Allahım sana binlerce şükürler olsun hala inanamıyorum hamileyimmmmm

allahım yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah..
darısı benim ve bütün bebek hast-reti çekenlerin başına
inşallah.bizim için dua et olurmu arkadaşım..

canım benim ya diğer yerede yazdım hayırlı olsun değerlerin katlanıp yükselir inşallah darıs herkese yok ben ağlayacam ya off erteledim durdum çok pişmanım ya neyse senin sevincin hepimizin kısa kısa kesiyorum toplantı var kusura bakma canım yaaa senağlama sevinç gözyaşları

Üzülme canım bazen tedavinin ertelenmesinde de bir hayır vardır.

Benimde 3. aşılamam aylardır ertelendi.Meğer bundaki hayır, 3. aşılamaya gerek olmayışıymış canım.

Senin içinde bunda bir hayır vardır mutlaka.Bol şanslar tedavinde.

Tebrikler canımmm.ALLAH tamamına erdirsin.hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş....

Gözünaydın canım alah sağıkla kucağına almayıda nasip etsin. darısı bizim başımıza artık.

merhaba canlarım bugün 10.günüm 27 martta transferim yapılmıştı, adet ağrılarım ve sarımsı lekelerden dolayı adet olucağımı düşünüp test yaptırdım ve sonuç 20.54 neler hissettiğimi bile bilemiyorum çok korkuyorum normalmi sizce bu değer?

tebrikler canım:teytey:a.s.
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza:nazar:

canım tebrikler allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

Üzülme canım bazen tedavinin ertelenmesinde de bir hayır vardır.

Benimde 3. aşılamam aylardır ertelendi.Meğer bundaki hayır, 3. aşılamaya gerek olmayışıymış canım.

Senin içinde bunda bir hayır vardır mutlaka.Bol şanslar tedavinde.

hayırlısı ne diyelim darkcım bir gün hayırlı sonuçları bizim gibi bekleyen hasret çekenlerede verir temennimiz bu .

+güseren tebrik ederim canım allah tamamınada erdirsin dün devamlı aklımdaydın ve dua ediyordum senin için darısı butterfl nin ve isteyen herkesin başına

seni takip ediyordum vee hamileymissinn, inan cok sevindim senin adina.hayirli olsunn.. istanbul'da hangi merkezde tedavini yaptirdin?

gulseren 4434 tebrikler.Gördün mü 2 gun daha stres çekmeye ne gerek var.Bu arada ayakta 5 dak duş al su sıcak olmasın

:nazar:a.s.:nazar:
tebrik ederim gülseren Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah. bu ay ne kadar güzel geçti kk açısından ne güzel haberler aldık. darısı kalanların başına inşallah
:teytey::teytey::teytey:

tebrikler allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin kendine dikkat et allah bizlerede en kısa zamanda bir evlat versin

Merhaba Canim Tebrikler Bende Bugün Katildim Araniza .inanki Hamilelik Haberi Duyunca Mutlu Oluyorum.allah Tamamina Erdirsin.tebrikler

:sm_cool::sm_cool::teytey: Canıııımmm gözün aydın harika haber çok sevindim, Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh, dondurulmuşlar sana da uğurlu geldi çok şükür darısı başımıza hadi bakalım :nazar:

merhaba canlarım bugün 10.günüm 27 martta transferim yapılmıştı, adet ağrılarım ve sarımsı lekelerden dolayı adet olucağımı düşünüp test yaptırdım ve sonuç 20.54 neler hissettiğimi bile bilemiyorum çok korkuyorum normalmi sizce bu değer?

tebriklerrrrrrrrrrrrr :teytey: sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Canım hayırlı olsun tebrik ederim insallah değerin daha da yükselir. a.s.:nazar:

canlarım hepinizin güzel dilekleri için çok teşekkür ederim ama ben pazartesi olmadan kendimi çok kaptırmak istemiyorum korkuyorum çünkü bide kocam o hastane iyi değil testine güven olmaz diyo iyicek kurtlandım.... allahım hiçbirimizi evlatsız bırakmasın dualarımızı kabul eylesin yarabbim....
ben istanbul cerrahi hastanesinde yaptırdım bu arada....

gulseren 4434 tebrikler.Gördün mü 2 gun daha stres çekmeye ne gerek var.Bu arada ayakta 5 dak duş al su sıcak olmasın

canım testten sonra kayınvalideme gittim akşama kadar oturdum keyifli geçti eve geldim kayverengi lekeleri görünce duş almiyim dedim bu arada yarın görümcemin ödevi varmış rica etti yerebatan sarnıcına gitmemiz gerekiyor birşey olmaz umarım...

X