Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

canım sanırım bi yanlışlık var.başladığımda göğüs altı ölçüsü 73 idi şuanda 70.demiştim ya 3 cm incelme var diye.
göğüs ucu başladığımda 75 idi şuanda 79.5 cm.aradaki fark 9.5 cme çıktı.
başka bişi yok ki :S

Inceldigini biliyordum ama 75 den sonra 79,5 ciktigini yeni duydum tebrikler yaa :) ne mutlu sana

Bnde artik isyan etme durumundayim busabah ölculerimi tekrar aldim komple vucut õlculerimi ve sok gecirdim gögüs alti bir hafta õnce 74 di ûstude 83 simdi alt 71 ust 80 daha bir hafta once 3-5 cm daha fazlaydi

Vucut ölculerimde 80 69 95. Ya daha iki ay önce 86 76 97 di.... moda tasarimci ögrencisi olmasam ve hergun bedene göre dikmessem ben ölcü almayi bilmiyorum habire mezruyu kaydiriyorum diyecem ama onada 100% hakimim ve böyle biseyi ilk kez goruyorum biz müsterilerimizden bir kerelik vucut õlculerini aliyoruz ve ona gore dikiyoruz kimsenin 1 ay icinde õlculerinin bukadar degistigini gõrmedik ve nereyi nasil õlcmem gerektigini cok iyi biliyorum ya tuhaf olanda kilom ayni zayifladigimda yok ama su farka bak ya buyuyecegi yerde inceliyor .... Gogus buyutmeye baslamadan once gogus altim 76 di ustude 89 du
3 ay icinde bukadar degisimin anlami ne kafayi yememek elde degil

Son düzenleme:

bende de incelme oldu ama sadece göğüs altında.giyinikken mi ölçü alıyorsun?belki ondandır.ben hep çıplak beden ölçüm alıyorum

bende de incelme oldu ama sadece göğüs altında.giyinikken mi ölçü alıyorsun?belki ondandır.ben hep çıplak beden ölçüm alıyorum

Tabiki ciplak beden ölcumu aliyorum giyili olmaz zaten bn harbi anormalim bunu anladm

zeycan konunun en başından hepsini okuduğum için benim hatırladığım kadarıyla spor yapıyordun incelmenin sebebi spor sayesinde vücudunun daha sıkılaşması olmasın ? yani kasa dönüşmüştür vücudundaki yağlar.yazıflamadıysan bence sebebi bu..

kızlar bide ben anason yağıyla masaja başladım günde 2 bardakta rezene içiyorum ölçüm yapmadım en son ölçtüğümde bi cm küçülme oldu diye :) ama son 2 gündür göğüslerimde bi dolgunluk hissediyorum eskisinden daha ii duruyorlar bi süre daha ölçmicem..

ben de ara verdim ölçmeye :) şuanda gelişimi sütyenlerden bile anlayabiliyorum.destekli 80 a cup bile boş kalıyordu ama şimdi destekli 80 b cup çok rahat içi doluyor :)) hatta hafif bi taşkınlık oluyor.yaşaşşşşşşşşşşşşşşşşıııııııııııınnnnnnnnn :)))))))

çok sevindim ahilla :) sen ne kadar zamandır yapıyordun ? hiç aksattığın oldu mu ?

çok sevindim ahilla :) sen ne kadar zamandır yapıyordun ? hiç aksattığın oldu mu ?

ben şubattan beeri yapıyorum masajı.normalde hiç aksatmadım ama bi hafta önce 2 gün ara verdim bakalım gerileme olacak mı diye.ne ölçü ne de dolgunluk azaldı.hala devam eddiyorum.

Yok canim spor yapmiyorum gogus kaslarimi calistirmak icin fittnesse gittim ama daha toplam 3 kere gittim yoksa yaptigim bisey yok ama habire vucut olculerim degisiyor

ben şubattan beeri yapıyorum masajı.normalde hiç aksatmadım ama bi hafta önce 2 gün ara verdim bakalım gerileme olacak mı diye.ne ölçü ne de dolgunluk azaldı.hala devam eddiyorum.

çok güzel ya inşallah bende de öyle olur çok sıkıntı yapıyorum çnkü göğüslerimi..

şaşırdım bende şimdi durup dururken niye incelme olsun ki ??

anormallik ne diyeyim bende artik sasiyorum kiloda kaybettmedim :) neyse bende umut yok.... umutsuz vaka Zeycan
hadi siz büyütünde bende sizinle sevineyim

ne güzel, inşallah yeniden küçülmez masajı bıraktığın zaman.ben bi ara verdim hemen başa döndü ya moralim bozuldu

Ahilla canım sen neler yapıyosun tam olarak anlatırmısın.Telefondan giriyorum bakamıyorum diğer sayfalara.Rica etsem yazarmısın neler yaptığını?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…