ALLAHIM MUCZEM gnderdi.hamileyim

maşalalh diyeyim öncelikle....Allah sağlıkcakla kucağınıza almayı nasip etsin , ablam, smhsmsh ve sizin

için de inşallah... çook güzel bir duygu gerçektennn..

canım seni çok çok tebrik ederim. çok sevindim hamile kalmana.
seninle yumurta takibi başlığında konuşmuştuk, jinemedde tedavi görüyordun sanırım.
hikayen benimkine benziyor biraz. ben de kistten sonraki ay doğal yolla hamile kalmıştım. ama tatil dönüşüydü. stres sıkıntı falan bişey yoktu. bir de aşılama hazırlığına girmiştim ve nasıl olsa aşılama olacak diye ilişkiyi falan da çok rahat ve istediğim için yapmıştım. demek bu minikler böyle zamanlarda denk geliyor.
Allah kucağına almayı da nasip etsin canım.

evet canım ya aynen öle oldu. ya tedavi olduk bak kist oldu vardır her şeyde bi hayır dedim. nasılolsa bu ay olmaz diyerek gezdik tozduk ve dediğin sadece istediğin gibi ve az sayıda oldu ama ol deyince oluyo işte. önemli olan Allahın bunu nasip etmesiymiş. stresten uzak olmanın da etkisi varmış demek

slm arkadaşlar soğan küründen bahsedmişsiniz nasıl oluyo eğer bu kürü tekrar yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu arada tebrik ederim allah tamamını erdirsin allah bizede nasip eder böyle bir haber almayı inşalllah

canımmm çok çok tebrik ederim...bu bebişi ne çok istedigini biliyordum bu yüzden de çok sevindim..darısı başımıza inşallah..RABBİM nazarlardan korusun ikinizi de...öpüyorum:sm_cool::nazar:

mrb arkadaşlar. 1 yılı aşkın süredir burda hep dertlerimizi pylaştık.hamileyim haberlerini okuyup kendimize umutlanmak için hep bi kırıntı aradık.

işte şimdi benim hikayemi de okuyanlar umutlarını yeşertecekler eminim. 26 yaşındayım ve geçen yıl mayıs ayında tam 8 ay uğraştıktan sonra hamile kaldım.ama mutluluğum uzun sürmedi. kimyasal geblikmiş keseyi bile göreemden bebişimi kaybettim tarih 12 mayıstı.

sonra ocak ayında doktora gidip yumurta takibine başlamaya karar verdik. eşimde bi problem yoktu. ilk ay takip yaptık ilaçsız durum ne diye. ve doktorum yumurtan gelişmemiş dedi. dünyam karardı. bidaha ki ay sevinçle bekledim. klomen kullandım o yada. ama 1 yumurtam gelişti o da 15 mmye gelince gelişimi geriledi o ay da karavana yani.sonraki ay baktı ki doktor biz sabırsızız göbekten iğne vuruldum. hemd e yumurtalığım polikistikmiş yani çok sayıda yumurta adayım var ama hepsi aynı anada büyüyemediğinden gelişemeyip kalıyolar.neyse iğne sonrası baya yumurtam oldu hatat arakadan gelenler vardı. ama çatlatma iğnesi o arkadan gelenleri büyütmeye ve çatlatmaya yetmemiş ve adet olup gittiğimde kistlerin var dedi.mahvoldum bi ay daha gitti diye. çünkü kist olunca doktorum tedaviyi iptal etti adet olunca gel gider dedi.yani tedaviye başladım ama sadece 1 ay deneyebildim onda da olmamıştı. bizde aman bu ay da paramız gitmedi diyerek bu ayın tadını çıkaralım dedik. ama ben gitsin şu aptal kistler diye ve bi ay daha kaybetmeyeyim diye soğan suyu içtim maydonoz suyu da içtim. neyse gezdik bol bol. ve bebek için değil sadece istediğim için eşimle birlikte olduk ve sadece 3-4 kez hiç hesaplama yapmadım nasılolsa kist var ve nasıl olsa ilaç kullanmadım ve nasıl olsa olmıcak diye.

ama adetim 1-2-3 gün gecikti. umutlanmadım hatta üzüldüm kist gitmedi galiba diye. ama 4. gün d egecikince test yaptım silik 5. günü test yaptım silik. hala inanamıyorum. kistdendir belki dedim ama bugün kan değerim 328 çıktı ve ben okadar mutluyumki.

bi gün burdan hamileyim diye bağırabileceğimi sanmıyodum.ilaçsız kendiliğinden ve kist varken hamile kaldım. umarım bu mucizeyi gerçekleştiren Yarabbim devamının da güzel gelmesini nasip eder inşalalh.Allah benim gibi bebiş yolu gözleyenlere önce sabır sonra inanç sonra da mucizelerini versin inşallah. çok mutluyum Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın.benden dualarınızı esirgemeyin lütfen.

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMM. ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM. SEN ÇOK BÜYÜKSÜNNNNNNNNNNNNNNN. MUCİZEM GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
:teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::hooray::hooray::hooray:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canım gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah. Bizler için de dua et, biz de burdan hamileyimmm diye bağıralım. Sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiylee...

Gözün aydın rabbim saglıklı bir şekilde kucana almayı nasip etsin inşallah :1hug:

mrb arkadaşlar. 1 yılı aşkın süredir burda hep dertlerimizi pylaştık.hamileyim haberlerini okuyup kendimize umutlanmak için hep bi kırıntı aradık.

işte şimdi benim hikayemi de okuyanlar umutlarını yeşertecekler eminim. 26 yaşındayım ve geçen yıl mayıs ayında tam 8 ay uğraştıktan sonra hamile kaldım.ama mutluluğum uzun sürmedi. kimyasal geblikmiş keseyi bile göreemden bebişimi kaybettim tarih 12 mayıstı.

sonra ocak ayında doktora gidip yumurta takibine başlamaya karar verdik. eşimde bi problem yoktu. ilk ay takip yaptık ilaçsız durum ne diye. ve doktorum yumurtan gelişmemiş dedi. dünyam karardı. bidaha ki ay sevinçle bekledim. klomen kullandım o yada. ama 1 yumurtam gelişti o da 15 mmye gelince gelişimi geriledi o ay da karavana yani.sonraki ay baktı ki doktor biz sabırsızız göbekten iğne vuruldum. hemd e yumurtalığım polikistikmiş yani çok sayıda yumurta adayım var ama hepsi aynı anada büyüyemediğinden gelişemeyip kalıyolar.neyse iğne sonrası baya yumurtam oldu hatat arakadan gelenler vardı. ama çatlatma iğnesi o arkadan gelenleri büyütmeye ve çatlatmaya yetmemiş ve adet olup gittiğimde kistlerin var dedi.mahvoldum bi ay daha gitti diye. çünkü kist olunca doktorum tedaviyi iptal etti adet olunca gel gider dedi.yani tedaviye başladım ama sadece 1 ay deneyebildim onda da olmamıştı. bizde aman bu ay da paramız gitmedi diyerek bu ayın tadını çıkaralım dedik. ama ben gitsin şu aptal kistler diye ve bi ay daha kaybetmeyeyim diye soğan suyu içtim maydonoz suyu da içtim. neyse gezdik bol bol. ve bebek için değil sadece istediğim için eşimle birlikte olduk ve sadece 3-4 kez hiç hesaplama yapmadım nasılolsa kist var ve nasıl olsa ilaç kullanmadım ve nasıl olsa olmıcak diye.

ama adetim 1-2-3 gün gecikti. umutlanmadım hatta üzüldüm kist gitmedi galiba diye. ama 4. gün d egecikince test yaptım silik 5. günü test yaptım silik. hala inanamıyorum. kistdendir belki dedim ama bugün kan değerim 328 çıktı ve ben okadar mutluyumki.

bi gün burdan hamileyim diye bağırabileceğimi sanmıyodum.ilaçsız kendiliğinden ve kist varken hamile kaldım. umarım bu mucizeyi gerçekleştiren Yarabbim devamının da güzel gelmesini nasip eder inşalalh.Allah benim gibi bebiş yolu gözleyenlere önce sabır sonra inanç sonra da mucizelerini versin inşallah. çok mutluyum Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın.benden dualarınızı esirgemeyin lütfen.

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMM. ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM. SEN ÇOK BÜYÜKSÜNNNNNNNNNNNNNNN. MUCİZEM GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
:teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::hooray::hooray::hooray:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Canim senin adina cok sevindim allah tamamina erdirsin insaallah, bende pko luyum ilk bebegime tedavi olmadan hamile kalmistim ama kalp atisi olmadi o yüzden kürtaj oldum, Bir bucuk sene bebegim olmadi sonra tedaviye basladim asilama yapildi ama o da olmadi benimde maddi imkanim yoktu birdaha yaptirmaya sonra yaptiririm dedim, ve iki ay sonra galiba bu yumurta gelistirici ilaclardan normal yoldan hamile kaldimhihoyyyt kizim dünyaya geldi simdi 4.5 yasinda. Allahim senin bebeginide kucagina almak nasip etsina.s.a.s.:nazar::nazar:

tebrikler canım benim..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

hepinize çok ama çokkkk teşekkür ederim canlarım. Allahım hepinizin duasını kabul etsin. ben d edua ediyorum merak etmeyin. çünkü ben d eçok dua istedim arkadaşlardan.evet pkolusun dedi doktorum ama biçok özelliği ben d eyoktu. adet düzensizliğim falan yoktu. ben d ebi kez daha 1 sene önce hamile kalmıştım kimyaslmış. neyse şimdi yine kendiliğimden hamileyim. Allah yardım etsi her şey çok güzel gitsin. ben d ebebişimi sağ salim sağlıkla kucağıma alayım. Allah o günleri de görmeyi nasip etsin. soğan kürü: soranlar için. bence deneyin.,

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
ıki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

allah kucagına almayıda nasip etsinnn canımmmm...

zatenn bazı kidsler hamilelikle ortaya çıkıyoo bende öylee olduuu
bizde 1,5 yıl sonra hamile kaldımmm
prensesimm şimdi 8 aylık teyzeleri..
alllah herkesin yavruna saglık versinn

canımmm tebrikler ne kadar güzel bi haber il dışındaydım gelir gelmez haberini almak süper oldu o yüzden gecikmiş bi tebrik oluyo ama olsun

çok sevindim canım adına darısı biz bekleyenlerin başınaa

canımmm tebrikler ne kadar güzel bi haber il dışındaydım gelir gelmez haberini almak süper oldu o yüzden gecikmiş bi tebrik oluyo ama olsun

çok sevindim canım adına darısı biz bekleyenlerin başınaa

canım benim çok teşekkür ederim. sizler için dua edicem.eminim bebişim sizin bebişleri de çağırıp getirecek. çünkü o mucizesiyle geliyo

sweetbaby senden bu haberi duymak inan hepimizi çok mutlu etti.ben bugün aranıza katıldım bende tedavi görüyorum .inan bana büyük bir moral oldu.çünkü artık git gide karamsar olmaya başladım.Allahım hayırlısıyla kucağına almayı ve sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi nasip eylesin.Rabbim inşallah en kısa zamanda bizlerede buradan böyle sevinçli haberler vermeyi nasip eder.

X