Allahıma bin kere şükürler olsun sonunda hamileyim:)

Wavycim gözün aydın canım...... Tebrik ederim seni allah tamamına erdirsin sağlılklı hamilelik geçirmen dileğimlea.s.:nazar::nazar::1hug:

Tebrikler canım..Rabbim sonunda dualarını kabul etti ve hayırlı zamanda meleğini göndermiş.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.Allaha emanet ol bebeğinle:Saruboceq::nazar::nazar::nazar:

Bak ya topik açmış ve benim haberim yok kaydirigubbakcemile
Dayanamadım yazıyom gene şampiyon sensinnn :hooray:
Canım arkadaşım çok çok çok kutluyorum allah tamamına erdirsin inşallah
Çok seviyom seni :içelim:

Bak ya topik açmış ve benim haberim yok kaydirigubbakcemile
Dayanamadım yazıyom gene şampiyon sensinnn :hooray:
Canım arkadaşım çok çok çok kutluyorum allah tamamına erdirsin inşallah
Çok seviyom seni :içelim:

len bide trip atmış kocamdan önce öğrendin daha ne olsunkaydirigubbakcemile

canımsın çok sağol allah izin verirse 9 ay başının etini çok yicem dahacokacimcoook

bende seni çok seviyom ay ağlıcam çekilinsenağlama

Wavycim gözün aydın canım...... Tebrik ederim seni allah tamamına erdirsin sağlılklı hamilelik geçirmen dileğimlea.s.:nazar::nazar::1hug:

canım çok sağol bitanem aminn canım..
Tebrikler canım..Rabbim sonunda dualarını kabul etti ve hayırlı zamanda meleğini göndermiş.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.Allaha emanet ol bebeğinle:Saruboceq::nazar::nazar::nazar:
Balım canım çok sağol. allahım tez zamanda sanada nasip etsin inşallah bitanem..a.s.

9 ay olsa ıyı olum bence ÖmÜr boyu bırbırımızın kahrını Çekeces.. Allah eksık etmesın allah bozmasın arkadaŞım dostum kuŞummm :)))

9 ay olsa İyİ olum bence ÖmÜr boyu bİrbİrİmİzİn kahrını Çekeces.. Allah eksİk etmesİn allah bozmasın arkadaŞım dostum kuŞummm :)))

hehe valla böyle kahır çekmeye can kurban:jeyyar: canım dostum benim iyiki varsın ve çok özelsin benim için:1hug::nazar: ay çok duygusalım yaa valla gözlerim doldu yinesenağlama

aaaa kıskanırım bak ona göre sen hamilesen bende hamileyim bende ağlarım bakkkkk.............
tickerinde pek yakışmış nickinin altına canım benim:) bugün nasıl gelcek bakalım sonuçlar bebişler büyümüşmü...

hayırlı olsun canım tebrikler kaydirigubbakcemile3
Allah tamamına erdirsin sağ salim ve sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın inşallah

wavy cım canım benım ya nihayet bu koşuşturmacanın sonunda mutluluğu yakaldın bundan sonrası daha çabuk geçer (ben nerden biliyorsam ) :) .allah nazardan saklasın .allah tamamına erdırsın,hayırlı evlat olsun

TEKRAR TEKRAR TEBRıK EDıYORUM SENıııı,çok dikkat et canımcım kendıne oldumu öpüyorum senı

tebrik ederim a.s. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn
Canım çok sağol. amin bitanem..

Tebrİkler canım.
Deniz çok sağol canım benim.
hayırlı olsun canım tebrikler kaydirigubbakcemile3
Allah tamamına erdirsin sağ salim ve sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın inşallah
amin canım allah seninde bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin..

aaaa kıskanırım bak ona göre sen hamilesen bende hamileyim bende ağlarım bakkkkk.............
tickerinde pek yakışmış nickinin altına canım benim:) bugün nasıl gelcek bakalım sonuçlar bebişler büyümüşmü...

canımm kıskanma sakın ağlarım heee:))

sağol canım hamiş kalırsam ilk tickerimı yapıcam demiştim allahıma bin şükürler olsun o günü gördüm:)) test sonucumu 15,30 da alıcam dua edin canlarım.. canım hep diyom yine diyom yeğenimizi allahın izni ile sağlıkla kucağına al inşallah..

ıyı sonuçlar alırsın wavy cım ınşallah kat kat katlanıvermiştir sonuçların

wavy cım canım benım ya nihayet bu koşuşturmacanın sonunda mutluluğu yakaldın bundan sonrası daha çabuk geçer (ben nerden biliyorsam ) :) .allah nazardan saklasın .allah tamamına erdırsın,hayırlı evlat olsun

TEKRAR TEKRAR TEBRİK EDİYORUM SENİİİİ,çok dikkat et canımcım kendıne oldumu öpüyorum senı

amorum canım çok sağol bitanem..amin bitanem. allahım tüm isteyenlere nasip etsin bitanem. sıra sende hadi bakalım bu ay patlama yapalım:)) havuç suyuna devam:jeyyar:

öpüyorum kocamanındana.s.

ıyı sonuçlar alırsın wavy cım ınşallah kat kat katlanıvermiştir sonuçların

amor canım inşallah bitanem. sabah 10,30 da verdim örneği saat 15,30 da çıkacakmış. içinde altın falan mı arıyolar kikaydirigubbakcemile3 dün gece kabuslarla boğuştum. göya poliklinik testi yanlış yapmış hastaneden arıyolar hamile değilsiniz diyolar. ay nasıl panikliyorum herkese söyledik ay napcaz şimdi diyesenağlama

ayy çok sevindim walla...böyle başlıklar görünce diyorum hemen allaaaaahhıımm banada banadaaaaaa...

hayırlı olsun canım ALLAH tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına alırsın inşallah......

X