Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

bu konuda psikolojim çok bozuktu.boy 165 kilo 43.iskelet gibiyim zaten kilo da alamıyorum.bu konuda herkes dalga geçiyordu benle.üzülüyordum ama çaktırmıyordum.sıkı bi araştırma sürecine girdim.bi hap aldım apex breast diye.cıks işe yaramaadı.o araştırmanın eseri olarak da bu siteyi buldum.yağla masajı denemeye karar verdim.günde bir kez yapıyorum o yüzden büyüme az sanırım :KK43: bi de destek çayı veya gıdası kullanıyorum.29 yaşıma 75 c ile girmeyi hedefliyorum :)))) karşılıklı gelişmeleri paylaşalım.

tatlım bnde göğslermn küçklğnden şikayetçym.uzun süredir araştırıyorum.bi yerde arkadaşın biri ısırgan otu ile göğüslerini kalıcı şekilde büyüttüğünden bahsetmş.ısırgan otu süt bezlerine yararlıymış. bende 3 gündür ısırgan otu çayı içiyorum ve 15 şınav çekiyorum. sonuç alırsam yazacağım sizede. arkadaş çiçiklerini büyütmüşşş çok mutlu.darısı başımıza :KK43: :KK70::KK70:

tatlım bnde göğslermn küçklğnden şikayetçym.uzun süredir araştırıyorum.bi yerde arkadaşın biri ısırgan otu ile göğüslerini kalıcı şekilde büyüttüğünden bahsetmş.ısırgan otu süt bezlerine yararlıymış. bende 3 gündür ısırgan otu çayı içiyorum ve 15 şınav çekiyorum. sonuç alırsam yazacağım sizede. arkadaş çiçiklerini büyütmüşşş çok mutlu.darısı başımıza :KK43: :KK70::KK70:

cnm bol şans, gelişmeleri bildirirsin bi de ısırgan deneriz :p

o arkadaşın ve senin yaşınız da önemli.bu sitede çoğu ergenlik dönemini tamamlamamış insanlar.17 18 yaşında zaten bişi yapmadan büyür.24 yaş sonrasını takip etmek lazım.ısırganı ben de çok okudum aama hep saçla alakalı...umarım faydasını görürsün :KK66:

valla amma eğlenmişsiniz he sayemde...benim de moral çöplerde...
ben ilerleme katetmeseydim de devam edecektim.biçok yerde büyüme elde etmek isteyenlerin en az 3 ay aralıksız masaja devam etmesi gerekiyordu.bn daha 2 ayı anca bitircem.siz bi ayı bile tamamlamadınız ne hormonu???
zaten cinlerim tepeciğimde sizi dövüp rahatlarım he sonra...

:KK70: sakin ol herseyi konusarak cõzebiliriz dövme kiyma bize :KK70: o elinden kurtulmak zor olur yoksa... :) canim hic biseye moral bozma seni takmayani sende takma ki hasta olma bak bana piskolojikmen bitmisim kimse seni biseyede zorlayamaz

tek kelimeyle: kaygana

Kaynana mi hani cok seviyordu seni neolduki

:KK70: sakin ol herseyi konusarak cõzebiliriz dövme kiyma bize :KK70: o elinden kurtulmak zor olur yoksa... :) canim hic biseye moral bozma seni takmayani sende takma ki hasta olma bak bana piskolojikmen bitmisim kimse seni biseyede zorlayamaz

özetleyeyim hemen: canı cehenneme

ahilla ya ben seni düsünüyorum mutlu olcakmisin busekilde kaynanada yan cizdi demek -.- iyi düsün lütfen

bizim asıl sorunun bizzat kaygana olduğunu anladım!

onu bende okudum dogrumuymus yaa ona göre marketten alacam :KK70:D

Ben ne oldugunu bile bilmedigim icin garanti bisey diyemem nette arastirdim bira gibi biseymis bugdaydan yapilan siz alabiliosaniz bi deneyin bnde eczanelrre sorcamda almancasini bulamadim

bi de boza mı içecekmişiz ?? yoksa onu da mı sürüyoruz :)))))

yok içmeyeceksin sürecekmişsin
bildiğimiz bozayı,tarçınla karıştırıp memelerinize sürün bu formülü her gün 1 seans uygulayın ama her gün aynı saate denk getirmeye çalışın komple memeye sürebileceğiniz gibi arzu ederseniz sadece dekolte bölgesine sürerek de uygulayabilirsiniz
komple tüm memeye sürdüğünüz takdirde sadece bbüyük değil aynı zaman da dik memelere de sahip olabileceksiniz
tabi memenin tümüne sürmek biraz sıkıntılı olduğundan genelde dekolte bölgesi tercih ediliyor çünkü sürdüğünüz takdirde 30 dk 45 dk arası durması gerekiyor
burdaki formda gördüm hatta dantellidon paylaşmış %100 etkiliymiş.. ben denemedim daha...:)

yok içmeyeceksin sürecekmişsin
bildiğimiz bozayı,tarçınla karıştırıp memelerinize sürün bu formülü her gün 1 seans uygulayın ama her gün aynı saate denk getirmeye çalışın komple memeye sürebileceğiniz gibi arzu ederseniz sadece dekolte bölgesine sürerek de uygulayabilirsiniz
komple tüm memeye sürdüğünüz takdirde sadece bbüyük değil aynı zaman da dik memelere de sahip olabileceksiniz
tabi memenin tümüne sürmek biraz sıkıntılı olduğundan genelde dekolte bölgesi tercih ediliyor çünkü sürdüğünüz takdirde 30 dk 45 dk arası durması gerekiyor
burdaki formda gördüm hatta dantellidon paylaşmış %100 etkiliymiş.. ben denemedim daha...:)

nasıl yani, uygulayıp faydasını mı görmüşler ?! ben dalga geçmiştim sürülecekmiş meğer :))

nasıl yani, uygulayıp faydasını mı görmüşler ?! ben dalga geçmiştim sürülecekmiş meğer :))

Kndisinin ihtiyaci yokmus bu tip seylere goguslerinden memnunmus....
kuzenimiydi unuttum simdi onun gogusleri ufakmis bunu 1.5 ay uygulamis ve bayagi buyumus sasirip sormus oda bu yontemi soylemis

Kndisinin ihtiyaci yokmus bu tip seylere goguslerinden memnunmus....
kuzenimiydi unuttum simdi onun gogusleri ufakmis bunu 1.5 ay uygulamis ve bayagi buyumus sasirip sormus oda bu yontemi soylemis

ahilla bunu nasıl kaçırmış hayret :p benim yağlar bitiyor ya boza mı alsam napsam, tarçın da dökünce insanın içesi gelir be :)
ölçüsü ne kadarmış o da belli mi ??

X