Altin biriktirelim

Oğlanların ikisi de farklı illerde lise öğrencisi
Yaaa. Ben seninle kaliyorlar sandim.
Rabbim bereket versin.
11.600 TLye 2 adet tam altın aldım bugün.
Allah izin verirse yarında bir çeyrek alıp Mart ayını kapatacağım.

Birikim harcaması dışında
220 TLde dışarıda harcadım
Super Allah bereketini versin insallah ceyrekten fazlasini alirsin canim
Kızlar şarjlı dikey süpürge kullanıyor musunuz?
Yok ben kablolulu dik kullaniyorum o da basit bir sey canim
Günaydın herkese buz gibi bir sabahtan. Bahar ne zaman gelecek? Minigimde gece hiç uyumadi başım çok ağrıyor.
Artik kişin sonu. 2 haftaya havalar isinmis olur insallah

Hayirli kandiller kizlar
Bugun sabah cocuklari biraktim. 1 saatlik zamanim vardi
O bir saatte
Temiz bulqsiklari yerlestirip kirlileri koydum mutfagi topladim sildim
Yatak odalarini topladim etrafi supurdum
Dus aldim
Ucu ucuna epilasyon randevum vardi oraya gittim
Normalde olsa rahat rahat yapardim
Vakit dar olunca boyle de oluyormus

Kiz hastalanmis onu da babaannesine biraktim insallah kotuye gitmez

ozrengin Dun elimdekileri kontrol ettirdim 2 tane ceyrek hediye gelmisti bunlar biraz supheli alamam dedi. Ama ben kendi kuyumcuma gitmedim. Kendi kuyumcumda belki satarim ama her ihtimale karsi onlari elimden cikarmaya calisacagim. Digerlerisaglam cok sukur. Alacagim altinlara da dikkat edicem bundan sonra

Bulasik makinesi deterjani olarak ve elde bulasik yikama icin ne kullaniyorsunuz kizlar? Ben bimden bimin markasini almistim makine icin, fisher mi ne bir marka var cevre dostu onj da migrostan elde yikama icin almistim ama ikisi de bitmek uzere. Nerden ve hangi marka aliyorsunuz hem ekonomik hemde etkili?

Makinede fairy platinum kullanıyorum
Keserek yarım tablet kullanıyorum çok memnunum

Elde yıkama olarak da pril kullanıyorum
Ondada fairy çok daha iyi diğerlerine göre bir damlası yetiyor
Ama elleri çok tahriş ediyor

Iyi bak bahaneyle altınlarını kontrol ettirmişsin

Ben elde yıkamak için 5 kiloluk pril alıp küçük şişelere dolduruyorum. Bulaşık makinesi içinde fairy kullanıyorum. Bunlarida indirimden alıyorum. Stoklu kullanıyorum.

Ben elde yıkamak için 5 kiloluk pril alıp küçük şişelere dolduruyorum. Bulaşık makinesi içinde fairy kullanıyorum. Bunlarida indirimden alıyorum. Stoklu kullanıyorum.
Fairy cok pahali degil mi canim? Ben de 5 kiloluk aliyodum cocuklar olunca dogal seylere döndum ama artik kreste de yiyorlar farkli farkli seyler (yani yikanan tabaklardan) ben de pril falan alayim

Fairy cok pahali degil mi canim? Ben de 5 kiloluk aliyodum cocuklar olunca dogal seylere döndum ama artik kreste de yiyorlar farkli farkli seyler (yani yikanan tabaklardan) ben de pril falan alayim
Frosch almıştım migrostan bulasik mak8nesi deterjanini benim makine temiz yikamadi onunla. O yuzden en iyi yikayan fairy benim makinam 8cin. Indirimleri takip ediyorum canim. Muadillerine göre pahalı evet ama başkası güzel yıkamıyor makinada.

Günaydın . Bugün burası 1 derec hava baya ısınmış geldi gözüme . Bahar gelsin artık m8nigimle dışarı çıkabilelim lütfen. Çok bunaldim evde. Bugün 18 mart . Çanakkale zaferinin yıldönümü. Iyiki çanakkale geçinememiş. Ruhları şad olsun tüm şehitlerimizin .

Fairy tum makinelerde iyi yikiyordur bence. Frosh ben de kullandim guzel yikadi. Ama bimin deterjanina döndüm ucuz diye
Insallqh 2 3 hafta sonra gelecek burasi da acayip soguk ellerim dondu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…