allaha şükürler olsun amin 3 haftalık hamileyim

• Konu Sahibi gokyuzu_melegi
Tebrıkllleerrr
hayırlı uĞurlu olsunn allah neŞenı daım etsın ınŞallah...

tebrikler çok sevindim senin adına. bende 5 hafta 5 günlük hamileyim ama ben senin kadar sevinmedim. süpriz oldu istemiyordum ben. 3 yaşında bir oğlum var zaten onu yeni büyüttüm. ama allahtan geldi. mecburen doğacak bebek.
allah olmayan herkeze versin

hayırlı, uğurlu olsun Allah sağlıkla kavuştursun inşallah.

teşekkürler teşekkür ederim hepinize allah mutlu olsun sizide allahda sizin hamile kalmanıza izin versin

gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.üç haftalıkken iyi belirtiler yasamısın genelde dördüncü haftada başlıyo senin yasadığın belirtiler

çok yanlış kelimeler yazmısın canım nıyeyse bebek konusunda çok hassasımdır mecburluk olarakmı görüyosun anneliği ozaman zannetmiyorumkı senin güzel bir anne olabileceğini.istemıyosanız arkadaşlar korunma yöntemlerini iyi öğrenin

o kadar neşeli paylaşmışsın ki sevincini sanki içimde hissettim allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin nasıl hissettin zaten istiyordun insanın içine doğuyordur sanırım.

tebrikler canım..Allah sağlıklı doğumunu ve sağlıklı ömrünü göstersin size

tebrikler rabbim sağlıkla ve huzurla bir 9 ay gecirmeni nasip etsin ......

tebrikler sağlıkla kucağına almanı diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…