Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

birde hamileliktn sonra mutlaka büyüyor diyorlar emzirdikten sonra bile önceki halinden daha büyük duruyor demislerdi yalanmis caylar sanki anne süttünü artiriyor gögüslere iyi geldiginden cogu gögüsü büyüttü dediler yok hayit cayiymis yok isirgan otu cayiymis rezeneymis ben hepsinide denedim bende zerre degisiklik olmadi ama bununla gögüs büyüten arkadas cok olmus bu maksatla iciliyor masajida düsünebilirsin artik

ahilla senin ortadaki resime göre olduysa harbi 2 cmden cok cok iyi insallah daha daha büyürler ne diyeyimki ben ümitsiz vaka oldugum icin

tilbe sen ne durumdasin bi gelisme varmi ? hala yagi kullaniyorsun dimi

tamam öyleyse ben de kafama göre takılırım isim konusunda benim kilom da yaşım da boyum da senden büyük ama göğüslerim o resimdekilerden küçük malesef ( hatta hormon tahlili falan yaptırdım sonuç normal çıktı sebebini çözmüş değilim, o yüzden azimle çabalıyorum sonuç alabilirim umarım

bana da evlenince büyür diyorlardı ama belki hiç evlenmeyeceğim dimi ama yağlara da çaylara da devam ediyorum sanki biraz fark var gibi ama psikolojik mi bilemiyorum, önümüzdeki hafta bir ay olacak o zamana kadar devam edip bildiricem durumumu, sizlerden de alalım sonuçları ki birbirimize gaz verelim :))

Allah allah peki hayit cayini denedinmi sen tadi berbat ama hormonlari aktive ediyormus falan tam bi guzellik cayiymis ben kullandim bir ay ama sonuc alamayinca biraktim bitek adetlendigimde iciyorum agrilari hemen kesiyor cunku hap almama gerek kalmiyor hos seninde hormonlarin normal cikti , ne tuhaf ama ya daha kucuk gogus olmassi bnde su ic camasir reklamlardakileri kiskaniyorum

Nedemek belki evlenmicemm evleniceksin tabi yanlizlik allaha mahsustur :) hem yaninda bi es koca olmasi güzeldir ya ... Caylarada yagada devam et bakarsin isine yarar ben hemrn bildiririmde bi gelisme olsa ama yokki :) ben yine gogus sporu yapmam lazim da zaman yok ondan umitliyim bitek kas yaparak buyurler belki

aysu hoşgeldin topiğe öncelikle :) masaj dıştan destek çay da içten.rezene ve adaçayının östrojen salgılamada yardımcı olduğu söyleniyor.östrojen de kadınlık hormonu.masajla dıştan salgıyı artırmaya çalışırken çayla da içten deniyoruz.ben genelde karıştırmıyorum.

z ts karışımı olarak okunuyor ya adını ondan telaffuz edemiyorlar :)) canım,benim vücutta da çok komik oluyor.boy 165 kilo 43 zayıf olunca uzun da görünüyor insan.2 cm göğüs olunca çok komik kaçıyor

ilk resimdekinden de küçük duruyordu benimkiler.orta resimdeki şuan daha çok benziyor.boşuna demiyorum benim için süper gelişme diye.ama durması kötü...sanırım yatarak masaj daha çok etkiliyor.dayanamadım bu sabah ölçtüm.bi yarım santimfark var ama belki de adet dönemim yeni bitiyor diyedir.biraz daha beklicem yatarak masaja az daha devam bakalım nolacak...

sonuç büyümeyince büyümüyor ilk baştaki ölçünü almıştın di mi?ona göre söyliceksin büyümenin olup olmadığını?

ben de iç çamaşırı satan yerlere girince sinir oluyorum ne güzel çamaşırlar varken alamamak moralini bozuyor insanın.hayıt alacaktım ökseotunu duyunca ona dönüş yaptım ama keşke hayıtı alsaydım çünkü onun etkisi daha çok galiba.evlilik konusu biraz uzak gibi şu sıralar da ondan öyle söyledim :) niye zaman yok, saç tasarımı mı yapıyorsun ?? tasarım o anlamda diye düşündüm niyeyse :))

sonucuna güldüm çok :)) almıştım evet canım ona göre şu kadar cm. fark var diyebilirim inşallah, ve siz de tabi

Sac tasarimimi yok canim moda tasarimcisiyim daha dogrusu ögrenci son senem bitiyor meslegim insallah 2014 ocak ayi moda tasarimci oldukmu ben turkiyeye gidiyorumm 21 senem burda gecti daha fazla vatanimdan ve sevgilimden ayri kalmak istemiyorum ya nasip sende bi bakarsin hayatinin anlamiyla tanisirsin ve hersey onunla guzel olur umarim hayirli biri cikar karsina

Bende 163 ve 53 kiloyum goguste fotodaki gibi sen cidden 43 kilomusunn ??? insallah hepimiz istedigimiz sonuca ulasiriz ahilla adima sira gelince birak alman rus polonlarin demiyesini burdaki turkler bile diyemiyor sevcan diyorlar degisik degisik takma isim olarak zelis taktilar o kolaya geliyormus :)

Son düzenleme:
Kizlar bi su mucize gõgus büyutme formulu basliga girermisiniz yeni acildi ilk mesaj okadar manasizki konuyla alakasi yok yada benmi devamini gõremiyorum ya

Son düzenleme:
Okuldan erken ciktim bugun fittnese gidip yine gogus calistircam zamami yakaladim degerlendirimm

ya onun dalga geçtiği bu şey bizim için önemli...

Aynen neyse o konu yakinda gõzlerden kaybolur artik diger sayfalarami gecer kapanirmi bilemem ... Ahilla sen rezeneyi sevmiyordun dimi igreniyordun iciyonmu onu daha ? Bn tekrar icicem ama bu sefer gûnde 3 kupa dolunay adli bi arkadas burda paylasti pek bi dikkatimi cekti evet bnde rezene denemistim ama sonuc alamamistim gunde 1 kupa icerdim simdi 3 icicem bakalim bnde bi etki etcekmi
Sende bi dene derim tilbe sende bakarsin olur busefer

dolunay arkadasimizin msjidir

merhaba herkese. ben 26 yaşındayım. 174 cm boyum var. ve 54 kiloyum. benimde göğüslerim küçüktü. destekli 875 göğüslerimi içine alıyordu. ben sorun eden biri değilim . hani küçüksede benim büyüksede. takmam bu tip meseleleri. bigün bişey oldu. tesadüf bişe. mucize gibi. hasta oldum. yorgan döşek grip. (3 ay önce ), tek yaşıyorum ben. kim bakacak bana. bitki çaylarını severim ama hani hergün içmezdim. ayda bi iki kere. öksürüyorum bide. eczaneye gittim. eczacı bana bi bitki çayı ismi verdi iç dedi rahatlatır. iyi dedim. içtim. grip geçene kadar. günde 3 bardak falan. (kupa bardağı bu arada ). iyileştim 1 haftada. ama çayı sevdim dedim devam edim. bide ne hissedim. sanki regl dönemim göğüslerim sert, ellesem ağrıyo. bide büyüyor. çaktım o zaman tabi. çaydan bu dedimmmm. ama önemi yok yani. büyüsede farketmezdi. büyümesede. ben çayı içmeye devam ettim. soğuk memleketteyim. dedimya tek yaşıyorum. hastalıktan korusun diye. 3 ay önce minik göğüslerim vardı. şimdi 85 desteksiz takıyorum. :))))) tam oturdu vücuduma. çayı içmiyorum artık. canım istiyo ama ,göğüsler büyüyecek, bıraktım bende.

mucize çay : rezene :))))

tavsiyemdir tatlişler. üzülmeyin sakın. ben istemezdim büyüsün . kendi kendine oldu. sizinde olur. :)

hem hazır poşet çay içtim. hemde aktardaki açık çaydan. ( şuda dikkat et ama açık alırken, bayat olmasın, içinde saçma sapan başka otlar olmasın, çalı çırpı koyuyor bazı yerler ağır olsun para kazanim diye )

bildiğin bi aktardan al yani. ama poşet çayı daha çok tükettim. günde 3 bardak içtiğimi biliyorum. zararını görmedim. derler ya hani fazlası zarar, hayır bu sadece bitki. 10 bardakta belki ters etki yapar ama 3 bardaktan bişey olmaz.

umarım işine yarar. ben sadece şaşırmakla yetindim inan bana. hastamıyım diye doktora bile gittim. niye büyüsün 26 yaşında. sağlığım gayet iyiymiş. rezene yaptı yapacağını :)

...................

Ben pekbi ümitlendim gene ya

..............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…