Altın biriktirmeye başlıyoruzz

günaydın:) kendini iyi hissetmene çok sevindim:)
sıkma canını giden paranın yeri dolar inşallah. giden sağlık olmasın.

keşke gitseydin canım doktora bi

bu tahliller ne içindi? söktürücüyle mi ilgili?

çok geçmiş olsun canım. benim ağrı eşiğim düşüktür ben olsam gitmiştim herlde şimdiye kadar..regl ağrısına sıcak suya bol şeker ya da kekik çayı iyi geliyor canım bir denemeni tavsiye ederim yine de artarsa doktora git bence..

Sağolun kızlar, cepten yaziyorum o sebeple toplu cevap verebileceğim..tahliller betahcg için.yani sağlıksız gebeliğin seyri için.sokturucu vermiyor, bebek tutunsun diye başta bir suru hormon icmistim onun etkisi ile şu an vücut atamıyor gelişmeyen keseyi.normalde hormonları bırakınca 2-3 gün içinde reglin gelip atılması gerekir yoksa operasyon ile müdahale etmeliyiz sakın gecikme dedi Dr..ağrı olursa hemen gel dedi ama ben bu ağrıyı sökülmeye çalışan regl ağrısına yoruyorum.bilemedim ki

Sağolun kızlar, cepten yaziyorum o sebeple toplu cevap verebileceğim..tahliller betahcg için.yani sağlıksız gebeliğin seyri için.sokturucu vermiyor, bebek tutunsun diye başta bir suru hormon icmistim onun etkisi ile şu an vücut atamıyor gelişmeyen keseyi.normalde hormonları bırakınca 2-3 gün içinde reglin gelip atılması gerekir yoksa operasyon ile müdahale etmeliyiz sakın gecikme dedi Dr..ağrı olursa hemen gel dedi ama ben bu ağrıyı sökülmeye çalışan regl ağrısına yoruyorum.bilemedim ki
canım hemen doktora git lütfen

Ben adetim geciktiğinde soğan kürü yaparım canım ertesi güne yada aynı gün içinde mutlaka gelir bi dene istersen

iş çıkışı gidip kuzularımı alıcam 40 dklık bir yol
2 hafta izin aldım kızlar vakit oldukça girmeye çalışacağım.
haftaya oğlumun ameliyatı var kasık fıtığından. geçen yıl sağ taraftan olmuştu bu sefer soldanda çıktı :olamaz:
çok üzülüyorum hep kötü şeyler onun başına geliyor doğduğundan beri yaşından fazla narkoz yedi kuzum daha 4 yaşında:KK61:

Selam hanımlar. Birikim topiklerini takipteyim sizlere yazmak istedim. Artık burdan yaptıklarımı yazarım. Gerçi bu aralar pek birikim yapamıyorum. Çalışıyorum 16 aylık evliyim. Kirada oturuyoruz. 1150 tl kira veriyoruz. Kasım veya aralık ayında evime taşınacağım. Yazın pek birikim yapamıyoruz. Kışın birikim yapanlardanım maalesef. Bir de iş çıkışı yemek yapmak zor geliyor dışarda yiyoruz haftada iki kereden fazla. Hem sağlıksız hem masraflı oluyor. Evimde de herşey mevcut yine de dışarıdan yiyoruz. Hem bebişte düşünüyoruz birikim yapmamız şart. Kısmetse artık aranızdayım :KK49:

haftaya oğlumun ameliyatı var kasık fıtığından. geçen yıl sağ taraftan olmuştu bu sefer soldanda çıktı :olamaz:
çok üzülüyorum hep kötü şeyler onun başına geliyor doğduğundan beri yaşından fazla narkoz yedi kuzum daha 4 yaşında:KK61:
Rabbim şifa versin tatlim, sagsalim atlatirsiniz inşallah.kiyamam kuzuma, bir an önce iyilesip ayaklanir inşallah..

Gecmiş olsun canımm

canım çok geçmiş olsun inşallah operasyon iyi geçer üzülme. allah canına sağlık versin beterinden korusun yavrunu.

geçmiş olsun canım allah daha büyük dert vermesin. ben de küçükken bir sürü ameliyat oldum kasık fıtığı da dahil şükür yıllardır birşeyim yok bi sezeryan oldum o kadar :KK70:

Gecmiş olsun canımm

canım çok geçmiş olsun inşallah operasyon iyi geçer üzülme. allah canına sağlık versin beterinden korusun yavrunu.

geçmiş olsun canım allah daha büyük dert vermesin. ben de küçükken bir sürü ameliyat oldum kasık fıtığı da dahil şükür yıllardır birşeyim yok bi sezeryan oldum o kadar :KK70:
Teşekkür ederim kızlar. basit bir ameliyat ama işte kıyamıyorum

GÜNAYDIN KIZLAR.. hepinizi okumak hem çok zevkli hem de çok uzun sürdü :) 6 aylık hedef konulmuş.. ben de yıl başına kadar 5 aylık hedef koyim bari.. sonra yeni yıla yeni hedefler konulur inşallahh.. hedefim kızkardeşime olan borcu kapatmak ( 3 tam altın) ve 5 tam altın da birikim yapmak olsun:) sizce nasılll.. bu süreçte kendi evimizedetaşınacağız taşınmadır, yerlerşme, eksikler illaki olacaktır onlar alma derken ciddi masraflarda bizi bekliyor.. evet evet bu durumda 5 ayda 8 tam altın oluyor..

X