Altın biriktirmeye başlıyoruzz

İşlerimi bitirdim fırına kek attım
Eşim balkon camını ve davlumbazı silecek
Ve oda kapılarını
Mutfak masasının sandalyelerini sildi
Dünden limonata yaptık naneli enfes oldı
Mısır haşladım Kavun var çay yapılır
Evimiz tertemiz vede düzenli oldu
Bir bardak limonata mı aldım geldim kitap okuyacağım 15 20 dk
Sonrası da iş hazırlıkları

ohh harika, ben işteyim, evde bir dolu iş var temizlik istiyor yemek yok ahh ah :)

selam kızlar bende varım
4 yıllık ihtiyaç kredim var hedefim aylık belli bir gr altın almak ve kredimi 2 yılda kapatmak inşallah
şimdi banka hesabımda 21 gr altınım var
ağustos maaşı kurbana eylül maaşı okul masraflarına gidecek ekim gibi hedefime kaldığım yerden devam edeceğim inşallah

:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200: ben de hepinizi çok seviyorum, iyi ki biraraya toplaşmışız..sen var ol e mi karamelli_turta karamelli_turta

çok saol tatlım, elden bir şey gelmiyor, kabullenip yolumuza devam etmekten başka..Rabbim büyük, ne yazdıysa onu yaşayacağız...

aynı uğursuzluk bende de var sanki, neye elimi atsam kurutuyorum :halay::halay::halay:

Allah razı olsun canım..Kabullenmekten başka çarem yok maalesef, Rabbim güzel yazılar yazsın hakkımızda inşallah..Senin de henüz bebişin yok diye hatırlıyorum yanılmıyorsam, inşallah, istediğiniz zaman, aratmadan sağlıkla, huzurla bir bebiş sahibi olmanızı nasip eder Rabbim...bol bol doğurun da ben de teyze olayım inşallah :KK66::anne::anne::anne:
evet canım ekim ayında 2 yıl oluyor evliliğim. ben de taşınacağım için biraz daha bekliyorum evimi taşıdıktan sonra gebelik düşünecem inşallah. geçen ay doktora gittim gebelik düşüneceğim hormon yumurtalık falan baktırdım.. tahliller de ultrason da herşey normal dedi. folik asit başlattı.. işte Allah kısmet ederse bi ay sonra taşınırsam artık düşünecem.. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin herkese..

Çok şükür demelisin canım.
Kardeşim perşembe günü 3 aylik çocuğunu bırakıp işe dönecek.
Eşi görevden alındı.4.5 ay hapis yattı suç bulamadıkları için salındı,şartlı.
Görevine dönemiyor mahkeme devam ediyor.
İtibarı, saygınlığı bir yana,lardeşim hamile iken eşini alıp götürmeleri bir yana,
Maddi manevi çöküşleri bir yana....
Öyle zor günlerdi ki,o kız Eşi yanında olmadan doğum yaptı.
Şimdi eşi görevde olsaydı o da en az 1 sene izin alacaktı.
Her halimize şükretmeliyiz.Bak yine gözlerim doldu, çok çok çok zor günlersi.
İnşallah suçsuzluğu çıkacak meydana ve herşey düzelecek.
çok şükür cnm her günümüze çok şükür.. kardeşine çok üzüldüm rabbim dayanma gücü versin yar ve yardımcısı olsun herseyde var bi hayr .. inşallah tez zamanda sucsuzlugu ortaya çıkar

Yeni bir ay yeni umutlar gelsin öyleyse...
En sıcak günlerin başlangıcı yazıyor takvimimde...
Son iki aydır yarım altın alabiliyordum...
Bu ay hedefim ata altın tabi nasipse...
Sizin hedefler nasıl Kızlar,bol bol birikimleriniz olsun kısçeler....
Huzurunuz, sağlığınız hiç eksik olmasın rabbim hepinizi korusun :KK68::KK68:
Kostebekpasta Kostebekpasta Herşeyde bir hayır vardır bebişin doya doya anne sütü alacak hem...

nora2010 nora2010 yavruna kavuşacaksın demek ne güzel... Özlemiştir o da seni cnm

Kostebekpasta Kostebekpasta Herşeyde bir hayır vardır bebişin doya doya anne sütü alacak hem...

nora2010 nora2010 yavruna kavuşacaksın demek ne güzel... Özlemiştir o da seni cnm
hedefini gerçekleştirmen dileğiyle.. bu ay eşim raporlu olduğu için maaşın bi kısmı yattı diğer kısmı da sgk yatıracak ve kaç gün sonra yatırıyor bilmiyorum.. benim hedef belli bu ay 2 tam altın almalıyım ki kızkardeşime 1 tam altın borcum kalsın.. gün parası sayesinde 2 tam yapabiliriz yoksa bu ay net birşey yok.. sahi bilen var mı yaa raporlu olunca rapor bitiminden kaç gün sonra sgk yatırır??

hadı hayırlısı canım, inşallah hedefine ulaşırsın..

benim bu ay bes geldi 2500 tl var ordan, üzerine 1500 ekleyip 4000. 30 gram kadar almak istiyorum..

ama zorlıcak biraz bilmiyorum..

hedefini gerçekleştirmen dileğiyle.. bu ay eşim raporlu olduğu için maaşın bi kısmı yattı diğer kısmı da sgk yatıracak ve kaç gün sonra yatırıyor bilmiyorum.. benim hedef belli bu ay 2 tam altın almalıyım ki kızkardeşime 1 tam altın borcum kalsın.. gün parası sayesinde 2 tam yapabiliriz yoksa bu ay net birşey yok.. sahi bilen var mı yaa raporlu olunca rapor bitiminden kaç gün sonra sgk yatırır??
Hayırlı olsun cnm inş alırsın
Rapor parası ziraat bankası kartın yoksa ayın 8 i ila 13 ü arasında bankadan alınıyordu. Hala değişmediyse...
hadı hayırlısı canım, inşallah hedefine ulaşırsın..

benim bu ay bes geldi 2500 tl var ordan, üzerine 1500 ekleyip 4000. 30 gram kadar almak istiyorum..

ama zorlıcak biraz bilmiyorum..

Sağol Canım...
Hedefin süper inşallah alırsın

Ben maaşımı alır almaz gidip alıyorum ki o para ile başka şeyler almayayım diye...

X