Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

hayırlı akşamlar Canlar , uzun zamandır takipteyim bir turlu kısmet olmadı başlamak hep bi bahane buldum , bugün cok zor bi gundu benim icin
cok ağladım psikolojim bozuk cok zor saatler geçirdim
annemle tartıştım , eşimle tartıştım
Allahım ne olursun bana bir çıkış kapısı göster , bana hayırlı bir kapı aç ne yapacağımı bilmiyorum yarabbim dedim ve o an gözümun önüne birden bu topik geldi .. simdi tam Zamani dedim içimden ve bugün niyet edip başladım .
Rabbim daim etsin ins okumaya layık olurum da bırakmadan okurum ins
sizlerle de paylaşmak istedim ins bende rüyalar görürüm , benimde öğretmenlerim olur
Hoşgeldin canım .mübarek olsun tevhidin arkandan gelenlerin çok olsun .... İnşirak suresini oku canım stresin dagilir rahatlarsin insallah çok faydasını göreceksin Rabia ablam bana demişti ve gerçekten çok faydasını gordum... Tevhidlerini okurken
Canım benim öncelikle rabbime tam teslim olmalısın kendimde yaşadığım hatalardan doğru yola çıkarak yazıyorum rüya goreyim diye değil rabbime yakın olayım diyerek kalben yaparsan bir bir arkası gelir huşu içinde huzura erersin artık sende değişim başlar esimde kizlarimda başladı okumaya inşallah daim olur küçük kizimin sır ayeti verildi şükürler olsun yaşatan rabbime allahim bizede banada nasip etsin inşallah büyük kizimla ben nefsimizi gorduk ve ben tecelliler yaşadım şükürler olsun allahim kabul etsin inşallah ve namaz kılarken mis koku koklatildi çok güzel mis konusuydu meyve kokusu koklatildi yaşatan rabbime şükürler olsun kimbilir sen neler yasayacaksin canım kardeşim Rabbim karisikliklatini gidersin inşallah gönül muradın nasip olsun inşallah

Hoşgeldin canım .mübarek olsun tevhidin arkandan gelenlerin çok olsun .... İnşirak suresini oku canım stresin dagilir rahatlarsin insallah çok faydasını göreceksin Rabia ablam bana demişti ve gerçekten çok faydasını gordum... Tevhidlerini okurken
Canım benim öncelikle rabbime tam teslim olmalısın kendimde yaşadığım hatalardan doğru yola çıkarak yazıyorum rüya goreyim diye değil rabbime yakın olayım diyerek kalben yaparsan bir bir arkası gelir huşu içinde huzura erersin artık sende değişim başlar esimde kizlarimda başladı okumaya inşallah daim olur küçük kizimin sır ayeti verildi şükürler olsun yaşatan rabbime allahim bizede banada nasip etsin inşallah büyük kizimla ben nefsimizi gorduk ve ben tecelliler yaşadım şükürler olsun allahim kabul etsin inşallah ve namaz kılarken mis koku koklatildi çok güzel mis konusuydu meyve kokusu koklatildi yaşatan rabbime şükürler olsun kimbilir sen neler yasayacaksin canım kardeşim Rabbim karisikliklatini gidersin inşallah gönül muradın nasip olsun inşallah
amiin ablacim Allah razı olsun uzunca yazmışsın , yazdıklarını dikkate alacam ins bende yaşarım :) huzur bulurum ins
kızlarına da masallah aferin onlara

hayırlı akşamlar Canlar , uzun zamandır takipteyim bir turlu kısmet olmadı başlamak hep bi bahane buldum , bugün cok zor bi gundu benim icin
cok ağladım psikolojim bozuk cok zor saatler geçirdim
annemle tartıştım , eşimle tartıştım
Allahım ne olursun bana bir çıkış kapısı göster , bana hayırlı bir kapı aç ne yapacağımı bilmiyorum yarabbim dedim ve o an gözümun önüne birden bu topik geldi .. simdi tam Zamani dedim içimden ve bugün niyet edip başladım .
Rabbim daim etsin ins okumaya layık olurum da bırakmadan okurum ins
sizlerle de paylaşmak istedim ins bende rüyalar görürüm , benimde öğretmenlerim olur
Canim hosgeldin aramiza rabbim daim etsin insallah emin ol cok dogru yerdesin bende senin gibi evimde sorunlar yasiyordum okadar kotuyduki hatirlamak bile istemiyorum zikire baslasim 20 gun oldu esimle son bir haftadir sanki yeni evlenmis gibiyiz ben hicbirseye kizamiyorum oda bana sinirlenemiyor akil erecek gibi degil inan arkadasim sakin zikiri birakma seytan ilk gunler seninle cok ugrasacak bunu bil sakin kanma canim yasadigin guzellikleri bizimle paylasmayi unutma sakin rabbim daim etsin canim

Allah in ve Resulu nun ve sevdiklerinin selami ve bereketi uzerinize olsun canlar 4.ogretmenim verildi
Yogurtcu Baba Hz.
Veren Rabbimizin şani ne yuce.Hamdolsun.
Mübarek olsun canim benim allahim nuruyla nurlandirsin inşallah bizede banada nasip etsin inşallah

Bir üveys kardeşimizin şifasının verilmesi

Can kardeşler, Sevgili Üveyisler,

Allah'ımızın, Resulümüzün ve sevdiklerinin selam ve bereketi üzerimize olsun.
Yaklaşık 6 yıl önce tehlikeli bir hastalık geçirdim. Şimdi Allah'ımın izniyle çok şükür iyiyim. Senelik kontrollerim sürmekte. Son kontrolümde sıkıntı, endişe yaşadım. Yaşadığım sıkıntıları, korkuları üveyis kardeşim ve aynı zamanda öğretmenim olan arkadaşımla paylaştım Anlattıklarımdan çok etkilenmiş ve üzülmüş. O gece Rabbime benim durumumu sormuş. Sabahına "şifahane" denmiş. Bunu Bülent hocayla paylaşmış ve Bülent hoca "müjdeler olsun o arkadaşımıza şifa gelmiş" demiş. Ve gerçekten ben o korkulu, zor günlerden sonra yapılan tahlil ve ultrason sonuçlarından iyi haberler aldım. Allah'ıma şükürler olsun. Rabbim hep bizlerle, ona ne kadar şükretsek az. Öyle güzellikler yaşatıyor ki... Allah'ım bu yoldan bizleri hiç ayırmasın.

Allah ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.Çok mutlu ve huzurluyum çünkü sır âyetim rüyamda Rabbim tarafından verildi.Birgün Rabbinin sana seslenişi başlıklı yazıda aynen anlatıldığı gibi perde arkasından bir ses âyetimi okudu sonra da Arapça okunuşunu Türkçe harflerle Yazılmış olarak da gösterdiler.Sır âyetim verildi diyerek sevinçle uyandım gece yarısı.İnanılmaz güzel duygular yaşadım o an ..
Rabbim herkese yaşatsın inşallah ..
Allah'a emanet olun ..

kızlar rüyalarınızı normallerinden Nasıl ayırt ediyorsunuz :)

Bende ayniydim canim rabiaya yaz ozelden ruyani ben hergun yazdim Allah razi olsun ne sorsam cevapladi

X