allaha şükürler olsun amin 3 haftalık hamileyim

G

gokyuzu_melegi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gokyuzu_melegi
çok mutluyum :hulya::hulya::hulya: yaşasın hamileyim eşim çok sevindi çok sevinçliyiz dün gebelik testi yaptım pembe çizgiler belirmeye başladı :teytey::teytey::teytey: gözlerime inamadım sonra hastaneye gidip kan tahlili yapıldı bana kan sonucu pozitifti allahım sana şükürler olsun ya rabbi bana mutluluğu yaşattığın için hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt doktora gittik ultrasona girdim doktor minicik bi kese gördü ve kesenin içinde meleğim varmış çok şükür ya rabbi mutluluklardan uçuyorum ve bazı testler yapılıcakmış doğal yolla kaldım:dance::dance::dance::dance::içelim::içelim::içelim::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::lepi::lepi::lepi:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

tebrık ederım Allah saglıkla dogurmayı nasıp etsın ınsallah kaydirigubbakcemile2

hayırlıs olsun tebrik ederim

sağolun teşekkür ederim allah hepinize evlatlar versin allah çocuk sahibi olamanlarada çocuklar versin yüce rabbimin gücü her şeye yeter

o kadar coşkulu yazmışsınız ki inanın sevincinizi bende yüreğimde hissettim..allah sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip etsin inş..a.s.

tebrik ederim canım. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin adetine kaç gün vardı test yaptın

adetime 3 gün vardı allah hepinizden razı olsun her şey gönlününüzce olsun sizde bebeklerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza alırsınız çok mutluyum hamilelik anneliği tanıştırıyor süper bişi ya istediklerinizi sorabilirsiniz bana kızlar

hayırlı olsun canım allah saglıcakla kucagına aldırsınbizede versin inallahh
ya 3gün vardı adetine ve sen kesesini ve kesenin içindeki meegi görmüşsün sasırdım falla :)))

bide hissetmismiydin hamile oldugunu yani içinden bu hamileyim evet evet hamileyim yokya ne alaka ne hamileligi yok yok hamileyim ben diye böyle içinden hissetmişmiydin

hayırlı olsunda... daha regline 3 gün varken nasıl kese ve bebek göründü onu anlamadım... Daha hormon değerleri bile tam olarak artmıyor o zamanda.. Ben tabii hamilelik geçirmedim ama burada çok takip ediyorum 4 hafta dolmadan heralde gözükmüyor hatta dolanlar bile göremiyor yani kese tamam da bebeğin görülmesi enteresan geldi bana

tebrikler canım allahım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsin inşallahhh

canım tebrikler!!!! Darısı bizim başımıza :))) peki erken çıkmış testte sanırım normal testmiydi???

belirtiler oldu mide bulantılarım oldu gögüslerimde hassassiyet oluştu başım dönmeye başladı ama kesenin içinde bebek göründü

nasıl normal test idrarla yapılan gebelik testi

allah çok çok büyük inşallah bebeğimi kucağıma alırım

canım hayırlı olsun. testi sabah ilk idrarla mı yaptın yoksa zaman farketmiyor mu lütfen acilen cevap verebilirmisin :1ninca:

sabah idrarla yaptım sonra hastaneden benden kan alındı sonuç gebelik pozitif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…