Allahıma şükürler olsun HAMİLEYİM

slm daha yeni üye oldum 14 aylık evliyim.Yani bizde yakında düşünüyoruz bebek ama bu kadar heyecanlı ve önemli bişiy mi daha olayın farkında değilim de ... bu arada ilk mesajım

Canım sen daha yeni evlisin.
Belki senin hemen olur bebeğin, seni fazla uğraştırmaz
Ama ben 5 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır çocuğumuz olmuyo
Eşimde sorun olduğu için
O yüzden bu ay bana bebeğim süpriz yapınca dünyalar benim oldu.
Eğer iki taraftan birinde bi sorun çıkarsa hamile kalmak çok zorlaşıyo
İnşallah sizin öyle bi sorununuz çıkmaz.

canım hayırlı olsun senin adına çok zevindim Allah isteyen herkese nasip etsin bebek sahibi olmayı. 2 gündür bebişimin tekmelerini hissediyorum böyle bi duyguyu hiç tatmadım. Hepimize hayırlı doğumlar diliyorum...

Çok teşekkür ederim filiz.
İnşallah bizlerde bebeklerimizin tekmelerini duyarız.
Allahım hepimize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Hepimiz bi avazda doğururuz inşallah.

sevcangoksel, tebrik ederim canım. Her şerde bir hayır vardır hakikaten. İğnelre ihtiyacın kalmammış ne güzel. Sağlıklı ve hayırlı doğumlar olsun İnşallah. Seneye bende bu zamanlarda bu müjdelerle olmak istiyorum burada darısı başıma..:))

Canım benim çok sağol.
Her şerhde bi hayır olduğunun ispatıdır bu.
İnşallah seneye sende burda HAMİLEYİM başlığı açarsın.
Ve bende seneye seni kutlarım inşallah.

newsmile311ur2.gif
newsmile311ur2.gif
newsmile311ur2.gif

aklıma geldi senin yazdıgını görünce güncelleme gibi yaptım...ne günlerdi ya...çok şükür bu günlere geldik..

canım tebrikler seni okadar iyi anlıyorum ki bende bebişimi bekliyorum ama halne hamile değilim inş. aralık ayında bende bu sevincimi sizlerle paylaşırım.bende çok istiyorummm hemde çokk geçen ay üzüntüden ağladım adetim geçikince hamileyim sandım..rabbim isteyen herkese nasip etsin.bende istiyorum bendeee

canım tebrikler seni okadar iyi anlıyorum ki bende bebişimi bekliyorum ama halne hamile değilim inş. aralık ayında bende bu sevincimi sizlerle paylaşırım.bende çok istiyorummm hemde çokk geçen ay üzüntüden ağladım adetim geçikince hamileyim sandım..rabbim isteyen herkese nasip etsin.bende istiyorum bendeee

İnşallah canım inşallah
Gerçekten Allahım tüm hamile kalmak isteyenlere bu duyguyu tattırsın
Bebek hasretiyle yanmak ne kadar zor bişey çok iyi biliyorum, seni çok iyi anlıyorum
Çok yakında iyi haberlerini alırız inşallah seninde

Günaydın kızlarhihoyyyt
Dünden beri sevinçten ağlıyorum. senağlama
Allahım sonunda dualarımı kabul etti. :Saruboceq:
Bana mucizemi gönderdi.HAMİLEYİM. :CüvCüv:
O kadar mutluyum ki.hihoyyyt
Dün sabah öğrendik güzel haberi.Sabah erkenden kalktım ateşimi ölçtüm. 36,9 çıktı.:1shok: Yükselmişti.Hemen eşime çaktırmadan gidip test yaptım.İlk önce tek çizgi çıktı. Bıraktım yere.Sonra bi baktım çok silik ikinci çizgi belirdi. :1shok:
Hemen eşimin yanına gittim ağlayarak " galiba ben hamileyim" dedim.Eşim çok sakindi. İnanmadı bana.Testin tarihinin geçmiş olduğunu,bozuk olduğunu falan düşündük. O kadar alışmışız ki tek çizgi görmeye. :roflol:
Sonra çarşıya gidip başka test aldık.Eve gelip onu da yaptım.Onda ikinci çizgi daha çabuk çıktı. delikafadulden
Kahvaltı yapıp hemen hastaneye gittik.Kan tahlili için.Kan verdim. 1 saat hastanede bekledik sonucu almak için.
Labarotuardaki kız "size sevinçli bir haber veriyim mi,hamilesiniz" dedi. Sonuç 275,36 çıkmış.delikafadulden
Allahıma şükürler olsun bu günleri gösterdiği için. :Saruboceq:
Bu ay çürük dişimi çektirmiştim ve çok fazla antibiyotik içmiştim.Bebeğe bi zararı olmuş mudur diye sormak için doktoru aradı eşim.Hiçbişey olmaz demiş doktor.Umarım olmamıştır.İnşallah sağlıklı bi gebelik olur. :Saruboceq:

Allahım Erkek İnf.topiğindeki bütün arkadaşlarıma ve diğer arkadaşlarıma da nasip etsin.:Saruboceq: Bu sitedeki herkes anne olmayı hak ediyo bence.:CüvCüv:
Erkek İnfertilitesi topiğindeki arkadaşlarım sayesinde çok şey öğrendim.Onlarda haklarını helal etsinler bana.Onlar sayesinde ateş ölçümünü öğrendim,keçiboynuzu kürünü öğrendim, preseed diye bi kayganlaştırıcıyla tanıştım onlar sayesinde.

Geçen ay aşılama olucaktım.İğnelerimi almıştım buzdolabında bekliyolardı.:1shok:
Adetin 2.günü iğnelere başlamak için doktora gittik.Fakat doktorun yurt dışında önemli bi toplantısı çıktı ve aşılamayı bi dahaki ay yapıcaz dedi.:bbo:
O anda doktora çok kızmıştım. Ama şimdi düşünüyorum da iyi ki toplantısı çıkmış.Her şerhde bi hayır vardır.Buna çok inanıyorum. a.s
Aşılama için aldığım iğneler de elimde kaldı.:roflol:
duygulandım kendı yasadıklarım aklıma geldı.masallah dıyeyım.

X