Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

ahilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
1.191
12
bu konuda psikolojim çok bozuktu.boy 165 kilo 43.iskelet gibiyim zaten kilo da alamıyorum.bu konuda herkes dalga geçiyordu benle.üzülüyordum ama çaktırmıyordum.sıkı bi araştırma sürecine girdim.bi hap aldım apex breast diye.cıks işe yaramaadı.o araştırmanın eseri olarak da bu siteyi buldum.yağla masajı denemeye karar verdim.günde bir kez yapıyorum o yüzden büyüme az sanırım bi de destek çayı veya gıdası kullanıyorum.29 yaşıma 75 c ile girmeyi hedefliyorum :)))) karşılıklı gelişmeleri paylaşalım.

Dediginden ben hic bisey anlamadim ? Alt 73 ve üst 75 idi dedin yani gõgüs hic yoktu 2 cm var sade arada cunku ve 10 gun sonra masaj yaparak 78 cikardin 3 cm büyume elde ettin yani cay olarak neyi iciyorsun ve hangi yagla masaj yapiyorsun merak ettim bnde masaj fayda etmedi cayda etmedi
Birde nikin almanciya benziyor :)

Son düzenleme:

göğüs altı ölçüsü 73 idi göğüs üstü de 75.evet neredeyse hiç yoktu.psikolojim fena halde bozulmuştu.düğün tarihi de belirlenince bişiler yapma zamanı dedim.ameliyat yemedi kilo zaten alamıyorum.çok sıkılmıştım.ajda pekkan hikayeli hapı denedim.bana mısın demedi ((( çay olarak rezene içiyorum.içine bazan çörek otu yağı bazan da çilek aroması katıyorum belli ölçülerde.genelde çörek otu yağı kullanıyorum.dıştan içe masaj çok yaradı.
evet nick almanca :))

sen hangi yağ ve çayı kullandın?masajda düzen şart.aksatınca olmuyor.daha önce denemiştim ama hep aklıma gelince yapıyordum.o zaman yaramadı ama şimdi etkili :))

sen hangi yağ ve çayı kullandın?masajda düzen şart.aksatınca olmuyor.daha önce denemiştim ama hep aklıma gelince yapıyordum.o zaman yaramadı ama şimdi etkili :))

Corek otu yagiyla 4 gece yatmadan once 15 dakk masaj yaptim zerre degisiklik olmadi biraktim , rezene isirgani zaten hep iciyordum ama busefer daha cok icmeye basladim yine bisey yok sonra hayit tohumundan umit bagladim okuduklarimdan onu bulana kadar canim cikti ama eczaneye biyerlerden getirtirebildim onuda 20 gun her aksam yatmadan once ictim yine olmadi arada aklima geldikce egzersiz ve telkin dinledim olmadi hatta kûculduuu simdi serbetciyi denemek istiyorum ama almanyada bulamadim ama bulcam oda olmazzsa cemeni denicem eger hic biri etki etmesse hepten birakicam ameliyat hayatta olmam bunun icin bicak altina yatmayi dogru bulmuyorum eger olursa dogal yollardan olsun

her pazartesiyi ölçüm günü ilan ettim kendime :)) bugün de ölçümümü yaptım üst 80 olmuş.şaka gibi ama gerçek.kızlar en önce inanacaksınız.ben forumdaki yazıları okurken inanmıyordum.bitki yağıyla olmaz o iş diyordum.ama her sitede yağlar vardı.bir de o kadar çok çeşit vardı ki...şerbetçi otu ve çemen çok duydum ama üzgünüm kötü kokuyorlar.denemedim bile :s masajın yapım şekli çok önemli.içten dışa göğüs yapısını da değiştiriyor,yaygın hale getiriyor o yüzden küçülmüş gibi gelebilir.masajı yaparken dıştan içe doğru iyice emilene kadar yuvarlak çizin.çok yorucu oluyor ama değiyor.yağı emdikten sonra da her iki göğsünüzü birbirine değecek şekilde tüm gücünüzle itin.değdiklerinde bastırarak tutun.o zaman da dik oluyor :)) ben rezeneyi abartmadım ama hiç tek içmedim.içine ya çilek yağı ya da çörek otu yağı mutlaka katıyorum.bi de kansızlık var diye her gün bi avuç kara üzüm kurusu yiyorum.ha bi de masajı yaparken sağ elle sol göğüse sol elle sağ göğüse yapmanız lazım.
her şeyden önemlisi de inanç ve kararlılık.günde 1 kere yapsanız yeter masajı.hayıtı ben tüylenme sorunu için denemek istiyorum ama nerden bulcam onu bilmiyorum :S

peki masajdan sonra ne kadar bekletiyorsun yağı yıkamak için?? on günde mi faydasını gördün?? her gün yapmak çok sıkıcı ben başlıyorum ertesi gün üşeniyorum [/QUOTE]

yağı yıkamıyorum.2 3 saat bekletiyorum sonra ıslak mendille siliyorum.masajda iyice emdiği için kıyafete de koku geçmiyor.ilk 3 gün hiçbişi yoktu vazgeçmeme az kalmıştı.pts ölçüm yaptım 4. günüydü.1 cm büyüme vardı.bi sonraki pts 2 olmuş.bu hafta yine 2 cm olmuş :)) üşenme canım benim.bak düzenli yap olmuyor diye umudu kesme.zaten en geç sonuç verende 1 ayı buluyor ne de olsa hormonlar etkilenecek.

canım benim,4 gece denemişsin.hadi yeniden başla ve bi ay dene.unutma hormonlar etkilenecek öyle anında etki etmeyebilir.bi ay denemeye değer.bi ayın sonunda milim değişme olmazsa bırakırsın.zaten bi şişe yağ epey gidiyor.benim şişe daha yarım olmadı.masaj yaparken de 1 tatlı kaşığı yağla yaptım.gündüz 1 çay bardağı sıcak suda 1 çay kaşığı rezeneyi 5 dk beklet.sonra süz.içine de 5 damla çörek otu yağı kat.akşam üstü yine rezeneni hazırla ama bu sefer içine 3 damla çilek yağı kat.şeker kullanmazsan daha etkili olabilir.sahi senin alt ve üst göğüs ölçün kaç?

peki masajdan sonra ne kadar bekletiyorsun yağı yıkamak için?? on günde mi faydasını gördün?? her gün yapmak çok sıkıcı ben başlıyorum ertesi gün üşeniyorum

yağı yıkamıyorum.2 3 saat bekletiyorum sonra ıslak mendille siliyorum.masajda iyice emdiği için kıyafete de koku geçmiyor.ilk 3 gün hiçbişi yoktu vazgeçmeme az kalmıştı.pts ölçüm yaptım 4. günüydü.1 cm büyüme vardı.bi sonraki pts 2 olmuş.bu hafta yine 2 cm olmuş :)) üşenme canım benim.bak düzenli yap olmuyor diye umudu kesme.zaten en geç sonuç verende 1 ayı buluyor ne de olsa hormonlar etkilenecek.[/QUOTE]

bugün pazartesi ya başlayım bari, sabah da çörekotuyla çemeni karıştırıp sürmüştüm, gaza geldim sayende sağolasın cancazım fark olursa yazarım, umarım olur )

bu telkin dinleme olayı nedir, bi yerde daha duymuştum ??

Vallah benimki karisik hic birseye baslamadan once alt 78 üst 86 di yani 8 cm gögus vardi sonra dedigim seyleri uyguladim hayitida 20 gun ictim bidaha ölctumki alt 73 üst 82 di büyuyecegi yerde alt ile ust kuculdu incelesti tuhaf olanda kilo vermemistim hadi gogus ucunu birak belim 78 ken nasil 73 oldu ? Busefer herseyi biraktim suanda fittnesteyim ilk isindim sonra gogus agirlikli calistim kollarim agriyor belki oyle bi buyume elde ederim diye ama eger gogus oranindaki yagi yok ederse ozaman dahada kuculcek diye korkuyorum ... Masaji hadi devam yapayim ama ya yanlis yapiyorsam masaji yazilana gore anlamiyorum görmem lazim youtubede aradim masaj tekniklerini diye ama bulamadim bi kere gorsem oyle corek otuyla yine baslarim belkide dogru yapiyorum ama bnde bi ise yaramiyor

bu telkin dinleme olayı nedir, bi yerde daha duymuştum ??

Telkinle gogus buyutme konu var orda ayrintili yaziyor ben kisaca anlatim bi melodi var bilinc altimiza yonelik ve bu gogus buyutuyor ama gunde 6 saat en az dinlemen grrek bende 6 saat dinliyemiyorum gece kulaklik takip uyuyorum ama sabah kalkinca tabi kulaklik dusmus oluyor ama duzenli yapanlar memnun bedendeki nerde fazlalik yag varsa emir veriyor gogus bolgesine cikiyor gibi bisey 21 gun 6 saat buyunca dinliceksin melodi dedigim konuda indirebilirsin

6 saat miii ?! e uyurken dinleyince de işe yarıyormuymuş, sabah zayıflamış ve büyük göğüslü mü uyanıyoruz, kulağa hoş geliyor:))

Arkadaşlar masaj yaparken dıştan içe doğru mu yapılacak nasıl olacak bilgisi olan var mı?

6 saat miii ?! e uyurken dinleyince de işe yarıyormuymuş, sabah zayıflamış ve büyük göğüslü mü uyanıyoruz, kulağa hoş geliyor:))

Evet uyurken oluyor cunku bilinc altin algiliyor o sozleri ama bunu duzenli 21 gun yapmalisin,,, forumdaki biri de butun gun dinlemis yani 6 saaten cok ve dedigine gore cok guzel bi poposu varmis bir gun full dinledikten sonra poposu erimis ve gogusu dolgunlasmis evet ise yariyor ama cok pismanim poposu kuculdugu icin birakiyorum demisti diger arkadaslarda 6 saaten cok dinlememeliydin demisti yani bn dogrumudur degilmidir bilmem cunku daha bir gun 6 saat bile dinlemedim ama o konuya gir oku cok kiside yaRamis hatta 10 gunde 3 cm büyume konuya gir oda melodiyle buyutmus

Son düzenleme:

merak ettim bi bakayım ben de, kafa buluyor olmasınlar :))

Tilbe35 masaji düzenli yap pes etme.bugün annem bile dedi kilo da almadın ama sanki göğüslerin şişmiş adet mi olacaksın diye.ben gerçekten faydasını gördüm.bu konu beni çok üzmüştü faydasını görmesem hic ısrar etmem.sonuçta bundan bi karım yok.hap kullandım ama tık olmadı.çörek otu yağıyla bes dakika masaj yap.sabah da rezene iç içine beş damla çörek otu yağı damlat akşam rezene ne uç damla çilek yağı kat iç gece yatarken de masajını yap hatta silme geceleri kalsın sabah silersin bir de sutyensiz uyu.canım başlamadan ölçünü al sonra kıyaslarsın.

Arkadaşlar masaj yaparken dıştan içe doğru mu yapılacak nasıl olacak bilgisi olan var mı?

masaj yaparken sağ elle sol göğse saat yönünün tersine, sol elle sağ göğse tam saat yönünde daireler çizeceksin.bu beş dakika sürecek. Bitince sağ elle sağ göğsü sol elle sol göğsü koltuk altından çatalla doğru ittirip biraz bekleyeceksin. Masaj bitti. Google arama motorunda masajla göğüs büyütme yazınca bir kaç video çıkıyor.benim uyguladığım masajın video linkini yarın atarım

Canım bir de benim dediğim şekilde bir ay dener misin? Ya siz de faydasını görün istiyorum.inanıyorum bu sefer olacak..sadece masaja dikkat.her gün mutlaka yap.benim izlediğim video youtube ta değildi.google dan aramayı dene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…