen çok zor
Sirke içmek geldi aklıma
Sonra uyumuşum işte ağrım da vardı

Cnm bence ihmal etme dr görünmende fayda olacaktır.

geçmiş olsun @Diyet Canavari

Canım çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsın

Hadi allah kavuştursun canım çok çok da geçmiş olsun yavrucağa küçücük canına kıyamam rabbim ikinizinde yardımcısı olsun acı hissetirmesin

Çok geçmiş olsun cnm Allah şifa versin

Canım çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsın
Çok geçmiş olsun canım yediklerini dokundu aceba, pirinç pilavı ye, patates haşlayıp tuz at ye ishali keser.

Canım afiyet bal olsun ikinizede

Çok geçmiş olsun canım @Diyet Canavari şimdi iyisin demi tatlım kuzen parası ywmeye gittigine göre sorun yok

Selam kızlar...
Çok geçmiş olsun @Diyet Canavari
kulkedisi
Dikkat edin canlar...

Işteyim okuyorum sizi...
Çoğunlukla cevap yazamıyorum
Bende aynı durumdayim canım iş arasında okumaya çalısiyorum atladıklarımda oluyodur belki kızlar kusuruma bakmayın lütfen öğle arasında aklımda kalanlara son okuduklarima yazabiliyorum sohbet cok ilerlemiş oluyo @Diyet Canavari nın duasına bayıldım ama hasta olanlara hastası olanlara geçmiş olsun yemek yiyceklere kahvaltı yapıcaklara afiyet olsun birikim planları yazan arkadaşlara bereketli olsun planlarını hedeflerini fazla fazla tuttursunlar

ay niye böyle oluyor yaa.
dünden beri ne biçim para harcıyorum. ama baksan ihtiyaç.. utanıyorum para harcarken, çünkü tutumlu bilirim kendimi, bununla övünürüm de:/
bugün eşime pantolon ve terlik aldım, 50 lira tuttu.
bide mutfak için pasta mlz, içecek, yumurta, peynir zeytin ekmek, toz şeker aldım. 40 da o tuttu. of ya.
dün de 80 lira harcamıştım..
paranın değeri mi yok diyim ne diyim.

Midem çok kötü oldu birikimden soğudum kuzum

Anladım cnm bende aksine bazen çok gaza geliyorum birikim için eşim yemek konusunda cömerttir geçen haftalarda evlilik yıldönümüz dü balık yemeye gidelim dedi 80 km uzakta yer aman boş ver dedim gittik uygun biryerde birşeyler yedik çiçek alacaktı biryerde bari kahve içelim dedi olmaz dedi eve gidelim ben sana kahve yaparım çiçek parsını da kumbaraya atarsın dedim ee kahve parasını da özel günümüz dedi olur mu öyle şey hevesini kaçırmışım öyle diyor ben onu düşündüğüm için o ay biraz sıkışıktık tamam özel günde biraz harcama yapılır bir şey demiyorum onunla olduğum hergün özel zaten seneyede kutlarız ne olacak yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…