Altın biriktirmeye başlıyoruzz

benim hayatım diyet, bi girdim çıkamıyorum lakin lafta diyet... hiçbir şey yapamadığım gibi bu gebelik süreçleri, ödem, beslenme şişiriyor habire beni..ekim gibi falan sıkı bir diyete başlamayı planlıyorum yoğun spor programıyla birlikte... konsantre olabilirsem tabi.. bu ara sadece ödem atma amaçlı akşamları hafif yeme çabasındayım...
Bir arkadaşımın diyetisyeni ödem atıcı sular öneriyordu ona
Bir lt suya birkaç taze nane, limon dilimleri 12 saat bekletip ertesi gün içiyor o arkadaşım.
Salatalık ve nane,
Ya da Salatalık ve çilek küçük küçük dilimli...

Tahmin edebiliyorum :110:
30 yaşında çocuk çocuğa karışmış olayım artık ya :bicak:
Yavaştan bunalıma girmeye başlayacam yoksa :KK12:
30 a daha çok var yahu, olursun inşallah tatlım...

no_name_ no_name_ hedefin kaç kilo vermek :)

vallahi canım şu an kaç kiloyum onu bile bilmiyorum..gebelikten dolayı ödem var,, regl olmadığım için de şişkinim..ayrıca güçlü hormon hapları da kullanıyordum, onlarda şişirdi yine...regl olursam hayırlısı ile , 10-15 kilo arası vermeliyim...

Bir arkadaşımın diyetisyeni ödem atıcı sular öneriyordu ona
Bir lt suya birkaç taze nane, limon dilimleri 12 saat bekletip ertesi gün içiyor o arkadaşım.
Salatalık ve nane,
Ya da Salatalık ve çilek küçük küçük dilimli...

Evet canım var aslında böyle tarifler, uygulamak lazım..

Kızlar birbirimizi daha yakından tanıyalım, kimler napıyor kaç yaşında evli bekar iş güç :)
evliyim,29 buçuk yaşındayım :) özel sektördeyim, yani bi fabrikada gida mühendisi ayrıca üretim müdürüyüm.. henüz bebiş yok bi kac ay sonra düşünüyorum :) hepinizi de öpüyorum :KK66:

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea tatlımmm nerelerdesin gözlerim seni de arıyor. .

Geldim canım geldim tey tey tey :halay: maşallah o kadar kaynatmıssıniz ki 10 dan fazla sayfayı anca okuyabildim :KK48: yoğundum canım ögleden sonra eve zor attım kendimi 20 dk lık yol bitmedi yorgun bitkin aç biilaç eve geldim karnımı doyurdum ve hemen sizin yazdıklarınızı okumaya koyuldum :KK52:kendimi çok yorgun hissediyorum kızlar kusuruma bakmayın lütfen Hoppa
no_name_ no_name_ diyetinde başarılar diliyorum canım bende geçen hafta başladım benimde vermem gereken şoyle 6-7 kg var :işsiz: bakalım inşallah güzel sonuçlar alırim bayrama kadar :KK14:
buzmavileylak buzmavileylak msj almışsin canım güzel haberler bekliyoruz :KK48:
durkan durkan cım çok geçmiş olsun canım inşallah daha iyidir arkadaşın allah razı olsun senden :KK68:
Bu arada yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler :KK25: sevgili @pinarzengin34 i kendi topiğinden ve diğer birikim topiklerinden az çok tanıyorum burda aramızda gördügüme de çok sevindim :21: ve de @matmazelNoraliya hoşgeldin sefalar getirdin birikimin altınların şimdiden hayırlı olsun :KK52:

Geldim canım geldim tey tey tey :halay: maşallah o kadar kaynatmıssıniz ki 10 dan fazla sayfayı anca okuyabildim :KK48: yoğundum canım ögleden sonra eve zor attım kendimi 20 dk lık yol bitmedi yorgun bitkin aç biilaç eve geldim karnımı doyurdum ve hemen sizin yazdıklarınızı okumaya koyuldum :KK52:kendimi çok yorgun hissediyorum kızlar kusuruma bakmayın lütfen Hoppa
no_name_ no_name_ diyetinde başarılar diliyorum canım bende geçen hafta başladım benimde vermem gereken şoyle 6-7 kg var :işsiz: bakalım inşallah güzel sonuçlar alırim bayrama kadar :KK14:@buzmavileylak msj almışsin canım güzel haberler bekliyoruz :KK48:
durkan durkan cım çok geçmiş olsun canım inşallah daha iyidir arkadaşın allah razı olsun senden :KK68:
Bu arada yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler :KK25: sevgili @pinarzengin34 i kendi topiğinden ve diğer birikim topiklerinden az çok tanıyorum burda aramızda gördügüme de çok sevindim :21:
Canimsin, dinlen sen, yokluğunu çok hissettik bugün , ozledik seni

Tam diyete başlamış değilim, tıbbi olarak gebeliğimin sonlanması yaklaşık 1 ayı bulur gibi..bu sürede dikkatli beslenecegim diyeyim ...

Hava o kadar sicak ki spor da yapamıyorum bu ara

Canimsin, dinlen sen, yokluğunu çok hissettik bugün , ozledik seni

Tam diyete başlamış değilim, tıbbi olarak gebeliğimin sonlanması yaklaşık 1 ayı bulur gibi..bu sürede dikkatli beslenecegim diyeyim ...

Hava o kadar sicak ki spor da yapamıyorum bu ara
Seni de balla kaymakla besleyeceğiz beybisi... Bak nasıl toparlayacaksın hemen...

Kızlar an itibariyle işsizim .. 2 yıllık ücretsiz iznim başladı bugünden ıtıbaren 7 yıldır çalışıyorum kendimi boşlukta hissettim şimdi ayın 15 inde hesapta para göremicek mıyım yaaaa :KK53:

Hayırlı olsun canım. İnsan ilk başlarda biraz garip hissediyor ama sonra alışıyor :)

Benim de 1 yıl oldu. 2 yılın sonunda da eminim işe başlamak Zor gelecek :işsiz:

no_name_ no_name_ diyetinde başarılar diliyorum canım bende geçen hafta başladım benimde vermem gereken şoyle 6-7 kg var :işsiz: bakalım inşallah güzel sonuçlar alırim bayrama kadar :KK14:
buzmavileylak buzmavileylak msj almışsin canım güzel haberler bekliyoruz :KK48:
Bu arada yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler :KK25: sevgili @pinarzengin34 i kendi topiğinden ve diğer birikim topiklerinden az çok tanıyorum burda aramızda gördügüme de çok sevindim :21: ve de @matmazelNoraliya hoşgeldin sefalar getirdin birikimin altınların şimdiden hayırlı olsun :KK52:
Amin canım allah hepimizden razı olsun. Rabbim bütün hastalara şifa versin.

şu aldığım ince bileziklerden yaptıracağım yine günlük takıyorum hiç kolumdan çıkmıyor çok kullanışlı oldu
:KK70:
Eki Görüntüle 2028299

Canım bileziğin kolunda çok şık durmuş. Bayıldım. Hatta param olunca aynısından almayı planlıyorum :)))

Güzel günlerde takman ve kullanman dileğiyle :*

X