Altin biriktirelim

Bugun yemek derdim yok
Kayinvalidem yemege davet etti
Cocuklarin bir etkinligi vardi
Esim disaridan yiyelim dedi
Gecen haftadan idmanliyim o yuzden evde bir suru yemek var evde yiyelim dedim
Eve geldik :)
Cocuklari yedirmistik uyuttuk
Bizde hem evdekileri bitirmks olduk
Hemde 200-300 tllik bir hesaptan kurtulduk cok sukur😊
Bundan sonra haftabasindan yemekleri planliyip aticam dolaba mutlaka yeri gelip yeniyor
Sizden aldigim fikirlerle gecen hafta ispanak ve karnibahar grate yaptim hepsi bitti
Yanina makarna corba salatayla bitti hepsi
Hem uygun hem de saglikli sebzeler
Cocuklar az yedi ama yine de 2 3 kasik bile yeseler kâr

Bugun yemek derdim yok
Bundan sonra haftabasindan yemekleri planliyip aticam dolaba mutlaka yeri gelip yeniyor
Sizden aldigim fikirlerle gecen hafta ispanak ve karnibahar grate yaptim hepsi bitti
Oh ne güzel olmus . Kv ile aynı yerde yaşamanın artıları :KK49:. Evde yemek olunca gerçekten iyi oluyor. Bir şekilde yeniyor. Benim eşim de daha önce görmediyse yemeği yeni yapılmış sanıp yiyor :KK53:. Çocukların da yemesine sevindim. Birdahakine daha çok yerler . Ben söyle yapıyordum büyük oğlum küçükken makarna yada pilavı göstermiyordum ilk önce sebze ya da et yemeğini yediriyordum. Sonra makarnayı. Öyle öyle alıştırdım.
Bugun yemek derdim yok

Oh ne güzel olmus . Kv ile aynı yerde yaşamanın artıları :KK49:. Evde yemek olunca gerçekten iyi oluyor. Bir şekilde yeniyor. Benim eşim de daha önce görmediyse yemeği yeni yapılmış sanıp yiyor :KK53:. Çocukların da yemesine sevindim. Birdahakine daha çok yerler . Ben söyle yapıyordum büyük oğlum küçükken makarna yada pilavı göstermiyordum ilk önce sebze ya da et yemeğini yediriyordum. Sonra makarnayı. Öyle öyle alıştırdım.
Ayni yerde yasamiyoruz canim buraya gekdiler simdi yakinimizda kaliyorlar oyle herkesi cagirmis yemek yapmis ondan yoksa haftaya gidecekler
Ayni bende makarna pilav gorurlerse mutlaka onu yiyorlar asla yemiyorlar digerleirni bende sonradan gosteriyorum. Oglum karnibahari seviyordu bi dahakine kizartmasini yapcam yumurtali bide kabak mucver. Kabak almistim yapamadim. Haftaya bunlari yapiim yanina corba makarna pilav falan yaparim

Guanydin herkese burasi da buz gibi L Labratory .
Yeni uyanmadik ama gec uyandik bugun bebeler de gec uyandi dun gece gec yattilar
Bugun biraz lahmavun yaptiracagim birde dunden kalan yemeklerle idare edecegiz
Kv.ler de var bakalim lahmacun ne kadar tutatacak hesapladim 120-150 arasi🙄

Merhaba hanimlar haftasonu buraya pek ugrayamiyoruz ev kalabalik olunca
Bugun kendimce tasarruf yaptim anlatayim
Simdi normalde ben lahmacun ici hazirlayip firina gonderiyorum orada pisiyor ama bana cok gelmeye basladi pisirme ucreti. Sizin oralarda ne kadar bilmiyorum ama bizim burada tanesi 5 lira belki daha da artmistir. 2 ay olmistur pisirtmeyeli. Neyse lahmacun ici icin 55 tl civarinda yarim kilo kiyma aldim, sogan, maydonoz, sarimsak baska ihtiyaclarimda vardi. Geldim hamuru mayaladim sonra kv.le acip firina verdik yaklasik 18 tane cikmistir. Yani ici haric firina para verme ucretinde kurtuldum o da 100 tl civari tutacakti. Ama yogur merdaneyle ac firini calistir 100 tl eder mi bence eder🙈 birde bebelerimle cok vakit geciremedim. Onlar da geldi birlikte hamuru actik onlara da degisiklik oldu aslinda. Ne bileyim kendimce tasarruf yaptim😄

Merhaba hanimlar haftasonu buraya pek ugrayamiyoruz ev kalabalik olunca
Bugun kendimce tasarruf yaptim anlatayim
Simdi normalde ben lahmacun ici hazirlayip firina gonderiyorum orada pisiyor ama bana cok gelmeye basladi pisirme ucreti. Sizin oralarda ne kadar bilmiyorum ama bizim burada tanesi 5 lira belki daha da artmistir. 2 ay olmistur pisirtmeyeli. Neyse lahmacun ici icin 55 tl civarinda yarim kilo kiyma aldim, sogan, maydonoz, sarimsak baska ihtiyaclarimda vardi. Geldim hamuru mayaladim sonra kv.le acip firina verdik yaklasik 18 tane cikmistir. Yani ici haric firina para verme ucretinde kurtuldum o da 100 tl civari tutacakti. Ama yogur merdaneyle ac firini calistir 100 tl eder mi bence eder🙈 birde bebelerimle cok vakit geciremedim. Onlar da geldi birlikte hamuru actik onlara da degisiklik oldu aslinda. Ne bileyim kendimce tasarruf yaptim😄
Afiyet olsun canim. Tasarruf olmus mu bilmiyorum ama iyi bir etkinlik olmus size. Bebelerde görmüş hoşlarına gitmiştir. 😊

Selam sabah yazdım uğrayamadım bir daha buralara. Hafta sonu yoğun oluyor. Herkes evde sofra kur topla yemek , çocuğun ödevleri derken ışık hızında bitti. Ben de bugün salonu dip köşe temizledim. Ama iki çocukla zor oldu. Büyük olan anne ben supureyim, ben sileyim diye söyleniyor minikte süpürgeyi istiyormuş ih ih diye bağırıyordu 🤣🤣. Ne kadar da harika bir pazar geçirmişim şimdi yazınca anladım. 🤣🤣

Afiyet olsun canim. Tasarruf olmus mu bilmiyorum ama iyi bir etkinlik olmus size. Bebelerde görmüş hoşlarına gitmiştir. 😊
Ben de bilemedim :KK70:
Selam sabah yazdım uğrayamadım bir daha buralara. Hafta sonu yoğun oluyor. Herkes evde sofra kur topla yemek , çocuğun ödevleri derken ışık hızında bitti. Ben de bugün salonu dip köşe temizledim. Ama iki çocukla zor oldu. Büyük olan anne ben supureyim, ben sileyim diye söyleniyor minikte süpürgeyi istiyormuş ih ih diye bağırıyordu 🤣🤣. Ne kadar da harika bir pazar geçirmişim şimdi yazınca anladım. 🤣🤣
Cocuklarla ancak bu kadar

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Dün azıcık harcamalı geçti.
Annemin ve teyzemin doğum günüydü
İkisi içinde hediye alamadım daha doğrusu bulamadım
Anneme Karaca home’dan aldığım bir pike setini hediye ettim. Ekstra bir masraf yapmamış oldum
Teyzeme de bir şey bulmam lazım artık.

LCWden kendime bir eşofman bir de tunik aldım 220 TL tuttu.
Eşimdende 200 TL nakit almıştım.
Çok güvendiğim birindende Kilosu 50 TLden mantı aldım 2 kg.
Bende yalnızca 100 TL kaldı
Onu da harcamadan doğru zulaya

X