Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar birbirimizi daha yakından tanıyalım, kimler napıyor kaç yaşında evli bekar iş güç :)

benim zaten her şey ortada :KK66: bir çoğumuzun da aynı :KK66: bence fazlasıyla tanışmış durumdayız aslında tatlım..

çok açım :KK42: eşim gelse de yemek yesek
ben de çoook açım, akşamları yememeye çalışacağım artık, ama ilk gün zor geçecek sanırım..

Ne kusuru ya takılıyorum :)
Daha bulucam da evlenecem de çocuk yapacam
Beni bırakın siz devam edin :eek:

hehehehe :KK66: sen yine de gecikme tatlım, bir aday belirle bu aralar artık :KK66: yaz aylarında hazır aşk hormonları tavan yapmışken :KK66:

Teoride sana katılıyorum pratikte bi arpa boyu yol alamıyorum :KK1: no_name_ no_name_

olay pratikte bitiyor ama :KK66: hayırlısı olsun inşallah canım...

Ağustos'un sonunda 26 bitip 27ye giricem.. 27 demek istemiyorum henüz hazır değilim :110:
25 den sonra başlıyor o bir kabullenememe, ileri gitmeyi istememe, hep geri gitmeyi arzulama :KK66:

30 yaş hep çok yaşlı bi yaş gibi gelirdi. 31 yaşındayım hiç de öyle diilmiş:) şimdi de 40lı yaşlardan korkuyorum
deme öyle deme nooolur, ben de korkuyorum 40 lardan :KK66:

no_name_ no_name_ bari en son saat 5-6 gibi yesen sonra hiçbişey yemesen? en azından bi yoğurt salata falan

ay bayilacayim açlıktan sanırım karpuz yerim biraz :KK43:

no_name_ no_name_ Canım sen diyettesin değil mi nasıl gidiyor? Neler yapıyorsun?
benim hayatım diyet, bi girdim çıkamıyorum lakin lafta diyet... hiçbir şey yapamadığım gibi bu gebelik süreçleri, ödem, beslenme şişiriyor habire beni..ekim gibi falan sıkı bir diyete başlamayı planlıyorum yoğun spor programıyla birlikte... konsantre olabilirsem tabi.. bu ara sadece ödem atma amaçlı akşamları hafif yeme çabasındayım...

X