Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Evet öyle maşlesef kitaplar çok pahalı... Muhakkak d&r ı takip ediyorum dukkanlarında çok kampanya oluyor... A101i de çok takip ediyorum o da çok kitap getiriyor. Birde benim gibi kitap okuyanlarla kitap gunune girdik her ay Bi kişiye yaptığı listeden bir kitap seçip gonderiyoruz. :)
Bende çok seviyorum kitaplar ı.
Yeniden okumaya başladım hatta.

Eve internet bağlattık
Eşime dedimki oğluma öğretme tv den açmasın neti
Öğretmişş sinir etti beni
Zaten küçük ders çalışmak istemiyor tatil bide net olunca evde
10 sayfayı akşam da oku dedim okumamış
Uyuyordu uyandırıp kavga ettim
Bendeki bu koca ile liseyi zor bitirir bu çocuk.
Sinirden ağlamak istiyorum
en iyi çözüm bağlatmamak
ben aldırmadım eve internet dahadoğrusu adam ödememek için almıyor:KK48:
şu an herşey çok tehlikeli internette
banada telefondaki internet yetiyor
mümkünse kapattırın kablosunu falan kesin yani

bdvde bir konu var yiyom yiyom kilo alamıyom napayım
ağzını burnunu kırasım geldi yeminle ben yemeğin kokusundan kilo alıyorum beeaa:sinirli:
Hee valla benimde öyle 45 kiloluk görümcem var maşallah manken gibi ben 85kiloyum aramızda 40kilo fark.. oda yemiyor a yiyor bende sinir oluyorum ye kızım şunu. Ye diyorum sevmediği şeyleri de öğrendim kahvaltıda az yiyor maşallah ya:) ben yiyip yiyip duruyom bide doğum yaptım çocuk var emziriyom işte:KK43:

Bende çok seviyorum kitaplar ı.
Yeniden okumaya başladım hatta.
Ayda 10 kitap bitirdiğim zamanlar oluyo.. Benden hayli hayli fazla okuyanlar oluyo.. Ayda30 kitaba varıyo okuyanlar... Keşke oyle okuyabilsem.. Kendi kutuphanemi kurmak istiyorum o yüzden :) o yüzden çok sık indirim takip ediyorum. Yoksa kitapların fiyatlarıyla başa çıkamam :)

Evet öyle maşlesef kitaplar çok pahalı... Muhakkak d&r ı takip ediyorum dukkanlarında çok kampanya oluyor... A101i de çok takip ediyorum o da çok kitap getiriyor. Birde benim gibi kitap okuyanlarla kitap gunune girdik her ay Bi kişiye yaptığı listeden bir kitap seçip gonderiyoruz. :)
bende indirimden alıyorum canım kitapları
hatta bazen çok yanlış yapıyorum ama korsan yayınlarda denk geliyor çok pahalıysa alıyorum malesef

bende indirimden alıyorum canım kitapları
hatta bazen çok yanlış yapıyorum ama korsan yayınlarda denk geliyor çok pahalıysa alıyorum malesef
Evet malesef fiyatlarla bizi korsana yonlendiriyorlar... Sonra turkiyede okuma oranı düşük. Neden acaba?

Hee valla benimde öyle 45 kiloluk görümcem var maşallah manken gibi ben 85kiloyum aramızda 40kilo fark.. oda yemiyor a yiyor bende sinir oluyorum ye kızım şunu. Ye diyorum sevmediği şeyleri de öğrendim kahvaltıda az yiyor maşallah ya:) ben yiyip yiyip duruyom bide doğum yaptım çocuk var emziriyom işte:KK43:
iştahım çok açık benimde 65-67 arası gidip geliyorum sürekli daha hiç 64ü görmedim bu sene
doğumdan önce 58 kiloydum ne kadar istesemde dönemiyorum o kilocuklarıma

birde 45 kilo insan mı olur be one ya:oha:

en iyi çözüm bağlatmamak
ben aldırmadım eve internet dahadoğrusu adam ödememek için almıyor:KK48:
şu an herşey çok tehlikeli internette
banada telefondaki internet yetiyor
mümkünse kapattırın kablosunu falan kesin yani
Daha yeni bağlandı.
Ben uyurken veya biz yokken açma dese yeterli

Netten sipariş ettigim ayakkabim geldi. Coookkk guzel iyiki aldim. Kizlar ben alisveris yapmaktan nefret ediyorum. Öyle gidip saatlerce magaza bakmak, denemek beni acayip boğuyor. Kardesimin arkadaşında gördüm onunda ayaklari benimki gibi küçük denedim cok rahatti. Almak.istedim. eşim bile hayret sen alışveriş mi istiyorsun hemen al hevesin gecmeden dedi :KK66: bende 560 tl olan ayakkabiyi netten 164 e aldim kargo icinde. İnciden aldim. Cok rahat. Foto eklemeye çalışayım bakalim yapabilecek miyim.

Netten sipariş ettigim ayakkabim geldi. Coookkk guzel iyiki aldim. Kizlar ben alisveris yapmaktan nefret ediyorum. Öyle gidip saatlerce magaza bakmak, denemek beni acayip boğuyor. Kardesimin arkadaşında gördüm onunda ayaklari benimki gibi küçük denedim cok rahatti. Almak.istedim. eşim bile hayret sen alışveriş mi istiyorsun hemen al hevesin gecmeden dedi :KK66: bende 560 tl olan ayakkabiyi netten 164 e aldim kargo icinde. İnciden aldim. Cok rahat. Foto eklemeye çalışayım bakalim yapabilecek miyim.
güle güle giy canım bekliyoruz fotosunu :)

Güle güle giy, hayırlı olsun.

bdvde bir konu var yiyom yiyom kilo alamıyom napayım
ağzını burnunu kırasım geldi yeminle ben yemeğin kokusundan kilo alıyorum beeaa:sinirli:

iştahım çok açık benimde 65-67 arası gidip geliyorum sürekli daha hiç 64ü görmedim bu sene
doğumdan önce 58 kiloydum ne kadar istesemde dönemiyorum o kilocuklarıma

birde 45 kilo insan mı olur be one ya:oha:
o yiyip yiyip kilo almayanlardan biri de benim, bana kızmayın lütfen.. 47 kiloyum.. almak için uğraşmıyorum artik. Gelinligi bile bu halimle giydikten sonra dert değil artik..

foto bekliyorum canım kıyafet ayakkabı ve çanta hastasıyım
bende bunu aldım dün Adsız.png

X