Altın biriktirmeye başlıyoruzz

8 kilo nedir ki verirsin. bayrama 1 ay var nerdeyse. en azından 4 kilo versen o bile fark yaratır

malesef, bende evlendım 1,5 sene bekledık borc bıtsın o bıtsın bu bıtsın iş düzene girsn. noldu hiçbişey elde var 0 ,hala ugras dur yanı
neler okudum topiklerde, yıllarca uğraşıp ev alıp sonra evi satıp 10.kez tüp bebekle şansını deneyen hanımlar var, Rabbim yardımcıları olsun...Allah kimseye aratmasın...hiç kolay değil ve inanılmaz masraflı süreçler

Öbür tarafa goturcekler sanırım

aynen canım, bende işte artık işyerini maddiyatı dusunmeyı bıraktım...işten cıkarırlarsa cıkarsınlar dıyorum

hahahahaha, sitede havuz var yeminle gidip bi kova doldurmayı bile düşünmedim değil..biri bizi durdursunnnnn
Kızlar biz bu kate i izleye izleye kayışı koparıcaz gibi geliyo aman dikkatli olalım nolur
Anladım canım izmir in ya da egenin havasını soluduğunu tahmin ettim kuzum haklısın no_name_ nıda ikna edersen topiğin adını "altın takılar alıyoruz" olarak değiştirebiliriz

benim kayış galiba koptu, o ince çizgiyi bi anda aştığımı düşünüyorum..her şey çok pahalı gözükmeye başladı gözüme...
kızıııııım ben altın takıya para verir miyim hiç bu pintilikle , külliyen zarar o takılar...

Evet bi tanıdık var iki çocuk için bir apartman parası verdim demişti. Çok zor Rabbim evlatla sınamasın bizleri.

Bende bağlatmak istiyorum. Tekrar ameliyat mı olmam lazım

ilk sizinle paylaşacağımmm
Sabırsızlıkla bekliyoruz canım eşin bu durumu duymasın adamın gücüne gider
8 kilo nedir ki verirsin. bayrama 1 ay var nerdeyse. en azından 4 kilo versen o bile fark yaratır
Aynen canım hatta 2 kg kadarını verdim kaldı 5-6 kg dediğin gibi bayrama kadar da 3-4 kg versem baya toparlanmış olurum inşallah
altından swarovski taşlı kefen için tüm bunlar, öte tarafta şık olmak lazım

Vallahi korkmaya başladım canım senden yvaş yavaş azaltarak birakmalısın tatlım bence sen Kate i

Evet bi tanıdık var iki çocuk için bir apartman parası verdim demişti. Çok zor Rabbim evlatla sınamasın bizleri.

Bende bağlatmak istiyorum. Tekrar ameliyat mı olmam lazım

evet canım tüp bağlama operasyonu yapıyorlar...

no_name_

canım testim ne diyorsun sımdı ne oldu ben hıcbısy anlamadm Eki Görüntüle 2028596

canım hayırlı uğurlu olsun, yumurtamız çatlamış...yarın da ilişki mutlaka olsun, hatta ben olsam mutlaka bu gecede birlikte olurdum...

yaa alt tarafı 3-5 yıl kate gibi yaşayıp, şöyle yazlık bir alanda deniz kenarı bahçeli bi ev alabilsem fena mı olur...

valla cimri olmakla tasarruflu olmak arasında ince bir çizgi var. çok zengin olup sefil gibi yaşayanlar var. ilginç..
kesinlikle katılıyorum.
çalışıyorsam birikimide yapmalıyım ilerisi için çocuklar için
ama bunu ihtiyaçlarımızdan kısmadan aşırıya kaçmadan yapmalıyım.
3 günlük ömrümüzüde kendimizi sıkarak geçirmemeliyiz diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…