Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ben hiç internet alışverişi yapamıyorum ya. değil altın, mutfak bezi bile alamam. k.kartı da yok zaten.
sağol yine de:)

o da bir şey tabi yapabliyrsan ne güzel ben pek yapamıyorum

Bizde interneten alışveriş yapanlardanim ucuz kargo bedava olanları takip ediyorum iyi güzel indirimler var Burda iki kat ucuz oluyor nette:KK53: artık ben ücretsiz izine ayrıldığım için bişey almiycam ben zaten takip etmiyordum eşim alıyor oda araba parçaları :KK45: bebek bezi bebeğimin oyuncakları gibi 6ay sabretcem valla:KK53:

evet internet en az yüzde 30 daha uygun oluyor. şimdi baktım tanesi 300-500 e bile altın alyans varmış ben kızıma küpe almıştm bebek için kuyumcu 450 dedi ben 250 almıştım :) taksitle altın da almıştım 5 tane beşibiryerdem vardı aah ah ev alırken uctu gittiler ölçünü bilirsen iyi de işte bazen kaçırıyoruz

Günaydın kızlar
Dün bnm için bol harcamalı gün oldu maalesef
Sabah ark ile kahvaltıya gittik sonra kuaföre gittim ağda yaptırdım 45tl
Masaörtüsü aldım 15tl pantolon aldım kendime 15 tl
Akşam aynı arkadaş ile ailece yemeğe gittik eşi bnm üstüme yıkmaya çalıştı hesabı kalkarken baktım bnm eşim gitmiş Ödemiş ama coook büyük Bi hesap geldi tüm gece uyuyamadım valla cnm sıkıldı hesaba o Kdr pahalı olduğunu bilsem hayatta gitmezdim Oray'a buraya yazmaya utanıyorum atın beni kızlar topikten o Kdr kötü durum:KK43:

sağol canım. evet iyi ki sormuşuz. geri dönmekte geç kalsaydık paramızı alamayabilirdik
adam yine vermiş paranızı. satılan mal geri alınmaz diye vermeyebilirdi.
esnaflık ayaklar altında. işini hakkıyla yapan esnaf yok denecek kadar az.
milleti sömürecem derdindeler

Günaydın kızlar
Akşam aynı arkadaş ile ailece yemeğe gittik eşi bnm üstüme yıkmaya çalıştı hesabı kalkarken baktım bnm eşim gitmiş Ödemiş ama coook büyük Bi hesap geldi tüm gece uyuyamadım valla cnm sıkıldı hesaba o Kdr pahalı olduğunu bilsem hayatta gitmezdim Oray'a buraya yazmaya utanıyorum atın beni kızlar topikten o Kdr kötü durum:KK43:
aldıklarını güle güle kullan canım
ben bu hafta hiç para harcamadım diyordumki dün bi floya gitmiştim yazlık ayakkabı beğendim baya indiirmdeymiş onu aldım

Günaydın kızlar
günaydın canım sıkma canını oluyor bazen böyle zamanlar ben o arkadaşa sinirli oluyorum hesabı yıkmaya çalıştığı ve düşüncesiz davrandığı için bir süre görüşmüyorum sen de öyle yap hem bütçen de biraz durulur.bir yerden alan Allah başka yerden veriyor yarasın yediklerin bebişe inşallah :KK66:

Az susun yav yazmayın,göbeğim çatladı yetişemiyorum size :KK66: :KK66: :KK66:
Benim eşim eski erkek berberi
Kapalı olduğum için saç modeline gerek yok o kesiyor
Oğlumun da çoğu zaman o kesiyor
Boya sevmem daha hayatımda 1 kere boyattum saçımı
Kumral saç rengim seviyorum.
Bu ay şuana kadar 100 tl attım kenara
Dünde 120.50 kuruş harcadım
Dolap full dolu sadece süt lazım
Pazartesi günü de pazarı yaptık
Damat gelirken eve alışveriş yapmış boş gelmeyim diye bikaç bişey
Kızdım dolap dolu ne gerek vardı diye
Hiçç Yemeğim yok
İşyerine herkes birşey yapıp getirecek bugun
Bende kek yapmıştım bugun yedim taze
Ona çikolata sosu yapacağım ağlayan kek olacak onu götürücem
Dünden çok çok yorgunum
Dün dolar alsaydım 7 tl karım vardı bugun çok artmış

Günaydın kızlar
Kaç para geldiki canım?
Çok ayıp etmişler en azından yarıyarıya teklif edebilirlerdi

aldıklarını güle güle kullan canım
ben bu hafta hiç para harcamadım diyordumki dün bi floya gitmiştim yazlık ayakkabı beğendim baya indiirmdeymiş onu aldım
Bende öyle deyince para harcarım hep güle güle kullan cnm
günaydın canım sıkma canını oluyor bazen böyle zamanlar ben o arkadaşa sinirli oluyorum hesabı yıkmaya çalıştığı ve düşüncesiz davrandığı için bir süre görüşmüyorum sen de öyle yap hem bütçen de biraz durulur.bir yerden alan Allah başka yerden veriyor yarasın yediklerin bebişe inşallah :KK66:
İçime oturdu hesap ona da yıkmak istemezdim cok fazlaydı ama yarı yarıya olsa iyiydi Bi daha asla öyle Bi yere gitmicem zaten o kesin
Haftasonu misafirim gelecek onlarla da gezilecek yıne para harcanacak iyice açılmaktan korkuyırum
Bi yerden pat diye para gelse de sıkışıklığımız var bu ay cünkü onu düzeltebilsek keske:dua:

adam yine vermiş paranızı. satılan mal geri alınmaz diye vermeyebilirdi.
esnaflık ayaklar altında. işini hakkıyla yapan esnaf yok denecek kadar az.
milleti sömürecem derdindeler
evet ya hiç sorma. yüksek fiyat söyleyip indirim yapmış gibi yapmalar, altınınızı parçaladım deyip başka yüzük göstermeler.. yazık.

Valla ayıp yani... Oyle pahalı yerlere gidiyorsak benim içim el vermez arkadaşlarıma boluşelim diyorum.. Kimse kimsenin hesabını çekmek zorunda değil.. Hani ufak tefek şeylerde bazen diyebiliyoruz hani ısmarlarsan yerim diye de :) o da arada oluyo yani.

Bende çokokrem kavanozunu kumbara yaptım.. Ona biriktirdiklerimi kitap alıyorum sonrasında.. Bir tane daha var o da normal birikim işte :)
Kitap almak iyi fikir bende kitap kurdu biri olarak hep kitap alasim gelir eşimi biktirdim alma kitap diyor:KK70:eşimde bende tutumluyuz çok şükür kitap almak yerine Wattpad tan okuyabilirsiniz:KK66:

Eve internet bağlattık
Eşime dedimki oğluma öğretme tv den açmasın neti
Öğretmişş sinir etti beni
Zaten küçük ders çalışmak istemiyor tatil bide net olunca evde
10 sayfayı akşam da oku dedim okumamış
Uyuyordu uyandırıp kavga ettim
Bendeki bu koca ile liseyi zor bitirir bu çocuk.
Sinirden ağlamak istiyorum

Kitap almak iyi fikir bende kitap kurdu biri olarak hep kitap alasim gelir eşimi biktirdim alma kitap diyor:KK70:eşimde bende tutumluyuz çok şükür kitap almak yerine Wattpad tan okuyabilirsiniz:KK66:
Evet öyle maşlesef kitaplar çok pahalı... Muhakkak d&r ı takip ediyorum dukkanlarında çok kampanya oluyor... A101i de çok takip ediyorum o da çok kitap getiriyor. Birde benim gibi kitap okuyanlarla kitap gunune girdik her ay Bi kişiye yaptığı listeden bir kitap seçip gonderiyoruz. :)

X