Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

çok güzel ya inşallah bende de öyle olur çok sıkıntı yapıyorum çnkü göğüslerimi..
sen bi de benim sıkıntı yapma boyutumu bi bilseydin...

ne güzel, inşallah yeniden küçülmez masajı bıraktığın zaman.ben bi ara verdim hemen başa döndü ya moralim bozuldu
canım sanırım işin sırrı uzun süre devam etmekte.ben bi buçuk ay hiç ara vermeden ıskalamadan hep yaptım.2 3 gün ara verdim ve bi değişiklik olmadı.bence devam et.ilk bi cm fark ettiyse devamı gelecek.ara verme devam et çabuk yoksa uyuzlar götürsün seni derim

Ahilla canım sen neler yapıyosun tam olarak anlatırmısın.Telefondan giriyorum bakamıyorum diğer sayfalara.Rica etsem yazarmısın neler yaptığını?

canım çörek otu yağıyla masaj yapıyoruz ve rezene çayı içiyoruz.

Ya tilbe niye biraktinki bnde buyume olsaydi hergun masaj yapmayi goze alirdim

kalan yağlar değerlensin diye sürüyorum canım bi de anason çayı kalmıştı ya ondan içiyorum, o kadar para verdik boşa gitmesin dimi :) sen bıraktın mı tamamen ?? epey tutmuştu senin malzemeler de bitene kadar değerlendir derim

Küc aklima geldikce yiyorum düzen yok oldu vallah rezene anason da öyle cörek otu yagida yaridan azi kaldi aman hic ugrasasim yok bukadar caba bosa gitti fittnese gidipte habire gõgus kasi calistircak vaktim yok olsun takmiyorum artik :)

hay Allah sen de ben gibi morali sıfırlamışsın

dövcem bak
atlatmak var ama bırakmak yok
anasonlu çörek tek başına çörekten iyi etki yapıyor.
hem daha diri hem daha dolgun hem de büyüyor.
sabır sabır sabır

ben de ikisini birlikte sürmeye çalışıyorum genelde ama çörek yıllandı ya zararı olursa diye çekiniyorum bi yandan

tarihi oluyor ya ondan öyle söyledim Zeycan hanımcım, aksi tesir yapıp iyice söndürüyormuş bi de ))

Gülme krizine girerim ben ozaman

sen de yenisini al

Evett ahilla hakliiii

olumlu sonuç alacağımı bilsem kasayla alırım ya ümidim kırıldığından bööyle oyalanıyorum işte )

He tam bnim kafadan

sen devam et o olur...

Heeeee tilbe devam etsin tabi daha gõgûs bûyümedi sonucta

Kizlar seviyorum dizi <3

He aynen ondan... ondan ahilla böyle tam gaz devam ediyor

Bnmkilerde bi gelisme olsaydida onla eglenseydim daha iyiydi ya ama olsun moral bozmammm yeterince patron bozuyor zatn

valla amma eğlenmişsiniz he sayemde...benim de moral çöplerde...
ben ilerleme katetmeseydim de devam edecektim.biçok yerde büyüme elde etmek isteyenlerin en az 3 ay aralıksız masaja devam etmesi gerekiyordu.bn daha 2 ayı anca bitircem.siz bi ayı bile tamamlamadınız ne hormonu???
zaten cinlerim tepeciğimde sizi dövüp rahatlarım he sonra...

tamam canım bişey demedik, eğleniyoruz işte kendi çapımızda :) noldu ki hayırdır ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…