Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Hicbir zaman supheye dusmedim ne lutuflarda ne ruyalarda , rabbim o kadar buyukki , herseyin sahibi , o dilerse hersey olur, zaman mekan farketmez, rabbim herkese yasatsin insaallah, ilmimizi arttirsin

Mevlana Celaleddin-i Rumî

“Derdimi seviyorum, biliyorum ki derdimi veren de beni seviyor. Seven sevdiğinin nazını ölçüyor, sevilen çekmesin de neylesin?”

“Ölümümüzden sonra mezarımızı yerde aramayınız! Bizim mezarımız âriflerin gönüllerindedir…”

Hicbir zaman supheye dusmedim ne lutuflarda ne ruyalarda , rabbim o kadar buyukki , herseyin sahibi , o dilerse hersey olur, zaman mekan farketmez, rabbim herkese yasatsin insaallah, ilmimizi arttirsin

Tüylerim diken diken oldu..Çok şükür.. Allah ım kimseyi şüpheye düşürmesin inşallah.
Maşallah ...çok sevındım sizin adınıza

Kün feyekün (Rabbim ol der olur ) tevhit okuyan duyma özürlü Tıbben duyması mümkün olamadığı söylenen bir kardeşimiz şuan duyuyor.Bugün kendi paylaştı.

Emine kardeşimizin zikirde yaşadıkları:
Biliyorsunuz ki ben işitme engelliyim. Doğuştan değil sonradan beyin ile kulak sinirine bağlı sinirler ölmüş ve tedavisi mümkün değil ölene kadar yok çaresi tabi ki umudumu kesmedim Allah tan. Tevhitlerimi okuyorum ,kevser içtim ve kulağıma damlattım. Rüyalarımda tedavi görmeye başladım. Çok afedersiniz kulağımdan pislik çıktı.Ardı arkası kesilmedi hem de Doktorlar kulakların temiz demelerine rağmen oldu.Aksam aniden kulağım tamamen olmasa da açıldı.Gece 5 kadar kala kaldım olduğum yerde.Ağladım şükrettim Rabbim kendi sesimi doğal duyurdu ya bana ölsemde gam yemem artık..Henüz telefonla konuşma yapamıyorum oda olacak zamanla inşallah. YAŞADIM VE GÖRDÜM

Bu ne büyük mucize kun fe yekün..dedi yaradan..İste böyle kardeşlerim mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim.Tıbba aykırı olanı Rabbim gerçekleştirdi. Belki de tıp da bir ilk bilemem.

NURUNDAN ALEMLER YARATILAN, ALEMLERE RAHMET OLARAK GÖNDERİLEN, SEN OLMASAYDIN BU ALEMLERİ YARATMAZDIM HABİBİM DİYE SEVDİĞİ KULUNU, EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA (SAV)'YA BİZİ ÜMMET EYLEDİ..

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Dedim ki: "Halim ne olacak?"
Buyurdun ki: "Allah'in rahmetinden ümit kesmeyin..." (zümer süresi)

Dedim ki: "cok zorluk cekiyorum.
Buyurdun ki: "Her zorluktan sonra bir kolaylik vardir..." (insirah suresi)

Dedim ki : "Dayanamiyorum."
Buyurdun ki: "Allah sabredenlerle beraberdir..." (Bakara süresi)

Dedim ki: "cok huzursuzum."
Buyurdun ki : "Kalpler ancak Allah'in zikriyle huzur bulur...." (Ra'd suresi)
HAYIRLI CUMALAR ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…