Allahım sana binlerce şükürler olsun hala inanamıyorum hamileyimmmmm

gulseren4434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.332
2
merhaba canlarım bugün 10.günüm 27 martta transferim yapılmıştı, adet ağrılarım ve sarımsı lekelerden dolayı adet olucağımı düşünüp test yaptırdım ve sonuç 20.54 neler hissettiğimi bile bilemiyorum çok korkuyorum normalmi sizce bu değer?

canım tebrikler.... 10.güne göre değer bence gayet iyi...şimdi tek umudumuz onun kat kat artması...inşalalh bir dahakine daha artacak canım...allah sağlıcakal kucağına almayı nasip etsin inşallah....

merhaba canlarım bugün 10.günüm 27 martta transferim yapılmıştı, adet ağrılarım ve sarımsı lekelerden dolayı adet olucağımı düşünüp test yaptırdım ve sonuç 20.54 neler hissettiğimi bile bilemiyorum çok korkuyorum normalmi sizce bu değer?

:teytey: oleeeyyyyyy.Ayy çok sevindim canım yaaa.hayırlı olsun.bence hamilesin.biz çok ilaç kullanmadık ilaçlara bağlı bişiy değil bu yükseliş....kız valla 20 lerde çıkar demiştin sen zaten ölçmüştün dün tahminen şekerim.darısı bizlere Şeniz

çok sağolun canlarım benim, allah isteyen herkese nasip eylesin...korkular bitmiyor banyo yapmaya bile korkuyorum :) birde kısslar sizce oturarakmı ayaktamı duş almak iyi olur?

:teytey: oleeeyyyyyy.Ayy çok sevindim canım yaaa.hayırlı olsun.bence hamilesin.biz çok ilaç kullanmadık ilaçlara bağlı bişiy değil bu yükseliş....kız valla 20 lerde çıkar demiştin sen zaten ölçmüştün dün tahminen şekerim.darısı bizlere Şeniz

tahmin ettim kıss sadece birşey diyimmi bence sende hamişsinnnnnn

Merhaba gulseren4434. tebrik ederim. Sevincini paylaşıyorum.Darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına. Tabii benimde!

Merhaba gulseren4434. tebrik ederim. Sevincini paylaşıyorum.Darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına. Tabii benimde!

amin canım allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın testi görünce nasıl ağladım inanamazsın halada ağlıyorum mutluluğumuz daim olur inşallah

canım tebrik ederim
sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi ve bebişini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin Rabbim..
hayırlı uğurlu olsun..

çok sağolun canlarım benim, allah isteyen herkese nasip eylesin...korkular bitmiyor banyo yapmaya bile korkuyorum :) birde kısslar sizce oturarakmı ayaktamı duş almak iyi olur?

Hayırlı uğurlu olsun,kucağına da alırsın inşallah bebişini.Güzel bie hamilelik diliyorum.

Duşunu çok sıcak suyla alma ve ayakta daha iyi diye biliyorum.:nazar:

Tebrik ederim canım
işallha değerlierin bundan sonra
dahada yükselir rabbim isteyen herkese versin işallah

Hayırlı uğurlu olsun,kucağına da alırsın inşallah bebişini.Güzel bie hamilelik diliyorum.

Duşunu çok sıcak suyla alma ve ayakta daha iyi diye biliyorum.:nazar:

sağol canım benim seninde hamileliğin sonuna kadar güzel geçsin allahım bir nefeste kurtarsın seni... bugüne kadar ayakta alıyordum doğru yapıyomuşum demek a.s

Ne güzel yeşeren umutlara tanıklık etmek.Hamile kalan arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyeceğinizi biliyorum.Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin.

Ne güzel yeşeren umutlara tanıklık etmek.Hamile kalan arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyeceğinizi biliyorum.Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin.

çok teşekkür ederim, allahıma dua ediyorum kimse evlat özlemi çekmesin çok kötü bir duygu bu gerçekten çabuk kavuşanlar bunun kıymetini bilmez bizi biz anlarız....

canım benim ya diğer yerede yazdım hayırlı olsun değerlerin katlanıp yükselir inşallah darıs herkese yok ben ağlayacam ya off erteledim durdum çok pişmanım ya neyse senin sevincin hepimizin kısa kısa kesiyorum toplantı var kusura bakma canım yaaa senağlama sevinç gözyaşları

canııııııııım çooooooook güzel haber tebrikler tatlım.sağlıkla kucağına inşallah

X