Altın biriktirmeye başlıyoruzz

aminnnn. çok teşekkür ederim canım. Annemden öyle gördüm bende yoksa 6 çocuğu okutup meslek sahibi yapamazdı

Kizlarrr şimdi izlediğim bölümde kadın ürün testi yapıyordu. Türkiye'de var mı acaba bilginiz var mı? Bedava ürün geliyor, kıyafet kozmetik vs test ediyor ve para kazanılıyor suppermisss
var diye biliyorum araştırmak lazım. güzel iş valla

Kizlarrr şimdi izlediğim bölümde kadın ürün testi yapıyordu. Türkiye'de var mı acaba bilginiz var mı? Bedava ürün geliyor, kıyafet kozmetik vs test ediyor ve para kazanılıyor suppermisss
ne güzlemiş ya ben kıyafet testi yapabilirim. çok severim kıyafet alışverişini

ben iki yıl önce uğur derin dondurucu aldım 5 çekmeceli çok memnunum bana yetiyor canım
a+ elektriği çok harcamıyor

Birde uzun vadede altın alımlarına baktım
Gerçekten dolardan daha çok kazandırıyor altın
Ama ben hep alıp sattım falan 5-10 alıp biriktirip çok yükselince satmak mantıklı
Hedefim 100 gram altına kadar satmamak altinlarimi
2017nin sonuna kadar 100 gram altın hedefliyorum bakalım yapabilecek miyim?
Satmayacagim bu arada
Birde ben cok kuyumcuya gidemiyorum bizim yakınımızda ki kuyumcu hep 5 lira fazlasını soyluyo
O yüzden vaktim olursa alacağım miktar kadarını çeyrek yada ata şeklinde de alabilirim...

Alım da süper, hedef de.. bereketli olsun inşallah

Bereketli olsun inşallah.

hiiç el becerim yoktur benim. öyle ki saçımı toplarken bile zorlanırım. bravo vallahi
Normalde benimde hic yoktur. Ama cok basit. Islak sacı eğip bir kerede kesiyorsunuz ve kafanızı kaldırdığınızsa saçlarınız V şeklinde kesilmis oluyor
Canım senin bahsettigin sekilde varmi bilmiyorum. Ama ucretsiz bir sekilde ürün denemen icin siteler var.
Denebunu.com, fikrimühim, tavsiye melekleri benim bildigim siteler bunlar. Ben bunlara uyeyim ve ara ara ucretsiz bir cok ürün numunesi gonderiyorlar. Deneyip yorumlarini site ile paylasiyorsun. Kesinlikle kargo ucreti vs hicbir sey ödemiyorsun.

Saol cnm. Ben arcelik, beko istiyorum. Zaten ikiside ayni fa rikadan cikiyor. Cünkü ürünü aldığın kadar teknik servis kısmıda önemli. Önceden ugur alırım diyordum. Ama teknik servis kısmı cok kotu. Birde yorumlara baktigimda 10 kisiden 8i ses yapiyor diyor. sende alirken mutlaka ses sorununa dikkat et. Cunku cok yükses sesle calışanlar var. Bir cok kisi bu sesten uyuyamiyormus.

Normalde yatay istiyordum. Ama yer sikintisindan dolayi dikey bir model tercih etmek zorundayim. Secimi yapinca dahada detayli bir sekilde bilgilendiririm

süpersin canım, Allah razı olsun, bi bakayım deneyebileceğim ürünleri var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…