Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ben kaçtım kızlarrr, doktora giden arkadaşlar güzel haberlerle döner inşallah, öpüyorum hepinizi, Allaha emanet olun, telden girer okurum yazdıklarınızı...çalışanlara da Rabbim kolaylık versin, maaşlarına zam olsun, paraları koyacak yer bulamasınlar inşallahhhh, evdeki bizlerin de eşlerimizin maaşları artsın inşallahhhh...eşi-maaşı olmayanlara beklenmedik yerden paralar gelsin lotodan para çıksın, mısırdaki tanımadığı halasından miras kalsın inşallah....

iş çıkışı gidip kuzularımı alıcam 40 dklık bir yol
2 hafta izin aldım kızlar vakit oldukça girmeye çalışacağım.
haftaya oğlumun ameliyatı var kasık fıtığından. geçen yıl sağ taraftan olmuştu bu sefer soldanda çıktı :olamaz:
çok üzülüyorum hep kötü şeyler onun başına geliyor doğduğundan beri yaşından fazla narkoz yedi kuzum daha 4 yaşında:KK61:
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

iş çıkışı gidip kuzularımı alıcam 40 dklık bir yol
2 hafta izin aldım kızlar vakit oldukça girmeye çalışacağım.
haftaya oğlumun ameliyatı var kasık fıtığından. geçen yıl sağ taraftan olmuştu bu sefer soldanda çıktı :olamaz:
çok üzülüyorum hep kötü şeyler onun başına geliyor doğduğundan beri yaşından fazla narkoz yedi kuzum daha 4 yaşında:KK61:
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

ben kaçtım kızlarrr, doktora giden arkadaşlar güzel haberlerle döner inşallah, öpüyorum hepinizi, Allaha emanet olun, telden girer okurum yazdıklarınızı...çalışanlara da Rabbim kolaylık versin, maaşlarına zam olsun, paraları koyacak yer bulamasınlar inşallahhhh, evdeki bizlerin de eşlerimizin maaşları artsın inşallahhhh...eşi-maaşı olmayanlara beklenmedik yerden paralar gelsin lotodan para çıksın, mısırdaki tanımadığı halasından miras kalsın inşallah....
hahahah banada miras kalsın mısırdaki halamdan :-)

Kıyamazsın tabi, çok iyi anlıyorum seni, Allahım kolaylıkla atlatmayı nasip etsin..Rahim kapalı kutu , tıp ne kadar gelişse de doğuma kadar pek müdahale edilemiyor. Neyse ki büyük bi rahatsızlık değil, Allah beterinden korusun hepinizin bebişlerini, evlatlarını... inşallah, hep güzel haberlerini alırsınız ....

süper hedef, ben daha koyamamıştım hedefimi o halde ben de aralık sonuna kadar 5 ata altın olarak hedef koyayım, bakalım ne kadarına ulaşacağım...

benim de çıkmam lazım yavaş yavaş, gidip kuzen parası yiyeyim :KK66:
Afiyet şifa olsun.

Ben istemiyorum mısırdaki haladan hakkımı siz anlaşın aramızda paylaşın (oraya gitmeye para lazım kızlar :işsiz:)

Günaydın kızlar çoklu yorum m yapacaktım niyeyse olmadı etikette görülmüyor acep neden Neyse harcama yapanların yaptığının bin mislisi döner inşallah dr girenlerin Allah acil şifalar versin kontrol yaptıranlanlarda birşey çıkmasın bebekleri olanlarada bol bol enerji versin rabbim bu arada KATE yi nasıl izleyebilirim merak ettim nette birsürü farklı yapım buldum

Günaydın, az önce Kate'yi izledim. Midem çok kötü oldu. Misafirlerine bile çöpten yemek getirdi. İyi de kazanıyormuş bu pintilik niye :KK12:

Günaydın, az önce Kate'yi izledim. Midem çok kötü oldu. Misafirlerine bile çöpten yemek getirdi. İyi de kazanıyormuş bu pintilik niye :KK12:

Tam ismini yazabilirmisin lalli belki benim bulduklarımın içindedir ama hangisi bilemedim hem iyi para kazanıyor hemde çöpten yemek mi topluyor :KK34:

Kızlar tatile çıkacaz haftaya annemlerin evi var Deniz kenarında oraya gitcez hava çok sıcak bol pantolanlar varya onlardan alayım diyorum birde Deniz şortu kaç gündür çarşıda bakıyorum uygun fiyatlı olanlarıda var sadece gidip bakıp çıkıyorum beğensem bile para gitçek diye modum düşüyor hevesim kaçıyor ama alamamda lazım ne olacak benim bu halim :KK12::KK12:

Kızlar tatile çıkacaz haftaya annemlerin evi var Deniz kenarında oraya gitcez hava çok sıcak bol pantolanlar varya onlardan alayım diyorum birde Deniz şortu kaç gündür çarşıda bakıyorum uygun fiyatlı olanlarıda var sadece gidip bakıp çıkıyorum beğensem bile para gitçek diye modum düşüyor hevesim kaçıyor ama alamamda lazım ne olacak benim bu halim :KK12::KK12:
İlla almak zorunda değilsin evde olan kısa şartlar ını giy
Tatil alışveriş i.çok tutuyor

evde yerine kullanabileceğim bir şort yoksa alırdım ben canım. şortun parası mı daha mutlu eder seni şort mu ona göre düşün ve al/alma :KK66:

İlla almak zorunda değilsin evde olan kısa şartlar ını giy
Tatil alışveriş i.çok tutuyor

denize girmek için alcam şu çabuk kuruyanlar var ya paraşüt kumaşına benziyor sinüzitim var çok ıslak kalmam lazım hemen saçımı falan kuruturum ben evde bir tane var üzerinize afiyet geçen seneden bu güne tam 10 kilo almışım girmiyorum içine :KK43:

Tam ismini yazabilirmisin lalli belki benim bulduklarımın içindedir ama hangisi bilemedim hem iyi para kazanıyor hemde çöpten yemek mi topluyor :KK34:

Saol cnm hemen izliyorum bildirim bazen yazılanları görmüyorum aynı şeyi sorup duruyorum herkese kusura bakmayın

ben de Diyet Canavarı yazdığı gibi arattım izledim cnm. Sanırım sen de buldun izliyorsundur :KK68:

X