Altin biriktirelim

Ben de bu alimlarimda bir kuyumcuyu belledim. Etraftakilere de soruyorum ama nerdeyse hepsinde en uygunu o soyluyor. Ben de bir dahaki alimimda senin yaptigin gibi konusacagim niyetimi anlatacagim. Hem o kazansin hem ben kazanayim degil mi ama
Günaydın herkese . Ben de sabahtan yemekleri yapınca rahat ediyorum. Bugün tarhana çorbası yaptım. Evde çocuk olunca çorba olmadan olmuyor. Yanina da kereviz ve köfteli patatesli bir yemek yapacağım.
Ben de bos gunumde yemekleri yapip koydum dolaba sizden fikir almistim ya sebze yemekleri benimkiler yemese de yaptim belki biraz biraz yerler o bile kâr bugun sadece mercimek corba ve makarna yaptim istediklerinden yesinler
Ne güzel bende böyle gönül rahatlığı ve güvenle sırf ondan alışveriş yaptığım/yapabileceğim bir kuyumcu olsun isterdim
Ben de istiyorum boyle
Off sorma birine alinca digerine de alinmasi lazim her oyuncaktan ×2
Bende dün tarhana ve köfteli patates yapmıştım Afiyet şifa olsun
Bugünde ne pişirsem diye kara kara düşünüyorum
Tarhana ve kofte patates guzel bir menu
Evet bunlarda cok iyi oluyor. 2.evimizi yazlik olarak kullaniyorum. Internetten beyaz esya siparisi vermistim. Kredi kartindan taksit imkani vardi iyi ki almisim hepsi 2 kat oldu simdi
Allah allah ilgincler gercekten.
Biz de harciyoruz canim benim bu konuyu acma dusuncemde harcamalarimi kismak ve birikimi kontrollu sekilde yapmak. Robkt supurgeyi esim bana hediye almisti inanilmaz isime yariyor sag kolum evdeki. Salonum cok buyuk aciyorum o salonu supururken ben evin diger odalarini bitiriyorum is yapma suremi yariya yariya azaltti. Evin tumune de acabilirim oyle yapanlar da var
Robot süpürgede yatırım
Hatta bence bir kadının kendine yaptığı en büyük yatırım
Evet kesinlikle super bi icat

Ben de bu alimlarimda bir kuyumcuyu belledim. Etraftakilere de soruyorum ama nerdeyse hepsinde en uygunu o soyluyor. Ben de bir dahaki alimimda senin yaptigin gibi konusacagim niyetimi anlatacagim. Hem o kazansin hem ben kazanayim degil mi ama
Daha önemlisi piyasada sahte bir sürü altın dolanıyor tek ve güvenilir bir kuyumcu ile çalışmak önemli adamın satacağım zaman baştan yapılan anlaşma gereği kendi altınını geri almama benim değil deme bu mal şüpheli deyip geri çevirme şansı olmuyor

Ay oyle mi sahte olan var mi ya
Ya bende aldiysam

Ne mutlu size biriktirebiliyorsanız bu hayat pahalılığında insanlar gerçekten karnını doyurma peşinde, sizi tebrik ediyorum Allâh rast getirsin

Tabiki
Benim kuyumcu abla diye diye neler neler anlatmıştı bu işte ne dolapların döndüğünü
Ya dogrudur ama ben buyuk kuyumculardan aliyorum ay ivime kurt dustu gidip bi kontrol ettiricem
Ne mutlu size biriktirebiliyorsanız bu hayat pahalılığında insanlar gerçekten karnını doyurma peşinde, sizi tebrik ediyorum Allâh rast getirsin
Sagolun insallah biriktirebilirim hayat cok pahali bunlarda onceden elimde olan miktarlar yoksa az az birikiyor bizimde

Rabbim bereket versin.
11.600 TLye 2 adet tam altın aldım bugün.
Allah izin verirse yarında bir çeyrek alıp Mart ayını kapatacağım.

Birikim harcaması dışında
220 TLde dışarıda harcadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…