Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

valla ccanım benim ben devam ediyorum ama ara ara adaçayı da içiyorum.adaçayı ne rezil bişi...ben 2 bardak içiyordum demekki artırmak lazım mış

kızlar anason yağımı aldım bugünden itibaren ona da başlıcam.çörek otu yağım bitti.sadece anasonla masaj yapcam.bakalım sonuç ne olacak.anasona başlama ölçülerim:

göğüs altı:70
göğüs ucu:79

Zeycan arkadaşım.O arkadaşının içtiği çayın markası neydi acaba?

bende dün akşam başladım çörek otuna ve mersin yağına arkasındanda rezene içiyorum sabak acıma ve şime oldu gelişim süper

valla ccanım benim ben devam ediyorum ama ara ara adaçayı da içiyorum.adaçayı ne rezil bişi...ben 2 bardak içiyordum demekki artırmak lazım mış

Aynen bende tek bi kupa iciyordum simdi 3- 4 mutlaka rezeneyi icicem ... Adacayini bende aldim ama sevmiyorum ya okadar yinede 3-4 kez ictim ben adacayin sekerlerini de sevmem rezeneyi artircam sende mutlaka artir

Anason yaginida aldin oh kim tutar seniiii sende uygula bakalim tilbeden dahalik olumlu bi haber gelmedi merak ediyorum cok

Zeycan arkadaşım.O arkadaşının içtiği çayın markası neydi acaba?

Canim ben almanyadan hazir posette satilan rezenr cayini iciyorum dolunay arkadasimiz hep poset hem aktardan almis markasini belirtmemis ama bnce markasi õnemli degil

benimde çörek otu yagı bıtmıstı bende aktara almaya gıttım bı sorayım dedım anasonu oda ıkısını bır arada kullan etkısını gorursun dedı bende bugunden ıtıbaren ıkısını bır kullanmaya baslıyorumm

Canim gõgüs bûyutme icin oldugunu dedinmi ? Ay ben eczacidan cörek otu yagini kücû ve hayit tohumu cayi aldigimda ney icin sorduklarinda diyemedim , yalandan bisey uydurmustum insallah aldiklarin isine yarar

Ahilla konu actiktan sonra daha bi gelisme kayd etmedin dimi hala 7 cm bûyutmede kaldi ama inmede olmadi dimi

biz burda yağları çayları birbirine karıştırıyoruz istediğimiz sonucu alamıyoruz da millet grip oluyor göğüsleri büyüyor, şaka gibi :)) rezene bana çok uyku veriyor sizde etkisi olmuyor mu o yönde?? 3 defa içsem yataktan çıkamam artık ya deneyeceğim inşallah, siz de deneyin e mi

Canim gõgüs bûyutme icin oldugunu dedinmi ? Ay ben eczacidan cörek otu yagini kücû ve hayit tohumu cayi aldigimda ney icin sorduklarinda diyemedim , yalandan bisey uydurmustum insallah aldiklarin isine yarar

yaa benım nıyetım sadece çörek otu yağıyı almaktı sıteden mersın yagıyla anasonu gorunce bı sorayım dedımm anason daha etkili dedi bende aldım ıkısını..inşallah işe yarar

hayırlı olsun nasıl ikisi bir arada olacakmış karıştırarak mı yoksa bi gün biri bi gün diğeri şeklinde mi ??

bende dün akşam başladım çörek otuna ve mersin yağına arkasındanda rezene içiyorum sabak acıma ve şime oldu gelişim süper

darısı başımıza :) çörek otuyla mersini karıştırarak mı sürdün, ilk günden mi oldu süper gelişme ?!

Ay tilbe güldürdün beni aynen grip olup gögüs bûyutuyor biz takla atioz onca sey uyguluyoz zerre sonuc alamioz -.- ne gicik is bu ya neyse rezene en basta bebe cayidir bilirsiniz evet uyku rahatlatici õzelligi var ama bnim uykum geliyor desem yalan olur ben 2 bardak ictim az sonra bi kupa daha icicem ve bunu 3 ay devam etircem önceki uygulamamda tek br kupa iciyordum bi hafta boyu bi somuc gormemistim simdi busekilde yapicam bakalim artik kaybetcek bisey kalmadi ve ben ice ûmitlendim gene

yaa benım nıyetım sadece çörek otu yağıyı almaktı sıteden mersın yagıyla anasonu gorunce bı sorayım dedımm anason daha etkili dedi bende aldım ıkısını..inşallah işe yarar

Anladim canim hadi bakalim elimizden geleni yapalim sonuca göre paylasir devam ederiz

ben de düşündüm aynısını, yağların etkisinde de markaları fark ediyordur diye düşünüyorum ama hangisi iyidir ki ??

Marka belirtmedi ama illerki sayfalardaki sorulan sorulara baktim marka soran olmadi ve kendiside bi aktardan ama cogu zaman poset cayi alip icmis siz guvenilir marka alin bende marka cayllardan aldim rezeneyi burda

çörek otu hızlı bi bşalngıç yaptırıyor orası kesin.ama benim 14 günden sonra bi duraksama olur gibi oldu.meğer o arada göğüs altım küçülmüş :18: nasıl oldu anlayamadım ama olmuş işte :S duraksama olunca da pes etme devam et.

benim bardak azcık eşek kadar su bardağı gibi bişidi zaten yani ben de 2 kupa içiyordum adaçayını sık okumaya başlayınca her yerde aldım bitmeden rezeneye dönmicem dedim kendime ama rezalet bi tadı var.bir bardaktan fazlasını içemiyorum.onda da kusacak gibi oluyorum zaten
bence sonuç olumlu ki hala sesi çıkmadı tilbenin ama sesinin çıkacağı zamana da az kaldı bakalım ne dicek
benim ilk göğüs altı ölçüme göre 4 şimdiki ölçüme göre 7 cm büyümem oldu.toplamda 9 cmlik göğsüm oldu
herhangi bi küçülme olmadı.annem bile şaşkın kilo almadın ama büyümeye başladılar sanki yeni mi ergen oluyorsun ne diyor bazan

ben bi de bazan acaba çörek otu yağım 15 günü geçirdi de ondan mı etkisini kaybetti diye de düşünüyorum.
anason yağı epey az,10 cclik bi şişe.o bbitince çörek otu yağı ve anason olarak kullancam ve çörek otunu 15 gün geçince atıcam.bakalım o zaman ne olacak.
ama şimdilik anason yağı bitene dek sadece anasonla masaj yapcam.

Bendede kuculdu gogus altim ama onla birlikle gogus ucumda kuculmustu senin gogus kaldi ya ona sevin benim ilk 79 ile 89 du sonra hayittan sonra 73 ile 82 olmustu -.- adacayini bnde hic sevmiyorum ya yinede aldim ... Annenin degisi süper yeni ergennn hemdeee 26 yasinda

Ben corek otu yagini bayagi pahaliya eczaneden aldim ve hemen kullandim her aksam yep yeni oldugu halde etki etmediki canim benim bildigim o 15 gun surec sonra icilmezmis hani caya damlatilarak icilmemelidir masaja uygulanabilir diye biliyorum anasonu cok merak ettim sirf onu dene hele rezene icerek etki ederse onuda bulcam

Allaha bin şükür canım göğüs ucum hala aynı yerde.üstelik bu ara işler nedeniyle çok düzensiz yaptım masajı.gerileme yok.anladığım kadarıyla büyüme olursa gerileme olmayacak :)
evet de ergenlik durdu gibi be canım. ay büyüme devam etmezse naparım ben :S ekimde düğün olacak memişler benim eli anca dolduruyor pöfff...
ben çörek otu yağını 4.5 çilek yağını 3.5 anason yağını 2.5 rezene tohumunu 1 salllama çayını 2.90 adaçayını 2.90 tlye aldım.
çörek otu yağını ben de öyle biliyorum ama neden ilk 15 gün büyüme oldu da sonra durdu onu çözemedim.
şimdi bu anasonla büyüme devam ederse anlıcam ki 15 günden sonra masaj yapmmak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…