Altin biriktirelim

Gunayyddiinnn kizlar
Evde bazi seyler eksik
Strec film gibi seyler bitmis
Buzdolabi poseti strec film gibi seyleri ben direkt bimden aliyorum uygundur diye
Siz nasil yapiysounuz kizlar?
Ben dışarı çıkarsam bimden alıyorum. Ama migros online dan alırsam direk migros un kendi markasını alıyorum.

Canım ben yurtdışında yaşadığım için Türkiyedeki fiyatları bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
unuttum kusura bakma burasi hakkinda da bazen yorum yapiyorsun ya karistirdim canim
Ben dışarı çıkarsam bimden alıyorum. Ama migros online dan alırsam direk migros un kendi markasını alıyorum.
Ben de fazla para vermek istemiyorum sonucta kullanip atiyoruz

Benim minik 14 aylık civarı. Yemek olarak ne verebilirim? Tıkamıyorum menü bulmakta. Yumurta ve süt ürünlerine yeni başladık sayılır. Alerjisi vardı çünkü. Özellikle kahvaltı çok zorluyor. Varsa tarifiniz öneriniz bekliyorum.

Hatirliyorum canim seni hatta altinlarini fiziki olarak alip satis yapiyordun di mi

Evet ben de
:)altınlarımı fiziki alma evet ama satışı ev alırken yaptık cok sukurHoppa al sata pek cesaretli degılım becerememde belki diye ev alırken birikirdiklerimle düğün takılarımı bozduk tek setim haric bide 10 yıllık kredi cektik onun ödeme derdindeyız bakalım Allah kolaylık versın hepımıze

Ben hic o zamanlari hatirlayamiyorum ama normal kahvaltilik verebilirsin pankekte olabilir
Pankek yaptım ama pek yemedi. Daha tam bölüp çiğneyemiyor gibi. Yemek olarak yiyor. Ekmek vermiyorum henüz. Kurubaklagil veriyorum. Sebze yemeklerini yapıyorum yiyor. Çorba yiyor. Bazen kahvaltı da da çorba veriyorum. Bakıyorum internetteki tariflere de ama benim bebe yiyemez çoğunu.

:)altınlarımı fiziki alma evet ama satışı ev alırken yaptık cok sukurHoppa al sata pek cesaretli degılım becerememde belki diye ev alırken birikirdiklerimle düğün takılarımı bozduk tek setim haric bide 10 yıllık kredi cektik onun ödeme derdindeyız bakalım Allah kolaylık versın hepımıze
Olsun Alinmis alinmistir Allah odeme kolayligi versin
Pankek yaptım ama pek yemedi. Daha tam bölüp çiğneyemiyor gibi. Yemek olarak yiyor. Ekmek vermiyorum henüz. Kurubaklagil veriyorum. Sebze yemeklerini yapıyorum yiyor. Çorba yiyor. Bazen kahvaltı da da çorba veriyorum. Bakıyorum internetteki tariflere de ama benim bebe yiyemez çoğunu.
Ben hep peynir zeytin yumurta tarzi seyler verdim hep kahvaltida hic pure ya da corba vermedim kahvaltiya alissinlar diye ama sen cocugunu daha iyi tanirsin canim

Gunaydin hanimlar💕
Dun hem yatan 197 tl ile hemde esimin verdikleriyle 18 dolar aldim
1 hafta oncede 18 almistim 36 dolarim oldu. Bunlar sadece yatan ekstra paralar ve esimin verdigi harcliklarla oldu. Aslinda birbirimize harclik niyetiyle vermiyoruz kimde para varsa digerine veriyo ama ben 2 keredir ondan aliyorum 😂 bi sey alirsak bak bunlar benim senden aldiklarimla oldu dicem :)

Günaydın 🖐. Bugün burada hava çok güzel. Öğle vakti minigimle çıkarız biraz. O yüzden sabah erken kalkınca yemekleri yaptım bitirdim. Büyük okula gitti minikte uyudu. Ben dr çay keyfi yapıyorum azıcık.

Gunaydin hanimlar💕
Dun hem yatan 197 tl ile hemde esimin verdikleriyle 18 dolar aldim
1 hafta oncede 18 almistim 36 dolarim oldu. Bunlar sadece yatan ekstra paralar ve esimin verdigi harcliklarla oldu. Aslinda birbirimize harclik niyetiyle vermiyoruz kimde para varsa digerine veriyo ama ben 2 keredir ondan aliyorum 😂 bi sey alirsak bak bunlar benim senden aldiklarimla oldu dicem :)
Sana kocaman bir alkış 👏👏👏. Damlaya damlaya göl olur boşuna dememiş büyüklerimiz.

Sana kocaman bir alkış 👏👏👏. Damlaya damlaya göl olur boşuna dememiş büyüklerimiz.
Sagol canim az ama ayin 15i de degil 1i de degil. Yani maaş gunleri degil. Arada bu kadar oluyor
Hemen oturdugun yerden kalkıyorsun başlıyorsun yapmaya 🤣🤣. Sonra bir bakmışsın bitirmişsin bütün işlerini.
Yaptim canim. Yemeklerimi yapip koydum. Dus aldim ama evi toparlayamadim. Erken cikicam biraz belki bebeleri almadan biraz toplarim

Merhaba. Bsey sormak istiyorum. Ben yurt dışında yaşıyorum. Yeni geldim sayılır. Geçen seneden beri eşim aylık belli harçlık veriyor. Bir kaç ay önce Türkiye’ye gitmiştim. Eşimin verdiği harçlıkları ve kumbarada biriktirdiğim parayı birleştirip Türkiye’ye gidince 41 gram bilezik aldım. 22.300 TL yaptı. Şu an yine hem hesabımda hem de kumbaramda biriktiriyorum fakat acaba Euro olarak değil de altın olarak birikmesi daha mı iyi olur onu henüz çözemedim. Burada da Türk kuyumcular var. Çeyrek alabilirim ama gereği yok mu acaba? Bu arada bilezik, kelepçe gibi şeyler Burada daha pahalı. O yüzden Türkiye’den aldım ama çeyrek hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. 95-98 Euro arası değişiyor burada

Merhaba tekrar, bende bilezik alacagimda fiyatlari arastiriyorum suan, 41 gr. Bilezik 22.330 TL mi tuttu, yanlisin olmasin, Bilezigin grami 543 TL ye geliyor. Altin uzun zamandir bu kadar düsmemisti diye hatirliyorum.
Yalnisim varsa düzeltin ☺️

Zaten tekrar dağılıyor bırak dağınık kalsın 🤣🤣
Bugun topladik canim biraz hem pis hem daginikti. Bugun derleyip topladim temizledim
Merhaba tekrar, bende bilezik alacagimda fiyatlari arastiriyorum suan, 41 gr. Bilezik 22.330 TL mi tuttu, yanlisin olmasin, Bilezigin grami 543 TL ye geliyor. Altin uzun zamandir bu kadar düsmemisti diye hatirliyorum.
Yalnisim varsa düzeltin ☺️
Evet bu kadar dusuk degil gram

X