Allahım sana binlerce şükürler olsun hala inanamıyorum hamileyimmmmm

gulserenciğim bence gitme.riske girme.bişey olur keşke gitmeseydim dersin hayatında keşkeler olmasın.gerçı kısmetse her şekılde tutar ama senın aklında soru işaretleri kalmasın

Canım benimmm... :teytey: Senin adına çok mutlu oldum!!Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin işallahh :emir_bebek: Umarım değerlerin hergün 4 e katlanırrr a.s ikizleri kucağına alırsın belki de :1hug:
Bizlerede dua et canım :) Kendine çok dikkat et ama!!!

Sara nur ben yeni üyeyim ama eylulden bu yana takip ediyorum Seni tebrik ederim allah devamına erdisin Senin aktuelın darkın yazıları çok güzel yol göstericisiniz tbr Ben de altı kez mikro yaptırdım olmadı dark gibi kendilğndn olmasını umuyorum

canım testten sonra kayınvalideme gittim akşama kadar oturdum keyifli geçti eve geldim kayverengi lekeleri görünce duş almiyim dedim bu arada yarın görümcemin ödevi varmış rica etti yerebatan sarnıcına gitmemiz gerekiyor birşey olmaz umarım...

Duş alma..

Hatta görümcenide gezdirmeye gitme Kötü Kazen

Ya canım bırak görümceni bebeğini canını,kanını düşün şimdi.

Allah allah yaaa canından daha mı önemli bi ödev :uhm: :1shok:

Çok kızdım sana.Yapılan onca emeği,zamanı,parayı ,yaşadığın bu mutluluğu :emir_bebek: riske atmaya değer mi?

İnşallah gitmemişsindir Gülserencim.Zor buluyoruz bebekleri :nazar:

merhaba canlarım bugün 10.günüm 27 martta transferim yapılmıştı, adet ağrılarım ve sarımsı lekelerden dolayı adet olucağımı düşünüp test yaptırdım ve sonuç 20.54 neler hissettiğimi bile bilemiyorum çok korkuyorum normalmi sizce bu değer?

canım tebrik ederim çok sevindim :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:allah tamamına erdirsin.....:nazar: ayrıca bu habr bana çok iyi moral oldu çünkü bende tüp bebek tedavisine başladım sanırın nisan sonu transferim yapılacak olurmu olmazmı diye çok korkuyordum çok iyi geldi valla sağol kendine ve bebişe çok iyi bak doğum haberlerini de alırız inşallah :smiley-cool::smiley-cool::smiley-cool:

kısslar kızıcaksınız ama gittim :KK43: gitmek zorunda kaldımmmm ama çok yavaş yürüdümm lekelerde devam ediyo çok korkuyorum ya uyuyamaz oldum artık allahım yardımcımız olsun yarın yeni testle herşey anlaşılcak artk dualarınızı esirgemeyin benden olurmu buna çok ihtiyacım var...

tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin hamileliğin güzel geçsin bebişinle ve eşinle sağlıklı ve mutlu kal hayırlı evlat olur inşallah

gülseren merhaba

Gözünaydın canım. allah tamamına erdirsin.İnşallah herşey yolunda gider ve sağlıklı ve sihhatli bebeğini kucağına alırsın. Rabbim olmayan hergese hayrlısı ile nasip etsin.

merhaba canlarımmmmmm bugünü nasıl sabah ettim bi allahım birde sizler bilirsiniz çok şükürki şuan için herşey yolunda allahımdan diliyorum sonuna kadar yolunda gider. sizlere sonsuz teşekkür ederim hepimizin kucakları hayırlı evlatlarla dolar inşallah. bu arada benim ağrı ve lekeler devam ediyor haaaaaaaa unutmadan testim 73,04

merhaba canlarımmmmmm bugünü nasıl sabah ettim bi allahım birde sizler bilirsiniz çok şükürki şuan için herşey yolunda allahımdan diliyorum sonuna kadar yolunda gider. sizlere sonsuz teşekkür ederim hepimizin kucakları hayırlı evlatlarla dolar inşallah. bu arada benim ağrı ve lekeler devam ediyor haaaaaaaa unutmadan testim 73,04
a.s. tebrikler canım bak işte bu kadar güzel sonucu aldın nihayet tutunma lekesidir o sakın stres yapma canım yat dinlen inş kucağına almakda nasip olur eeeeeeeeeee bizlere dua etmeyi unutmazsın inş :emir_bebek: tekrar tebrik ederim canım inan çok sevindim :nazar:

Canım benim ya çok güzel bir haber değerlerinin artmasına çok sevindim. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik ve kucağına almayı nasip eder. Canım benim bende sabah hastanedeydim ofise girdim işlerimi toparladım ve baktım heyecandan ayyy bilsen nekadar çık sevindim. Rabbim kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin canım benim ya söyleyecek bişey bulamıyorum.:teytey::teytey::dance: Oleyyy be darısı buterflycımın benim ve isteyipte olmayan herkese nasip etsin.

gülseren inan sırf senin değerini öğrenmek için bügün kk ye girdim
canım tekrar tebrik ederim allah sağlıklı bişekilde tamamınada erdirsin inşall

Bak şimdi daha çok sevindim.Çok güzel artmış değerin.Söyledin değil mi doktoruna lekelenmeni.Ben sarnıç sarnıç geziyorum da deseydin bakalım ne diyecekti:)))

arkadaşlarım tebrik ederim inanın sizler kadar sevindimyanlış hatırlamıyorsam gülseren ve curly dondurulmuşlarla hamile kaldınız kısmetse bir sonraki ay bende son umudum olan dondurulmuş 2 bebişimi deneyeceğim tabiki yaşarlarsa ama sizler ümidim oldunuz rabbim bizlerede nasip eder inşaallah [ayrıca gülseren kahverengi lekeler hemşiremin dediği kadarıyla bebek anneye tutunmaya çalışırken gelirmiş onun için dinlenmeye bak ]a.s.

ohhh oh maşallah dahada yükselir inşallah dikkat et kendine dinlen bol bol, fazla gezmeeee:eek:klava:

arkadaşlarım tebrik ederim inanın sizler kadar sevindimyanlış hatırlamıyorsam gülseren ve curly dondurulmuşlarla hamile kaldınız kısmetse bir sonraki ay bende son umudum olan dondurulmuş 2 bebişimi deneyeceğim tabiki yaşarlarsa ama sizler ümidim oldunuz rabbim bizlerede nasip eder inşaallah [ayrıca gülseren kahverengi lekeler hemşiremin dediği kadarıyla bebek anneye tutunmaya çalışırken gelirmiş onun için dinlenmeye bak ]a.s.

Aynen bende iki dondurulmuşumu deniycem inşallah hayırlısı olur ikimiz içinde, nezaman başlıycaksın sen, ben adetimin ikinci günü gidicem ilaçlara başlıycaz yaklaşık 18 nisanda falan yani

X