Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Valla ben de yetişemedim kızlar size :KK70:
elecda elecda canım iyi cesaret etmişsin ben de düşünüyorum omzumda ama cesaret edemiyorum bir yandan da zaten şuan bile topuzla geziyorum onzumdayken ilgilenemem saçma sapan olur mu diye düşünüyorum.kullanımı rahat mı? Ayrıca çokmuş gerçekten fiyatı yeni denedin orayı zaten memnun kaldın mı peki?
Kızlar kalmadı gerisi aklımda ama benim genel olarak okuduğumda oluşan düşüncem herkesin geleceği için birikim yapmak istediği ve bunu şuan ağzımız kokarak değil de lüks harcamalardan kaçarak yapmak :) inşallah hepimiz gönlümüzden geçen hedeflere ulaşırız. Benim ilk hedefim araba almak.sonraki de kızımı güzel okullarda okutmak.bir de olursa bir çocuğum daha ona ücretsiz izin alıp kendim bakabilmek inşallah olur..

Sistem biraz farkli cnm. Sen uye oluyorsun. Onlar sana belli dònemlerde urùn gonderiyorlar. Yani sen secemiyorsun :)
denebunu ya üye oldum bile... ilgi alanlarını seçebiliyorsun ya, mesela anne bebek olsa sadece seçemezdim gibi, ya da evcil hayvan ürünü..benim de seçebileceğim alanlar varmış onu demek istedim :KK66:

Yaz Canım hep yaz yakalayadığım yerde bende devam ederim. .
Bende çooook sevdim samimiyetinizi
:KK200::KK200:
yalnız acayip pinti bi zihin yapısındayım tatlım, topik çok işe yaradı, bu zihin yapımı hayatıma adapte edebilir miyim bilmiyorum ama 3 kova su ile balkon yıkayan ben, bugün neredeyse 1 kovadan az su ile pırıl pırıl yaptım balkonu :KK66: acayip iyi hissediyorum kendimi, bi de altıncıklar birikse kenarda..senin günün 5 inde değil mi? ohhhh gelsin paracıklar, Ata cıklarrrr, maşallah maşallah

Bende en az 3 kova suyla balkon yıkıyorum yalnız değilmişim.
Evin hem yanına hem karşısına inşaat yapılıyor ne zaman biter bilmiyorum ses gürültü toz ne varsa hepsi bizim evde.
önce az su döküp cifledim, sonra ıslak bez ile deterjanın fazlasını iyice sildim en son da temiz su döküp fırçaladım :KK66: dene bence canım

Kızlarrr neler kaynatmışsınız oku oku bitiremedim yahu telefon ısındı okumaktan :KK53:
Kızlar ücretsiz izne ayrılmıştım ya geçen ayki maaşın yarısını geri ödemek durumunda kaldık eşim ödedi :KK43: sağlık olsun .. Cumartesi günü Konya'ya gidiyorum eşim yurtdısına gidecek 3 ay ailemle vakit gecırcem :KK49: bu arada benim altınları hesapladık akşam 30 bin tutuyo yurtdışı görevinden de 20 bin gelcek veee ev kredimi kapatcaz dağ 3 yılı vardı :dondurma: sinirliportakal sinirliportakal bende saçlarımı yılda bir kestırıyorum boyatmıyorum zaten simsiyah ... boya kimyasal karşıyım.. ayiciklijelibom ayiciklijelibom benin alyanstan istiyorsun sanırım ama benimki 14 ayar 22 is var mı bilmiyorum 650 tl ye almıştık 2 sene önce bak resmini yüklüyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 120
Kızlarrr neler kaynatmışsınız oku oku bitiremedim yahu telefon ısındı okumaktan :KK53:
Kızlar ücretsiz izne ayrılmıştım ya geçen ayki maaşın yarısını geri ödemek durumunda kaldık eşim ödedi :KK43: sağlık olsun .. Cumartesi günü Konya'ya gidiyorum eşim yurtdısına gidecek 3 ay ailemle vakit gecırcem :KK49: bu arada benim altınları hesapladık akşam 30 bin tutuyo yurtdışı görevinden de 20 bin gelcek veee ev kredimi kapatcaz dağ 3 yılı vardı :dondurma: sinirliportakal sinirliportakal bende saçlarımı yılda bir kestırıyorum boyatmıyorum zaten simsiyah ... boya kimyasal karşıyım.. ayiciklijelibom ayiciklijelibom benin alyanstan istiyorsun sanırım ama benimki 14 ayar 22 is var mı bilmiyorum 650 tl ye almıştık 2 sene önce bak resmini yüklüyorum
ohhh misss Allah bereket versin bereketini arttırsın inşallah canım... 30 bin ne kadar zamanda birikti?sadece birikim mi yoksa takılar falan da dahil mi?

Benim alyans bu resimdeki gibi 22 ayar.
Şimdiden Allah kavuştursun eşin sağ salim gidip gelsin inşallah
Sende ailenle hasret giderilsin.
Kızlar konut kredisini erken kapatınca kalan miktardan % 2 erken kapama cezası alınıyor dikkat edin.

X