Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Burayı takip ettim kumbara kurdum cam kavanozdan gumus rengi bandıyla bağladım işte eşim baktı napıyorsunuz dedi bozuklukları bunun içine Atalim dedim eşimin bu fikri çok hosuna gitti o günden beri bozukluklari atıyorum :) geçen bı yılda 150-250 lirayi yakaladım bozuklukları markete verdik kağıt para aldık onu da birikime koyduk halada yapıyoruz:KK66:

harika fikir:)

günaydın hanımlar,
ayıcıklıjelibon internette cok daha uygun oluyor altın ben alıyorumhem de kk taksitle yüzüğün için de bak istersen kuyumcular ciddi fiyat farkı koyuyor garantili geliyor altın iyice paketleniyor sorun cıkmaz n11 gittigidiyor hepsiburada vb sitelerde :KK66:
kuaöfr işini kendi yapanları tebrik ediyorum ben ayda bir kaş bıyık iki ayda bir sir 6 ayda bir de saç için giderim saçlarım düz föne gerek olmuyor özel günlerde de nadiren uğrarım genelde kendim yaparım gittiğimde maksimum 100 tl geçmez.

günaydın hanımlar,
ayıcıklıjelibon internette cok daha uygun oluyor altın ben alıyorumhem de kk taksitle yüzüğün için de bak istersen kuyumcular ciddi fiyat farkı koyuyor garantili geliyor altın iyice paketleniyor sorun cıkmaz n11 gittigidiyor hepsiburada vb sitelerde :KK66:
kuaöfr işini kendi yapanları tebrik ediyorum ben ayda bir kaş bıyık iki ayda bir sir 6 ayda bir de saç için giderim saçlarım düz föne gerek olmuyor özel günlerde de nadiren uğrarım genelde kendim yaparım gittiğimde maksimum 100 tl geçmez.
ben hiç internet alışverişi yapamıyorum ya. değil altın, mutfak bezi bile alamam. k.kartı da yok zaten.
sağol yine de:)

günaydın hanımlar,
Bizde interneten alışveriş yapanlardanim ucuz kargo bedava olanları takip ediyorum iyi güzel indirimler var Burda iki kat ucuz oluyor nette:KK53: artık ben ücretsiz izine ayrıldığım için bişey almiycam ben zaten takip etmiyordum eşim alıyor oda araba parçaları :KK45: bebek bezi bebeğimin oyuncakları gibi 6ay sabretcem valla:KK53:

Peripella kavanozdan yani yani ganitur kavanozdan yapabilirsiniz illa kumbara almanıza gerek yok renkli bantlar var üzerine sar öyle yapın:KK66: ben ganitur kavanozdan biriktiriyorum makinede iyice yıkadım korkmuyor :)
peripella:)) çok tatlısın. olur tabi kavanoz niye olmasın. pet su şişesi de olur.

canımm çok teşekkürler duygularımı paylaştığın için. amin canım inşallah.. dediğin gibi daha kötüsü olabilirdi. sağlık olsun. ben de takılmam eşyaya ama o an duygusallaştım.
çok sağol :KK200:

her şey bi anda değişiyor, bugün alırsın en güzelinden alyansını, onun mutluluğunu yaşamaya başlarsın:KK200:
Sorma hiç canım ya vallahi çok hissedildi yoklugun dün akşam :KK48: birde bende karamelli_turta karamelli_turta de çok yorgunduk bizimde lafliycak halimiz yoktu :KK43: neyseki sabah seni görebildim :KK52: bu arada tekrar geçmiş olsun canım sağlıgın yerinde olsunda bu ay biraz sıkarsınız artık dişiniziHoppa
ben de çok özlüyorum sizi canım, ayrı kalınca :KK50::KK50:
bakalım nereye varacak bu işin sonu 2 günde bir kan vermek çok sıkıcı olmaya başladı :KK43: inşallah sonu hayırlı olsun, çok saol tatlımmm:KK36::KK36::KK36:

buarada msf2407 msf2407 canım, yoksun 2 gündür, sağ salim ulaştınız mı evinize canım? bi ses ver..

peripella:)) çok tatlısın. olur tabi kavanoz niye olmasın. pet su şişesi de olur.
Peripella kavanozları dünya kadar dolu ben onları kızımın doğum gününe içine şekerleri koycam renkli bant Alcam vercem millete nasıl fikir? Öyle bişey yapmayı düşünüyorum da

günaydın kızçeler :)
elecda elecda ben işte o fön gittikten sonraki halinden çekiniyorum şimdi saçımı yıkayıp hafif şekil verdiğimde çok güzel oluyor ama ona bile vakit ayıramıyorum kısacık kestirip onu da topuz yapacaksam hiç almiyim canım küçük çocuğum var :KK70:
ayiciklijelibom ayiciklijelibom geçmiş olsun canım insanın bazen basireti bağlanıyor iyiki sonradan sormuşsunuz başka yerlere.avm içindeki herşey daha pahalı olur kiralardan dolayı..
@tobosoludulcinea çok haklısın canım yıllardır verdiğimiz emekleri bir çırpıda atmak çok zor ama bebek küçükken bırakıp işe gelmek de çok zor inşallah dediğin gibi biraz büyüyünce yiyeceğiz kaymağını :dua:

her şey bi anda değişiyor, bugün alırsın en güzelinden alyansını, onun mutluluğunu yaşamaya başlarsın:KK200:

ben de çok özlüyorum sizi canım, ayrı kalınca :KK50::KK50:
bakalım nereye varacak bu işin sonu 2 günde bir kan vermek çok sıkıcı olmaya başladı :KK43: inşallah sonu hayırlı olsun, çok saol tatlımmm:KK36::KK36::KK36:

buarada msf2407 msf2407 canım, yoksun 2 gündür, sağ salim ulaştınız mı evinize canım? bi ses ver..
annem de bi ara çok sık kan verirdi. bu kadar ne uğraşıyon gitmişken fazla kan aldır buzluğa at demiştim :KK45:

günaydın kızçeler :)
elecda elecda ben işte o fön gittikten sonraki halinden çekiniyorum şimdi saçımı yıkayıp hafif şekil verdiğimde çok güzel oluyor ama ona bile vakit ayıramıyorum kısacık kestirip onu da topuz yapacaksam hiç almiyim canım küçük çocuğum var :KK70:
ayiciklijelibom ayiciklijelibom geçmiş olsun canım insanın bazen basireti bağlanıyor iyiki sonradan sormuşsunuz başka yerlere.avm içindeki herşey daha pahalı olur kiralardan dolayı..
@tobosoludulcinea çok haklısın canım yıllardır verdiğimiz emekleri bir çırpıda atmak çok zor ama bebek küçükken bırakıp işe gelmek de çok zor inşallah dediğin gibi biraz büyüyünce yiyeceğiz kaymağını :dua:
sağol canım. evet iyi ki sormuşuz. geri dönmekte geç kalsaydık paramızı alamayabilirdik

yumurta takibini özel olrak mı yapıyorlar canım

canım doktora gidip biz ilişki gününü tutturamıyoruz strese giriyoruz dediğinde, adetin 2. ve ya 3. günü gidip takibe başlıyorsun..önce folikül görüyor dr ve duruma göre 2 ya da 4 günde bir çağırıyor..döllenmeye hazır yumurtanın 18-22 mm arası olması bekleniyor, yumurta gelişimini takip ediyor ve sana diyor ki yumurta gerekli olgunluğa ulaştı bugün yarın ilişki olsun..durum budur..bazen yumurta gelişmiyorsa klomen, gonal f, menagon gibi iğneler ya da ilaçlar ile gelişimini de sağlayabiliyor...etkili bi yöntem, ovulasyon testi ile uğraşmamış oluyorsun :KK66:
cnm ben dün giremedim ama arkadaş her seyi açıklamış zaten:KK66:

Peripella kavanozdan yani yani ganitur kavanozdan yapabilirsiniz illa kumbara almanıza gerek yok renkli bantlar var üzerine sar öyle yapın:KK66: ben ganitur kavanozdan biriktiriyorum makinede iyice yıkadım korkmuyor :)
Bende çokokrem kavanozunu kumbara yaptım.. Ona biriktirdiklerimi kitap alıyorum sonrasında.. Bir tane daha var o da normal birikim işte :)

X