Altın biriktirmeye başlıyoruzz

çok geçmiş olsun şimdiden.. inşallah çok rahat bi ameliyat olur ve hemencecik toparlar kuzu..

Hoş geldiniz.

Çok geçmiş olsun allah şifa versin

Çok geçmiş olsun canım.
Allah kavuştursun evlatlarınıza

sağol kuzum inşallah. daha doğduğunda göbek fıtığıyla doğdu yavrucağım.

Teşekkür ederim kızlar. basit bir ameliyat ama işte kıyamıyorum
Kıyamazsın tabi, çok iyi anlıyorum seni, Allahım kolaylıkla atlatmayı nasip etsin..Rahim kapalı kutu , tıp ne kadar gelişse de doğuma kadar pek müdahale edilemiyor. Neyse ki büyük bi rahatsızlık değil, Allah beterinden korusun hepinizin bebişlerini, evlatlarını... inşallah, hep güzel haberlerini alırsınız ....

süper hedef, ben daha koyamamıştım hedefimi o halde ben de aralık sonuna kadar 5 ata altın olarak hedef koyayım, bakalım ne kadarına ulaşacağım...

ben işlere koyulayım. hepinize iyi bir gün olsun

benim de çıkmam lazım yavaş yavaş, gidip kuzen parası yiyeyim

çok sağol canım amin.
Afiyet olsun sanada

Hoşbuldum :)
Hedef konulmuş 6 aylık. Bizim asıl hedefimiz güzel bir dizel otomatik vites araba düşünüyoruz. Onun içinde elimize ne geçerse birikim yapıp peşinat toplamak. Bu ay belki köşeye birşey atamam ama maaşımdan her ay çeyrek almak. Evime geçince de 10 gr altın almak hedeflerim arasında. İş arkadaşlarımla 100 tl ye 6 kişilik güne girdik kasım da sıra bende. Bu ikinci tur döndüğümüz günümüz. 3 ayda bir de ikramiye alıyorum o ikramiyeyi de harcamamak nakit olarak ihtiyaç parası tutmak istiyorum. Kredi kartı çok kullanıyorum maalesef

çok sağol canım amin.
Afiyet olsun sanada
saol tatlımmm, şu kuzenimi bi hoplatayım, ne bulursam yiyeyim..o da az pinti değildir aslında, arabasını aldı,bi ev parası da bankada vardır kesin... hala pintilik peşinde sağolsun bana ne zaman gelse hep eli kolu dolu gelir ama hep evde yaptığı börekler çörekler, para gitmesin diye hazır almaz hiç

Günaydın kızlar çoklu yorum m yapacaktım niyeyse olmadı etikette görülmüyor acep neden Neyse harcama yapanların yaptığının bin mislisi döner inşallah dr girenlerin Allah acil şifalar versin kontrol yaptıranlanlarda birşey çıkmasın bebekleri olanlarada bol bol enerji versin rabbim bu arada KATE yi nasıl izleyebilirim merak ettim nette birsürü farklı yapım buldum

Bekar insan aslında hazır alsa ne var,
Cimri ymiş gerçek ten

canım gogıla aşırı pintiler yaz videoları seç, 1.sezon 1.bölüm, zaten ekran görüntüsünde japon bi kadın göreceksin, o video kate

Bekar insan aslında hazır alsa ne var,
Cimri ymiş gerçek ten
yine bana getirdikleri herkesi hayrete düşürür, anne ve babası ile yaşıyor evine çöp almaz...benim eli açıklığımı bildiği için karşılığını kendince o şekilde veriyor yavrum..aman biriktirsin parasını, ilerde lazım olur belki, umudumuz yok ama evlenecek falan olursa işine yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…