Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

Kalici olsunda ama o yarim santimde gecenki õlctugunun azcik ustunden õlctuysen beldende kaynaklanabilir

Tilbe al bndende okadar biktim ice

ben de bıktım ama bari aldıklarım bitene kadar yeniden başlayım, belki böyle düşünerek devam edince işe yarar.çok isteyince olmuyor sanki senin durumunda yok mu hiç değişiklik canımcım yaptın mı ölçüm yakınlarda??

Ölculer ayni :) aman bosver takmicam artik okadar busekilde yetinmekle kalip bos hayaller kurmicam

zeycan tilbe
ben iki gün hem masaja hem de çaylara ara verdim.ne ölçüler geri gitti ne de dolgunluk azaldı.aynı kaldı.
sizde nasıl olur da etki etmez :S

zeycan tilbe
ben iki gün hem masaja hem de çaylara ara verdim.ne ölçüler geri gitti ne de dolgunluk azaldı.aynı kaldı.

Bu soruyu bn kndime hep soruyorum yanlisim ne diye istedigim cok biseyde degil su linkteki gibi gogus istiyorum sade

http://3.bp.blogspot.com/-ryDg_WrEcmU/UUfMlOaK07I/AAAAAAAACMI/g36Sdl9LCVY/s1600/meme+esteti%C4%9Fi.jpg

Son düzenleme:
zeycan tilbe

darısı başımıza canım sen aksatmadın ama şimdiye kadar dimi?? gece yapmasan ertesi sabah telafisini yaptın maşallah :)
diğer konuyla ilgili msj yazmıştım geldi mi??

Gelmisti canim msjin.ben de sana cvp yazmistim ama demek ki gelmemis.ilgin icin cok sagol.baristik sorun zor da olsa cozuldu.

Gelelim masajlara.evet hic aksatmadim.hatta son zamanlarda gunde iki kez yapiyordum.anasonum da bitti.yarin unutmazsam anason da corek otu da alcam.bi de adacayinin bi faydasini kesfettim oksuruk kesiyor

Kizlarr sabah uyandim dusa gircektimki goguslerim bi degisikti uclar belirgin bisekilde cikmisti ve goguslerim asiri sertti bi dolgunluk vardi okadar sevinmistimkiii ondan sonra dusa girdim 3 dakka icinde yine yumusadi dolgunlukta uclarda kayboldu bu nedemekti simdi ? Dusunuyorum acaba kndimemi oyle geldi hayal falanmi kurdum diye ama yok eminim oyleydi bunun anlamini cozemedim

canım düzenli kullanmaya devam et,devamı gelecek.ilk işaret gelmiş.bende de öyle olmuştu

bende 2. gün sertlik hissetmiştim ama sonra yoktu.sonra ölçüm yaptığımda büyüme olduğunu görmüştüm.devamı gelecek.

pardon kızlar ne yagı kullanıosunuz masaj sag elle sol goguse sol elle sag goguse dıstan ıce dogru kuculerek yuvarlak daıreler mı cızılecek?

pardon kızlar ne yagı kullanıosunuz masaj sag elle sol goguse sol elle sag goguse dıstan ıce dogru kuculerek yuvarlak daıreler mı cızılecek?

evet aynen öyle :) yağ olarak da çörek otu yağı kullanıyoruz.bazılarımız içine anason yağı katıp ikisini karıştırarak masaj yapıyoruz.

canım düzenli kullanmaya devam et,devamı gelecek.ilk işaret gelmiş.bende de öyle olmuştu

Ama 3-4 gun rezenem bittiginden icememistim yeni aldim ve 2 kupa ictim pazar gunu ondan sonra yine unuttum yani rezeneye bagliyamiyorum masajda yapmadim dun yapcaktim oysaki masaji ama neyse bugun kesinlikle yapicam 3 kupamida icicem he bide ahilla 3 gundurde adetim ama daha once adet oldugumda goguslerimde zerre bi fark sezmiyordum sence adetlendigimdendevolabilirmi ? Ama dedigim gibi 3 dakikalik dus esnasinda hersey gitti yine eski haline dondu

bende 2. gün sertlik hissetmiştim ama sonra yoktu.sonra ölçüm yaptığımda büyüme olduğunu görmüştüm.devamı gelecek.

Insallah ya baska ne isterimm

Bildigim kadariyla bu tur degisimler olmadan baslar ilk gun ya da ikinci gun gecer.

pekı kızlar ne kadar faydasını gordunuz?bende denemek ısterım o sacma sapan kremlerden ıyıdır en azından ne oldugu bellı dımı?

pekı kızlar ne kadar faydasını gordunuz?bende denemek ısterım o sacma sapan kremlerden ıyıdır en azından ne oldugu bellı dımı?

valla canım fayda kısmı bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor.ben toplamda 9,5 cm ilerleme kaydettim.şuan göğüs altım 70 göğüs ucum 79.5
ama zeycan arkadaşımızda hiçbir şey fayda göstermemiş.

pekı nasıl olcum yapıosunuz bende bugun olcup baslayım kı ne kadar fayda edıo anlayayım

pekı nasıl olcum yapıosunuz bende bugun olcup baslayım kı ne kadar fayda edıo anlayayım

bi mezurayla önce göğüs altını ölçerek beden ölçüsü alıyorsun.sonra da göğüs ucu hizasından ölçerek cup ölçünü alıyorsun.

ahilla senin ölcüler degismisss hayirdir ? 9.5 cm mi oldu büyüme ? 7 cmdi en son
gögüs altinda 70 olmus neoluyor ya ben ne kacirdim belin inceldigini demistin ama gögüs büyümeyi dememistin anlat bakim simdi a dan z ye yeni biseyemi basladin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…