Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Allahin ve resulunun selam ve bereketi uzerinize olsun
O kadar mutluyum ki
rabia kardesim bize 1 nisana kadar lutuflar mujdeler verilecek demisti , bu zikire baslarken hic suphem yoktu size daha oncede yazmistim hic bir zaman umudumu kaybetmedim , gecen sene ogrendigim romatizmal bir hastaligim var, surekli yorgunluk , depresyon, kas eklem agrilari yasiyorum . Rabbime sigindim , o ne eylerse guzel eyler, sabahlari yataktan kalkamayacak duruma geldim , hep dedimki kendime rabbim bana da sifa verecek zamani gelince bende iyilesecegim dedim,rabbim benio kadar seviyor ki beni imtihan ediyor.. ama bu sabah uyandigimda o kadar rahattim ki kus gibi hafiflemistim ,yaklasik bir saat yagmurda yurudum, ve rabiam ruya yorumum icin aradi
Dun gece Manevi Tedavi olmusum , ruyamda agriyan yerlerime sicak kumlar koydu birileri ama o sicakligi hissettikce ben rahatldim ve hala cok iyi hissediyorum kendimi , YAŞATAN RABBIME HAMDOLSUN ... icinizdeki supheleri atin rabbinize teslim olun..

Masallahh canimm Rabbimize hamdolsun şifani yolladi. Rabbim tum hastalara şifa versin.. Allah bu zikirle tum sıkıntilari aliyor. Rabbim tam teslim olmayida nasip etsin. Darisi hepimizin basina

Yaşatan rabbime hamd olsun şükürler olsun ... banada umut oldun canım inşallah benimde kist sıkıntılarım gider goguslerim kist dolu bilegimde var diş etinde var bebek istemiştik tüpün içinde kist çıktı allahim a dua ediyorum kist sıkıntılarım gitsin diye
Paylaşımın için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Rabbim herkese şifa versin , ben bahsetmistim daha oncede kevser suyu da iciyorum agriyn yerlerime yuzume suruyorum

Allah'ın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.
SubhanAllah ne mubarek bir.lutuf. Rabbim öyle gûzel tecelli ediyorki. Şifasını dahi Kulunu yormadan veriyor. Hamd olsun Almelerin Rabbi olan Allahimiza. Salat selam olsun sevdiklerine ve Rssulullah Sallallahu Aleyhi ve selleme:)

canim kardesim mubarek olsun Yasatan Rabbimize hamdolsun insallah.
Rabbim tum kardeslerimize guzellikler iyilikler nasip etsin sifa bekleyenlerimize sifa versin insallah.
Nasil sevindim bilemezsin Elhamdulillah insallah daha da guzellikler yasatir Rabbim sana .Insallah hepimizin imtihanlari kolay olur.

Rabbim herkese nasip etsin, amin

Rabbim herkese şifa versin , ben bahsetmistim daha oncede kevser suyu da iciyorum agriyn yerlerime yuzume suruyorum
Canım benim eklem romatizması var bende çektiklerini bende yaşadım erken tedavi oldum iyiyim ama kalbe vuruyor bana üzüntü yasak kontrolü mude bıraktım iyne ilaç biktim artık biyeri iyi ederken bibaska yeri yıkıyor sifamiz allahtan gelsin

Kontrollerini neden biraktin , ihmal etme sakin

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde Allah dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın.

Allah’ım seni her şeyden daha çok seven ve nezdinde müstesna sevgine mazhar kılınmış kulların dan ,cennette cemalini görenlerden olmayı eyle.

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Aminn canimm
Hayirli cumalar

İki yıldır hiçbir kontrolüne gitmedim her geçen gün kistlerim çoğaliyor kalbim ne durumda bilmiyorum senin mj bana ilham oldu inşallah gideceğim :) Allah razı olsun
Peygamberimiz “Tedavi olunuz, Allah her hastalığın şifasını da yaratmıştır. Ancak haram olan şeylerle tedavi olmayınız.”[6] buyurmuştur.
Ihmal etme

Peygamberimiz “Tedavi olunuz, Allah her hastalığın şifasını da yaratmıştır. Ancak haram olan şeylerle tedavi olmayınız.”[6] buyurmuştur.
Ihmal etme
Allah razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim yarin dan itibaren kontrollerine başlıyorum allahimizin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…