Altin biriktirelim

Bugun biraz yogundum
Gunaydin mesaji atamadim
Iyi aksamlar mesaji atayim bari
Sabah cocuklari biraktiktan sonra kahvalti yapip etrafi toplayip temizledim
Ev acayip pislenmis
Temizlikci bi ablayla konustum bayrama kadar doluyum dedi

Bugun biraz yogundum
Gunaydin mesaji atamadim
Iyi aksamlar mesaji atayim bari
Sabah cocuklari biraktiktan sonra kahvalti yapip etrafi toplayip temizledim
Ev acayip pislenmis
Temizlikci bi ablayla konustum bayrama kadar doluyum dedi
Temizlikçiler resmen karaborsaya düşüyor. Iyisine denk gelmek zaten çok zor.

Ben de bugün uğrayamadım buralara. Eşim evdeydi. O evde olunca isim hiç bitmiyor. Minigimde huysuzdu akşamdan beri. Inşallah yarın daha iyi olur. Kendim8 çok yorgun hissediyorum.

Bereketli olsun canim. Konuyu zor buldum . Hayırlı olsun yeni nickin ve avatarın.
Konuyu niye zor buldun canim? Sagolasin
Temizlikçiler resmen karaborsaya düşüyor. Iyisine denk gelmek zaten çok zor.
Evet ya cok fenalar
Ben de bugün uğrayamadım buralara. Eşim evdeydi. O evde olunca isim hiç bitmiyor. Minigimde huysuzdu akşamdan beri. Inşallah yarın daha iyi olur. Kendim8 çok yorgun hissediyorum.
Ayni ben

Günaydın 🖐. Minigim erkenci sağ olsun anasını uyutmamayi çok seviyor . Bugün hava güneşli gözüküyor. Yemekleri erken yapabilirsem onu biraz dışarıya çıkartırım. Hem bana da yürüyüş oluyor iyi olur. Bugün menüm çıtır tavuk. Bir de minigimle kıymalı tarhana çorbası yapacağım. Herkese güzel bir gün diliyorum.

Gunaydinnn benimde bugun menumde balik var
Senin kullan8ci adın ve resmin degisince bir an konunun adından emin olamadım
Tedbir amacli degistirdim canim

Iyi etmissin canim.
Afiyet olsun şimdiden. Aslında av yasağı başlamadan balık ben de istiyordum.ama geç kaldım bugün başladı yasak
Yaa artik zaten cok yenmez
Bende kolay oluyor hem de besleyici diye tercih ediyorum baligi cok sukur bebeler de cok sorun cikarmadan yiyorlar ama tabi videoyla video aciyo musun ben yaklasik 2 yasina kadar 20 ay falan acmadik sonra mecburen acmak zorunda kaldim

Balık benimkilerde çok seviyor. Video açmadım canim. Büyük oğlum artık kendi yiyebiliyor. Küçüğü de şarkı türkü oyalayarak bi şekild e yediriyorum. Uzun sürüyor tabi oyalayarak yedirince.

Benimkiler ikiz ya tepelere tirmaniyorlar masanin ustune cikiyorlar sandalyeden iniyorlar ben mecbur actim yesinler de istiyorum diye insallah cok etkilemez beyinlerinj

Benimkiler ikiz ya tepelere tirmaniyorlar masanin ustune cikiyorlar sandalyeden iniyorlar ben mecbur actim yesinler de istiyorum diye insallah cok etkilemez beyinlerinj
Ikiz zor gerçekten canim. Allah yardımcın olsun. Şartlar uzmanlar8n dediği gib8 olmuyor maalesef. Annelik kitaplarda yazıldığı gibi kolay değil. Tıkır tıkır herşey işlemiyor.

Ustte yazdim canim
3 gunluk dunya takip ediyorum cok yorum falan yazmiyorsun sadece soru soruyorsun onceden de oyleydin :) yazligina yerlesebildin mi? Cok oldu baya kalmissindir herhalde di mi yalovadaydi hatirliyorum

Sohbet edecek kadar vaktim olmuyor.
Vaktim olunca anca okuyorum .
Okurken merak ettiğim ya da aklıma takılan şeyler olunca da direk soruyorum .

Ben sizi hatırlayamadım
İsminiz mi değişti

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Hayırlı ramazanlar

Dün bir pazara çıkalım Ramazan öncesi dedik annemle.
Her sene artardı Ramazan’da.
Ama bu sene öyle böyle artmamış
Karnabahar brokolinin kilosu 50 TLydi.
Sadece salata yapmak için malzeme alıp çıktık ve 170 TL ödedik.
Hepsini annem verdi. Bana hiçbir şey ödetmedi

Hiçbir şekilde sebze vs almadık.
İyi ki yazdan doldurmuşuz derin dondurucuyu yoksa bu sene halimiz haraptı.

Eşimden de 200 TL almıştım pazar için
100 TL’yi ayırıp, kalan 100 TL’sini hemen bankaya atacağım

Günaydın 🖐
Evet herşey çok pahalı maalesef. Bu sene kış hazırlığı nasil yapilacak h8c bilmiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Günaydın 🖐
Ramazanın ilk günü bugün . Ben bu sene emzirdigim için tutmayacağım. Gece eşime sahur hazırladım. Benimle oturana dedi yiyene kadar. Tamam dedim oturdum. Yattığımda saat 4.30 du. Minigim 5 de meme emmeye kalkti. 6 di da tamamen kalkti . Şuan çok başım ağrıyor. O uyudu tekrar ben buyukleoturuyorum. bugün biter mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…